Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 10 - September 11, 2022

Black Sea Cup 2022

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Babken Melkonyan
6 (6/0) 74 (54/20)
73%
3 Nic Berendea
6 (5/1) 88 (52/36)
59%
3 Jivko Petkov
8 (6/2) 102 (64/38)
63%
5 Chiritoiu Liviu
6 (5/1) 77 (48/29)
62%
5 Sergiu Rusu
6 (5/1) 75 (46/29)
61%
5 Ciprian Gindac
6 (4/2) 82 (45/37)
55%
5 Andrei Cristian Ionescu
6 (4/2) 82 (49/33)
60%
9 Ovidiu Cristea
4 (3/1) 58 (34/24)
59%
9 Tiberius Iorgulescu
6 (4/2) 71 (44/27)
62%
Show more
9 Martin Boychev
6 (4/2) 80 (42/38)
53%
9 Radulescu Dragos
7 (5/2) 83 (47/36)
57%
9 Marius Vacarus
5 (4/1) 75 (42/33)
56%
9 Alexandru Nanu
6 (4/2) 89 (46/43)
52%
9 Raileanu Silviu
5 (4/1) 66 (40/26)
61%
9 Flavius Plesiu
4 (3/1) 56 (29/27)
52%
17 Mihai Suditu
4 (2/2) 58 (25/33)
43%
17 Adrian Scupra
5 (3/2) 73 (37/36)
51%
17 Danail Genchev
4 (2/2) 56 (30/26)
54%
17 Cristian Constantin
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
17 Ionut Colci
5 (3/2) 64 (37/27)
58%
17 GENER AMET
5 (3/2) 73 (39/34)
53%
17 Dinca Steriu
6 (4/2) 84 (51/33)
61%
17 TRIF ALEXANDRU
6 (4/2) 82 (50/32)
61%
25 Bughi Cluj
5 (3/2) 68 (35/33)
51%
25 Adrian Mitrana
4 (2/2) 58 (30/28)
52%
25 Patrick Mungiuri
4 (2/2) 48 (27/21)
56%
25 Alexandru Tripon
5 (3/2) 75 (40/35)
53%
25 Iustin Sîrbu
4 (2/2) 58 (33/25)
57%
25 Gabriel Georgiev
4 (2/2) 49 (23/26)
47%
25 Andrei Minca
5 (3/2) 56 (33/23)
59%
25 Niculae Gheorghita
5 (3/2) 77 (41/36)
53%
33 Florin Emil
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
33 Raul Maican
3 (1/2) 43 (22/21)
51%
33 colin martin
4 (2/2) 58 (32/26)
55%
33 Andrei Panghea
4 (2/2) 56 (32/24)
57%
33 Besu Constantin
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
33 Nikolay Lazarov
4 (2/2) 54 (28/26)
52%
33 Aurelian Ungureanu
4 (2/2) 61 (31/30)
51%
33 Albert Alecu
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
33 Eugen Leonte
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
33 Sandu Andrei
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
33 Adrian Onofriesei
4 (2/2) 61 (30/31)
49%
33 Ionut Nicolae
4 (2/2) 57 (28/29)
49%
33 Dragos Botezatu
4 (2/2) 53 (31/22)
58%
33 Mircea Axente
5 (3/2) 69 (37/32)
54%
33 Alex Baitan
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
33 Mihai Cerbu
3 (1/2) 42 (16/26)
38%
49 Apetrea Madalin-Ionut
3 (1/2) 39 (16/23)
41%
49 Ciprian Andrei Oprea
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
49 Cătălin Nicolescu
3 (1/2) 36 (11/25)
31%
49 Marc Smausz
4 (2/2) 56 (27/29)
48%
49 Bogdan Sacal
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
49 Adriana Habibi
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
49 Ruslan Popescu
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
49 Cezar Popa
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
49 Taner Ayvaz
3 (1/2) 42 (21/21)
50%
49 Badoiu Ionut
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
49 Nedelcu Bogdan
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
49 Andy Banilevici
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
49 Andrei Vlad Vasile
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
65 Ion Daniel Munteanu
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
65 Veselin Papradanov
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Madalina Ciocan
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Adrian Bostan
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
65 Narcis Manole
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
65 Dionis Sofianos Arifi
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
65 Stefan Savin
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
65 David Alexandru
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Alexe Vasilache
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
65 Apetrea Alexandru
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Negura Ionut Marian
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
65 Robert Tabara
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
65 Codrin Boldea
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
65 Catalin Foi
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
65 Feraru Robert
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Georgi Zaverdzhiev
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
65 Cristian Sorin
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Dragos Sandu
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
65 Valentin Petrosu
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Jalba Mihail Gabriel
3 (1/2) 45 (23/22)
51%
8880 Robert Braga
9 (8/1) 113 (77/36)
68%
9991 Adrian Suciu
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9991 Petar Gladilnikov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9991 Sorbalo Adelin
1 (0/1) 9 (0/9)
0%
Entry deadline Sep 9, 2022, 11:59 PM (local time)
Starts Sep 10, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (84 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Contact Babken Melkonyan (babken@blackseacup.ro)
More info
Black Sea Cup 2022
Dates: 10-11 September
Venue: City Billiards, Constanta
Format: 128 Double KO; Last 16 single KO,
all the matches race to 9, alternate break, 9
ball on the spot and 3 point rule on the
break.
Dresscode: long trousers of any colour (No jeans), shirt or polo shirt, shoes elegant or casual (No sport shoes)
Entry fee: 200 RON (~40€), ladies & juniors 130 RON (~27€)
Registration deadline and the draw - Friday 20:00 pm
Matches starts Saturday at 10:00 am
Pize-money 11600 RON (~2300€)
1 - 3000
2 - 1500
3-4 - 800 (x2)
5-8 - 500 (x4)
9-16 - 350 (x8)
Best classified lady 350
Best classified junior 350

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Romania
Florin Emil
Walk Over
 
2   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Dragos Sandu
Sat 10:00 
3   
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Sorbalo Adelin
 
5   
Romania
Mihai Suditu
Walk Over
 
6   
Romania
Jalba Mihail Gabriel
Romania
Albert Alecu
Sat 10:06 
7   
Romania
Codrin Boldea
Romania
TRIF ALEXANDRU
Sat 10:06 
8   
Walk Over
Romania
Robert Braga
 
9   
Romania
Narcis Manole
Walk Over
 
10   
Romania
Alexandru Nanu
Romania
Radulescu Dragos
Sat 10:06 
11   
Bulgaria
Martin Boychev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Romania
Babken Melkonyan
 
13   
Romania
Patrick Mungiuri
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
15   
England
colin martin
Romania
Mircea Axente
Sat 10:06 
16   
Walk Over
Romania
Ciprian Gindac
 
17   
Romania
Dragos Botezatu
Walk Over
 
18   
Romania
Adrian Scupra
Romania
Valentin Petrosu
Sat 10:06 
19   
Romania
Iustin Sîrbu
Walk Over
 
20   
Walk Over
Romania
Ciprian Oprea
 
21   
Romania
Raul Maican
Walk Over
 
22   
Walk Over
Romania
Bogdan Sacal
 
23   
Romania
Apetrea Alexandru
Romania
Marius Vacarus
Sat 10:06 
24   
Walk Over
Romania
Alexandru Tripon
 
25   
Romania
Nic Berendea
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Taner Ayvaz
Sat 10:06 
27   
Romania
Feraru Robert
Romania
Marc Smausz
Sat 10:06 
28   
Walk Over
Romania
GENER AMET
 
29   
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Danail Genchev
 
31   
Romania
Ion Daniel Munteanu
Romania
Ionut Nicolae
Sat 10:06 
32   
Walk Over
Romania
Cezar Popa
 
33   
Romania
Aurelian Ungureanu
Walk Over
 
34   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Andrei Minca
Sat 10:06 
35   
Romania
Badoiu Ionut
Walk Over
 
36   
Walk Over
Romania
Andrei Ionescu
 
37   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Walk Over
 
38   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Alexe Vasilache
Sat 10:06 
39   
Romania
Andrei Panghea
Romania
Eugen Leonte
Sat 10:07 
40   
Walk Over
Romania
David Alexandru
 
41   
Romania
Andy Banilevici
Walk Over
 
42   
Romania
Robert Tabara
Romania
Sergiu Rusu
Sat 10:07 
43   
Romania
Alex Baitan
Walk Over
 
44   
Walk Over
Romania
Mihai Cerbu
 
45   
Romania
Adrian Mitrana
Walk Over
 
46   
Walk Over
Romania
Gherghișan Ionela Catinela
 
47   
Romania
Ionut Colci
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Sat 11:01 
48   
Walk Over
Romania
Andrei Sandu
 
49   
Romania
Negura Ionut Marian
Walk Over
 
50   
Romania
Stefan Savin
Romania
Dinca Steriu
Sat 11:03 
51   
Romania
Ruslan Popescu
Walk Over
 
52   
Walk Over
Romania
Flavius Plesiu
 
53   
Romania
Cristian Constantin
Walk Over
 
54   
Walk Over
Romania
Adrian Suciu
 
55   
Romania
Apetrea Madalin
Romania
Adrian Onofriesei
Sat 11:15 
56   
Walk Over
Romania
Adrian Bostan
 
57   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Walk Over
 
58   
Bulgaria
Veselin Papradanov
Romania
Bughi Cluj
Sat 11:17 
59   
Romania
Cătălin Nicolescu
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 11:30 
60   
Walk Over
Romania
Catalin Foi
 
61   
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Walk Over
 
62   
Walk Over
Romania
Besu Constantin
 
63   
Romania
Madalina Ciocan
Romania
Niculae Gheorghita
Sat 11:31 
64   
Walk Over
Romania
Ovidiu Cristea
 

Winner round 1

Race to 9
65   
Romania
Florin Emil
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 12:30 
66   
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Romania
Sorbalo Adelin
Sat 11:32 
67   
Romania
Mihai Suditu
Romania
Jalba Mihail Gabriel
Sat 12:30 
68   
Romania
TRIF ALEXANDRU
Romania
Robert Braga
Sat 12:30 
69   
Romania
Narcis Manole
Romania
Radulescu Dragos
Sat 12:39 
70   
Bulgaria
Martin Boychev
Romania
Babken Melkonyan
Sat 11:35 
71   
Romania
Patrick Mungiuri
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:36 
72   
Romania
Mircea Axente
Romania
Ciprian Gindac
Sat 12:52 
73   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Adrian Scupra
Sat 12:58 
74   
Romania
Iustin Sîrbu
Romania
Ciprian Oprea
Sat 11:38 
75   
Romania
Raul Maican
Romania
Bogdan Sacal
Sat 11:42 
76   
Romania
Marius Vacarus
Romania
Alexandru Tripon
Sat 13:01 
77   
Romania
Nic Berendea
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 13:04 
78   
Romania
Marc Smausz
Romania
GENER AMET
Sat 14:00 
79   
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Bulgaria
Danail Genchev
Sat 11:50 
80   
Romania
Ionut Nicolae
Romania
Cezar Popa
Sat 13:08 
81   
Romania
Aurelian Ungureanu
Romania
Andrei Minca
Sat 13:10 
82   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Andrei Ionescu
Sat 11:52 
83   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Romania
Raileanu Silviu
Sat 14:00 
84   
Romania
Eugen Leonte
Romania
David Alexandru
Sat 14:00 
85   
Romania
Andy Banilevici
Romania
Sergiu Rusu
Sat 14:00 
86   
Romania
Alex Baitan
Romania
Mihai Cerbu
Sat 11:53 
87   
Romania
Adrian Mitrana
Romania
Gherghișan Ionela Catinela
Sat 13:11 
88   
Romania
Ionut Colci
Romania
Andrei Sandu
Sat 14:11 
89   
Romania
Negura Ionut Marian
Romania
Dinca Steriu
Sat 14:06 
90   
Romania
Ruslan Popescu
Romania
Flavius Plesiu
Sat 13:21 
91   
Romania
Cristian Constantin
Romania
Adrian Suciu
Sat 13:00 
92   
Romania
Adrian Onofriesei
Romania
Adrian Bostan
Sat 14:23 
93   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Bughi Cluj
Sat 14:35 
94   
Bulgaria
Jivko Petkov
Romania
Catalin Foi
Sat 14:37 
95   
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Romania
Besu Constantin
Sat 13:00 
96   
Romania
Niculae Gheorghita
Romania
Ovidiu Cristea
Sat 14:39 

Loser round 1

Race to 9
97   
Walk Over
Romania
Dragos Sandu
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Romania
Albert Alecu
 
100   
Romania
Codrin Boldea
Walk Over
 
101   
Walk Over
Romania
Alexandru Nanu
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
England
colin martin
Walk Over
 
105   
Walk Over
Romania
Valentin Petrosu
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Romania
Apetrea Alexandru
Walk Over
 
109   
Walk Over
Taner Ayvaz
 
110   
Romania
Feraru Robert
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Romania
Ion Daniel Munteanu
Walk Over
 
113   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Romania
Alexe Vasilache
 
116   
Romania
Andrei Panghea
Walk Over
 
117   
Walk Over
Romania
Robert Tabara
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Walk Over
 
121   
Walk Over
Romania
Stefan Savin
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Romania
Apetrea Madalin
Walk Over
 
125   
Walk Over
Bulgaria
Veselin Papradanov
 
126   
Romania
Cătălin Nicolescu
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Romania
Madalina Ciocan
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
129   
Romania
Dragos Sandu
Romania
Niculae Gheorghita
Sat 16:36 
130   
Walk Over
Walk Over
 
131   
Romania
Albert Alecu
Romania
Catalin Foi
Sat 16:01 
132   
Romania
Codrin Boldea
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 15:48 
133   
Romania
Alexandru Nanu
Romania
Adrian Bostan
Sat 16:39 
134   
Walk Over
Walk Over
 
135   
Walk Over
Romania
Ruslan Popescu
 
136   
England
colin martin
Romania
Negura Ionut Marian
Sat 15:31 
137   
Romania
Valentin Petrosu
Romania
Andrei Sandu
Sat 15:42 
138   
Walk Over
Romania
Gherghișan Ionela Catinela
 
139   
Walk Over
Romania
Mihai Cerbu
 
140   
Romania
Apetrea Alexandru
Romania
Andy Banilevici
Sat 15:32 
141   
Taner Ayvaz
Romania
David Alexandru
Sat 15:40 
142   
Romania
Feraru Robert
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 16:12 
143   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
144   
Romania
Ion Daniel Munteanu
Romania
Aurelian Ungureanu
Sat 14:42 
145   
Romania
Cristian Edmond Sorin
Romania
Cezar Popa
Sat 14:50 
146   
Walk Over
Romania
Tiberiu Iorgulescu
 
147   
Romania
Alexe Vasilache
Romania
Marc Smausz
Sat 16:15 
148   
Romania
Andrei Panghea
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 14:59 
149   
Romania
Robert Tabara
Romania
Alexandru Tripon
Sat 14:49 
150   
Walk Over
Romania
Bogdan Sacal
 
151   
Walk Over
Romania
Ciprian Oprea
 
152   
Romania
Dionis Sofianos Arifi
Romania
Dragos Botezatu
Sat 15:32 
153   
Romania
Stefan Savin
Romania
Mircea Axente
Sat 16:25 
154   
Walk Over
Romania
Nedelcu Bogdan
 
155   
Walk Over
Bulgaria
Martin Boychev
 
156   
Romania
Apetrea Madalin
Romania
Narcis Manole
Sat 15:32 
157   
Bulgaria
Veselin Papradanov
Romania
Robert Braga
Sat 15:51 
158   
Romania
Cătălin Nicolescu
Romania
Jalba Mihail Gabriel
Sat 16:56 
159   
Walk Over
Romania
Sorbalo Adelin
 
160   
Romania
Madalina Ciocan
Romania
Florin Emil
Sat 16:56 

Winner round 2

Race to 9
161   
Romania
Chiritoiu Liviu
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Sat 16:56 
162   
Romania
Mihai Suditu
Romania
TRIF ALEXANDRU
Sat 16:57 
163   
Romania
Radulescu Dragos
Romania
Babken Melkonyan
Sat 16:58 
164   
Romania
Patrick Mungiuri
Romania
Ciprian Gindac
Sat 17:06 
165   
Romania
Adrian Scupra
Romania
Iustin Sîrbu
Sat 17:08 
166   
Romania
Raul Maican
Romania
Marius Vacarus
Sat 17:13 
167   
Romania
Nic Berendea
Romania
GENER AMET
Sat 17:18 
168   
Bulgaria
Danail Genchev
Romania
Ionut Nicolae
Sat 17:32 
169   
Romania
Andrei Minca
Romania
Andrei Ionescu
Sat 17:40 
170   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Eugen Leonte
Sat 17:44 
171   
Romania
Sergiu Rusu
Romania
Alex Baitan
Sat 17:52 
172   
Romania
Adrian Mitrana
Romania
Ionut Colci
Sat 18:09 
173   
Romania
Dinca Steriu
Romania
Flavius Plesiu
Sat 18:25 
174   
Romania
Cristian Constantin
Romania
Adrian Onofriesei
Sat 18:25 
175   
Romania
Bughi Cluj
Bulgaria
Jivko Petkov
Sat 18:26 
176   
Romania
Besu Constantin
Romania
Ovidiu Cristea
Sat 18:26 

Loser round 3

Race to 9
177   
Romania
Niculae Gheorghita
Walk Over
 
178   
Romania
Albert Alecu
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 18:35 
179   
Romania
Alexandru Nanu
Walk Over
 
180   
Romania
Ruslan Popescu
England
colin martin
Sat 18:45 
181   
Romania
Andrei Sandu
Romania
Gherghișan Ionela Catinela
Sat 18:51 
182   
Romania
Mihai Cerbu
Romania
Andy Banilevici
Sat 18:55 
183   
Taner Ayvaz
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 18:56 
184   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Aurelian Ungureanu
Sat 19:03 
185   
Romania
Cezar Popa
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Sat 19:05 
186   
Romania
Marc Smausz
Romania
Andrei Panghea
Sat 19:08 
187   
Romania
Alexandru Tripon
Romania
Bogdan Sacal
Sat 19:16 
188   
Romania
Ciprian Oprea
Romania
Dragos Botezatu
Sat 19:44 
189   
Romania
Mircea Axente
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 20:01 
190   
Bulgaria
Martin Boychev
Romania
Apetrea Madalin
Sat 20:09 
191   
Romania
Robert Braga
Romania
Cătălin Nicolescu
Sat 20:11 
192   
Romania
Sorbalo Adelin
Romania
Florin Emil
Sat 20:30 

Loser round 4

Race to 9
193   
Romania
Niculae Gheorghita
Romania
Ionut Nicolae
Sat 20:11 
194   
Romania
Albert Alecu
Romania
GENER AMET
Sat 20:14 
195   
Romania
Alexandru Nanu
Romania
Raul Maican
Sat 20:17 
196   
England
colin martin
Romania
Iustin Sîrbu
Sat 20:30 
197   
Romania
Andrei Sandu
Romania
Patrick Mungiuri
Sat 20:49 
198   
Romania
Mihai Cerbu
Romania
Radulescu Dragos
Sat 20:50 
199   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Romania
TRIF ALEXANDRU
Sat 21:00 
200   
Romania
Aurelian Ungureanu
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Sat 20:58 
201   
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Romania
Besu Constantin
Sat 20:36 
202   
Romania
Andrei Panghea
Romania
Bughi Cluj
Sat 21:16 
203   
Romania
Alexandru Tripon
Romania
Adrian Onofriesei
Sat 21:07 
204   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Dinca Steriu
Sat 21:25 
205   
Romania
Mircea Axente
Romania
Adrian Mitrana
Sat 21:41 
206   
Bulgaria
Martin Boychev
Romania
Alex Baitan
Sat 21:41 
207   
Romania
Robert Braga
Romania
Eugen Leonte
Sat 21:20 
208   
Romania
Florin Emil
Romania
Andrei Minca
Sat 21:02 

Winners qualification

Race to 9
209   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Mihai Suditu
Sat 21:59 
210   
Romania
Babken Melkonyan
Romania
Ciprian Gindac
Sat 22:01 
211   
Romania
Adrian Scupra
Romania
Marius Vacarus
Sat 22:07 
212   
Romania
Nic Berendea
Bulgaria
Danail Genchev
Sat 22:10 
213   
Romania
Andrei Ionescu
Romania
Raileanu Silviu
Sat 22:12 
214   
Romania
Sergiu Rusu
Romania
Ionut Colci
Sat 22:07 
215   
Romania
Flavius Plesiu
Romania
Cristian Constantin
Sat 22:00 
216   
Bulgaria
Jivko Petkov
Romania
Ovidiu Cristea
Sat 21:48 

Loser round 5

Race to 9
217   
Romania
Niculae Gheorghita
Romania
GENER AMET
Sat 23:03 
218   
Romania
Alexandru Nanu
Romania
Iustin Sîrbu
Sat 23:07 
219   
Romania
Patrick Mungiuri
Romania
Radulescu Dragos
Sat 23:15 
220   
Romania
TRIF ALEXANDRU
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Sat 23:16 
221   
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Romania
Bughi Cluj
Sat 23:33 
222   
Romania
Alexandru Tripon
Romania
Dinca Steriu
Sat 23:34 
223   
Romania
Adrian Mitrana
Bulgaria
Martin Boychev
Sat 23:19 
224   
Romania
Robert Braga
Romania
Andrei Minca
Sat 22:33 

Losers qualification

Race to 9
225   
Romania
GENER AMET
Romania
Andrei Ionescu
Sun 10:23 
226   
Romania
Alexandru Nanu
Romania
Ionut Colci
Sun 10:23 
227   
Romania
Radulescu Dragos
Romania
Cristian Constantin
Sun 10:23 
228   
Romania
TRIF ALEXANDRU
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 10:23 
229   
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Romania
Mihai Suditu
Sun 10:23 
230   
Romania
Dinca Steriu
Romania
Ciprian Gindac
Sun 10:23 
231   
Bulgaria
Martin Boychev
Romania
Adrian Scupra
Sun 10:24 
232   
Romania
Robert Braga
Bulgaria
Danail Genchev
Sun 10:24 

Last sixteen

Race to 9
233   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Tiberiu Iorgulescu
Sun 13:15 
234   
Romania
Babken Melkonyan
Romania
Radulescu Dragos
Sun 13:15 
235   
Romania
Marius Vacarus
Romania
Andrei Ionescu
Sun 13:15 
236   
Romania
Nic Berendea
Bulgaria
Martin Boychev
Sun 13:15 
237   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Robert Braga
Sun 13:15 
238   
Romania
Sergiu Rusu
Romania
Alexandru Nanu
Sun 13:15 
239   
Romania
Flavius Plesiu
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 13:15 
240   
Romania
Ovidiu Cristea
Romania
Ciprian Gindac
Sun 13:15 

Quarter final

Race to 9
241   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Babken Melkonyan
Sun 15:08 
242   
Romania
Andrei Ionescu
Romania
Nic Berendea
Sun 15:08 
243   
Romania
Robert Braga
Romania
Sergiu Rusu
Sun 15:08 
244   
Bulgaria
Jivko Petkov
Romania
Ciprian Gindac
Sun 15:52 

Semi final

Race to 9
245   
Romania
Babken Melkonyan
Romania
Nic Berendea
Sun 17:27 
246   
Romania
Robert Braga
Bulgaria
Jivko Petkov
Sun 17:27 

Final

Race to 9
247   
Romania
Babken Melkonyan
Romania
Robert Braga
Sun 19:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants