Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 7, 2019

Boven 't IJ B-ranking (10-ball)

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Gilliano Smit
7 (5/2) 48 (31/17)
65%
180
3 Hervis Hamid
5 (4/1) 32 (21/11)
66%
140
3 Jerrel Nanhekhan
7 (5/2) 48 (27/21)
56%
140
5 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (2/1) 21 (14/7)
67%
100
5 Ramin Ismayilov
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
100
5 Brian Paulson
6 (4/2) 42 (25/17)
60%
100
5 Olesya Bila
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
100
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
60
Show more
9 Karen Van Steenbergen
Boven 't IJ
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
60
9 William Gelens
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
60
9 Maan Sadal
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
60
13 Mirjam Alfons
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
55
13 Patrick Lie-kiauw
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
55
13 Hylco van Oers
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
55
13 Antonio Ferreira kaspers
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
55
17 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
50
17 William (Billy) Kelly
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
17 Rick Telehala
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
50
17 Remco Homan
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Alexander Alekberov
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
17 David Elfferich
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Jin Binda
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
17 Stephen Reiziger
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
50
25 Rienus Gennissen
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Jullian Alfons
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
40
Entry deadline Jul 7, 2019, 11:45 AM (local time)
Starts Jul 7, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Boven 't IJ
Contact Jan Rempe (jan.rempke@gmail.com, +31 06-34849113) and Bertan Isik
More info
Op zondag 7 Juli organiseren wij een B-ranking 10-ball en iedereen is van harte welkom!

We openen om 11.00
We starten om 12.00

De inschrijfkosten zijn 15 euro per persoon en er kunnen er maximaal 64 meedoen!

Race aan de winnaarskant naar de 5
Race aan de verliezerskant naar de 4
Double Knock-out tot de laatste 8
We racken verplicht met een magic rack, tegenstander rackt.

Bij een veld van 32 zijn de prijzen als volgt:

1e 160
2e 100
3e/4e 50
5e t/m 8e 30

Bij minder dan 32 mensen zullen er voor 4 man prijzengeld zijn.
Bij 32 of meer zullen er voor 8 man prijzengeld zijn.

En voor de mensen die na 2 wedstrijden uit het toernooi liggen is er nog een verliezers toernooi met voor de winnaar een geldprijs.

Tot zondag 7 Juli.

- Team Boven 't IJ

P.S. Op zondag is het gratis parkeren bij ons!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
William Gelens
Walk Over
 
2   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:37  Table 13
3   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 12:37  Table 12
4   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:37  Table 11
5   
Netherlands
Jan Rempe
Walk Over
 
6   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Jin Binda
Sun 12:37  Table 10
7   
Netherlands
Alexander Alekberov
Netherlands
Brian Paulson
Sun 12:37  Table 6
8   
Walk Over
Netherlands
Maan Sadal
 
9   
Netherlands
Mirjam Alfons
Walk Over
 
10   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 12:37  Table 9
11   
Netherlands
Jullian Alfons
Ukraine
Olesya Bila
Sun 12:37 
12   
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:37  Table 7
13   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Rick Telehala
Sun 12:57  Table 8
14   
Netherlands
Jan van Lierop
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 12:37  Table 5
15   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 12:37  Table 1
16   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 13:43  Table 5
18   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:31  Table 12
19   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Remco Homan
Sun 13:29  Table 10
20   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Maan Sadal
Sun 13:14  Table 7
21   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:04  Table 5
22   
Ukraine
Olesya Bila
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 13:12  Table 1
23   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:37  Table 8
24   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:37  Table 9

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Netherlands
Rahadi Hamid
 
26   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
David Elfferich
Sun 13:30  Table 6
27   
Walk Over
Netherlands
Jin Binda
 
28   
Netherlands
Alexander Alekberov
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Stephen Reiziger
 
30   
Netherlands
Jullian Alfons
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 13:13  Table 11
31   
Netherlands
Rick Telehala
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:47  Table 13
32   
Ireland
William (Billy) Kelly
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 14:04  Table 8
34   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 14:33  Table 5
35   
Netherlands
Jin Binda
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:17  Table 12
36   
Netherlands
Alexander Alekberov
Netherlands
Mirjam Alfons
  Table 11
37   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:05  Table 7
38   
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Netherlands
Remco Homan
Sun 14:04  Table 9
39   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
  Table 10
40   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
William Gelens
Sun 14:39  Table 9

Winners qualification

Race to 5
41   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:47  Table 7
42   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Maan Sadal
Sun 14:23  Table 13
43   
Netherlands
Gilliano Smit
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:08  Table 10
44   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:23  Table 6

Loser round 3

Race to 4
45   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 15:28  Table 12
46   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:04  Table 9
47   
Netherlands
Brian Paulson
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 14:47  Table 8
48   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
William Gelens
Sun 15:04  Table 11

Losers qualification

Race to 4
49   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Maan Sadal
Sun 16:03  Table 12
50   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 16:08  Table 13
51   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:49  Table 11
52   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:49  Table 7

Quarter final

Race to 5
53   
Netherlands
Hervis Hamid
Ukraine
Olesya Bila
Sun 17:09  Table 13
54   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 17:09  Table 12
55   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 17:09  Table 11
56   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Brian Paulson
Sun 17:09  Table 10

Semi final

Race to 5
57   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:29  Table 13
58   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:29  Table 12

Final

Race to 5
59   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:21  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment