Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 5, 2020

Boven 't IJ Grand Re-opening Toernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (7/0) 59 (40/19)
68%
250
2 Ramin Ismayilov
6 (5/1) 54 (32/22)
59%
180
3 Mervin Saib
8 (6/2) 65 (38/27)
58%
140
3 Cyriel Ledoux
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
140
5 Gilliano Smit
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
100
5 Pepijn de Wit
Hague 5
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
100
5 Tamara Peeters-Rademakers
4 (3/1) 30 (20/10)
67%
100
5 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
100
9 Peter de Vries
3 (2/1) 22 (10/12)
45%
60
Show more
9 Rene Peeters
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
60
9 Richard Kema
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
60
9 Hervis Hamid
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
60
9 Maan Sadal
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
60
9 Pascal de Smit
5 (3/2) 32 (20/12)
63%
60
9 Fauzi Halaby
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
60
9 Rani Matti
5 (3/2) 39 (23/16)
59%
60
17 Mirjam Alfons
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Jur Kous
Plan B
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
50
17 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 Stefan Bakker
Boven 't IJ
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Olesya Bila
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
50
17 Alexander Alekberov
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
50
17 Rob Seggelinck
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
25 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
40
25 Laurens Steernberg
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Joshua Harkelijn
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Ad Lachchi
Boven 't IJ
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
40
25 Megan Rademakers
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Massimiliano Donini
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
40
25 Chris Mollien
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Sami Arous
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
40
33 Henk Gessel
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 Davith Denes Hiwat
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
30
33 Radjis Ramoutar
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 Ritesh Badal
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
30
33 Maarten Kous
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
Entry deadline Jul 5, 2020, 2:00 PM (local time)
Starts Jul 5, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Boven 't IJ
Contact Jan Rempe (jan.rempke@gmail.com, +31 06-34849113), Gijs van Schaik and Bertan Isik
More info
We zijn weer open!

Na een lange tijd dicht te zijn geweest, dankzij de Corona pandemie, en niet stil te hebben gezeten vanwege de verbouwing van ons poolcentrum, organiseren we zondag 5 Juli een 'Grand Re-openings' toernooi.

Spel: 9-ball
Inschrijf: 15 euries, inschrijfgeld = prijzenpot
Race: naar de 6 bij 32 of minder, 5 bij meer (max. 64)
Break: Alternate, 9 op de stip, 3 punten regel
Format: DKO tot laatst 8 bij 32 of minder, DKO tot laatste 16 bij meer dan 32

We gaan open om 12:00 en we gaan van start om 13:00.

Dus schrijf je in en aanschouw ons nieuwe poolcentrum terwijl je lekker een toernooitje aan het schieten bent.

Tot zondag!
P.S. Vrij parkeren ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Jur Kous
Sun 13:37  Table 13
2   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Walk Over
 
3   
Walk Over
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
 
4   
Ukraine
Olesya Bila
Walk Over
 
5   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Rani Matti
Sun 13:10  Table 1
6   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Fauzi Halaby
 
8   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 13:12  Table 5
9   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:10  Table 6
10   
Netherlands
Stefan Bakker
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Mirjam Alfons
 
12   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:10  Table 7
13   
Walk Over
Netherlands
Yucel Hos
 
14   
Netherlands
Chaka Sanichar
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Alexander Alekberov
 
16   
Antarctica
Henk Gessel
Micronesia
Davith Denes Hiwat
Sun 13:11  Table 8

Winner round 1

Race to 5
17   
Italy
Massimiliano Donini
Netherlands
Jur Kous
Sun 14:23  Table 6
18   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:11  Table 9
19   
Netherlands
Laurens Steernberg
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 13:49  Table 9
20   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 13:11  Table 10
21   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:02  Table 12
22   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Rene Peeters
Sun 13:11  Table 11
23   
Netherlands
Megan Rademakers
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 13:11  Table 12
24   
Netherlands
Pepijn de Wit
South Korea
Pascal de Smit
Sun 14:02  Table 7
25   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:05  Table 8
26   
Netherlands
Stefan Bakker
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 13:11  Table 13
27   
Netherlands
Chris Mollien
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:51  Table 5
28   
Netherlands
Maan Sadal
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:14  Table 13
29   
Netherlands
Ad Lachchi
Netherlands
Yucel Hos
Sun 13:56  Table 6
30   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 13:42  Table 11
31   
Netherlands
Rob Seggelinck
Netherlands
Alexander Alekberov
Sun 13:57  Table 1
32   
Micronesia
Davith Denes Hiwat
Netherlands
Peter de Vries
Sun 14:17  Table 9

Loser round 1

Race to 5
33   
Tunisia
Sami Arous
Micronesia
Davith Denes Hiwat
Sun 15:05  Table 1
34   
Walk Over
Netherlands
Alexander Alekberov
 
35   
Walk Over
Netherlands
Rahadi Hamid
 
36   
Walk Over
Netherlands
Ad Lachchi
 
37   
Netherlands
Rani Matti
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:46  Table 10
38   
Walk Over
Netherlands
Chris Mollien
 
39   
Walk Over
Uganda
Cyriel Ledoux
 
40   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 14:47  Table 7
41   
Netherlands
Maarten Kous
South Korea
Pascal de Smit
Sun 14:45  Table 13
42   
Walk Over
Netherlands
Megan Rademakers
 
43   
Walk Over
Netherlands
Joshua Harkelijn
 
44   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:03  Table 11
45   
Walk Over
Netherlands
Hervis Hamid
 
46   
Walk Over
Netherlands
Laurens Steernberg
 
47   
Walk Over
Netherlands
Gilliano Smit
 
48   
Antarctica
Henk Gessel
Italy
Massimiliano Donini
Sun 14:52  Table 5

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 15:03  Table 12
50   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:55  Table 6
51   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Rene Peeters
Sun 15:06  Table 9
52   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 15:22  Table 8
53   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 15:26  Table 5
54   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Maan Sadal
Sun 14:58  Table 8
55   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 15:31  Table 13
56   
Netherlands
Rob Seggelinck
Netherlands
Peter de Vries
Sun 15:33  Table 10

Loser round 2

Race to 5
57   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Alexander Alekberov
Sun 15:40  Table 9
58   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 15:37  Table 1
59   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Chris Mollien
Sun 15:39  Table 12
60   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 15:56  Table 8
61   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Megan Rademakers
Sun 15:57  Table 5
62   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:58  Table 6
63   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 15:38  Table 11
64   
Netherlands
Gilliano Smit
Italy
Massimiliano Donini
Sun 15:41  Table 7

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Alexander Alekberov
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 16:54  Table 6
66   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Richard Kema
Sun 16:23  Table 13
67   
Netherlands
Rani Matti
Ukraine
Olesya Bila
Sun 16:20  Table 7
68   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jur Kous
Sun 16:53  Table 11
69   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Rob Seggelinck
Sun 16:29  Table 10
70   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Yucel Hos
Sun 16:52  Table 9
71   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:50  Table 5
72   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 16:20  Table 12

Last sixteen

Race to 6
73   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 18:08  Table 6
74   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Richard Kema
Sun 18:08  Table 7
75   
Netherlands
Rene Peeters
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 18:08  Table 8
76   
Netherlands
Pepijn de Wit
South Korea
Pascal de Smit
Sun 18:08  Table 9
77   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 18:08  Table 10
78   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:08  Table 11
79   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Rani Matti
Sun 18:08  Table 12
80   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:08  Table 13

Quarter final

Race to 6
81   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 19:30  Table 10
82   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 19:30  Table 13
83   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 19:30  Table 12
84   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Mervin Saib
Sun 19:30  Table 11

Semi final

Race to 6
85   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 20:34  Table 12
86   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mervin Saib
Sun 20:34  Table 13

Final

Race to 7
87   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jan Rempe
Sun 22:31  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment