Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 18, 2021

BE Pooltour

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 45 (33/12)
73%
2 Quinten Pongers
SPC Woensel
7 (6/1) 57 (37/20)
65%
3 Thomas Vanbroekhoven
6 (5/1) 46 (26/20)
57%
3 Kevin Lannoye
6 (5/1) 41 (26/15)
63%
5 Tom Penrose
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
5 Davy de Lee
5 (4/1) 31 (20/11)
65%
5 Nassos Drouvis
5 (4/1) 39 (21/18)
54%
5 Phuntsok Jaegers
6 (4/2) 46 (27/19)
59%
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 37 (19/18)
51%
Show more
9 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 25 (18/7)
72%
9 Wesley Kempeneers
5 (3/2) 41 (20/21)
49%
9 Joris Vaes
6 (4/2) 41 (25/16)
61%
9 Mike Wouters
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
9 Serge Lievens
5 (3/2) 28 (18/10)
64%
9 Piet Savoir
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
9 Olivier Vandepitte
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
17 Davy Colman
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
17 Stephane Defrasnes
5 (3/2) 33 (19/14)
58%
17 Hassan Osman
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Marino Cuffez
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
17 Kevin Van den broeck
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
17 Rachid Lamhasni
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
17 Ziad Jwad
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Xian Mongaré
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
25 Michael Sagar
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
25 Kenny Voets
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
25 Rick Telehala
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
25 Tom Byloos
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
25 Dylan Van Rompay
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25 Michiel Yperman
4 (2/2) 25 (10/15)
40%
25 Diana Khodjaeva
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
25 Vrije spot 2
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
33 Mirjam Alfons
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
33 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
33 Hugo Duivenvoorden
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
33 Muhsin Yagli
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
33 Mika van Berkel
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
33 Jolien D. Willaerts
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
33 pierre frank
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
33 Nicolas Mintjens
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
33 Lily van Hoof
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
33 Erdal Sari
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
33 Peter Van Den Bussche
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
33 Geert Verheyen
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
33 Hasan Shono
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
33 Sam Scheiner
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
33 Vrije Spot 1
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
9993 John Haegmans
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Dec 16, 2021, 1:00 PM (local time)
Starts Dec 18, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode C
Polo - nette broek - nette schoenen
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert deze keer niet op de laatste zaterdag van de maand de " BE POOLTOUR " maar beetje vroeger door de feestdagen en nieuwjaarswisseling.....

inschrijven kan via Cuescore of persoonlijk berichtje fb / mobiel 0497 420946 (Tom)
indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 20 euro, speelsters 15 euro en U19 10 euro
Betaling is cash of BC aan de bar bij aankomst/aanmelding.

DKO 48/16
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier verdeeld onder de eerste acht spelers in de rangschikking.

Side event voor de speler die niet bij de laatste 16 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 10h
de deuren gaan open om 9h30

Trekking word gedaan op de donderdag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten.
No shows worden beboet met 25€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljart-avond!
We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen polo - nette broek en schoenen.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/


version française

Bal-enzo organise "BE POOLTOUR" tous les derniers samedis du mois ( exceptionele 18 dec.)

Vous pouvez vous inscrire via Cuescore ou message personnel fb / mobile 0497 420946 (Tom)
si plein champ nous travaillons avec une liste de réserve, régulièrement mise à jour dans les réactions de l'événement.

Dépôt joueurs 20 euros, joueurs 15 euros et U19 10 euros
Le paiement est en espèces ou en BC au bar à l'arrivée / inscription.

DKO 48/16
Paiement intégral des frais d'inscription + parrainage Keu-Atelier répartis entre les huit premiers joueurs du classement

L'événement SIDE EVENT pour les joueurs qui ne sont pas dans les 16 derniers commence vers 18h et le gagnant a droit à une WILD Card pour la prochaine édition du BE Pooltour

Le BE POOLTOUR commence toujours à 10h
les portes ouvrent à 9h30

Le tirage au sort se fait le jeudi précédant le tournoi et les joueurs inscrits se voient attribuer une heure de présence.

Après le tirage au sort, il n'est plus possible de s'inscrire ou de se désinscrire,
Trop tard 1 grille contre toutes les 10 minutes.
Aucun spectacle ne sera condamné à une amende de 25 € pour une inscription ultérieure et si plus d'une fois n'est pas autorisé aux tournois.

Tout le monde est le bienvenu, membres et non-membres pour une soirée de billard amusante!
Nous nous efforçons avec Bal-enzo Billiards & Fléchettes pour un événement sportif et professionnel et exigeons un code vestimentaire C, c'est-à-dire un polo - des pantalons et des chaussures soignés.

Les règles générales de la maison s'appliquent et peuvent être consultées sur https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Vrije Spot 1
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 10:00 
2   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Pierre Frank
Sat 09:38  Table 1
3   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Geert Verheyen
Sat 09:38  Table 2
4   
Belgium
Vrije spot 2
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 10:00 
5   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Sam Scheiner
Sat 09:38  Table 3
6   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 09:38  Table 4
7   
Belgium
Dylan Van Rompay
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 09:38  Table 5
8   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Mirjam Alfons
Sat 09:38  Table 6
9   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 09:38  Table 7
10   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 09:38  Table 8
11   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Greece
Nassos Drouvis
Sat 10:21  Table 5
12   
Mongolia
Muhsin Yagli
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 10:48  Table 4
13   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sudan
Hassan Osman
Sat 10:33  Table 6
14   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Davy de Lee
Sat 10:35  Table 1
15   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 10:48  Table 8
16   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 10:50  Table 3

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Wesley Kempeneers
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 10:58  Table 2
18   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Tom Byloos
Sat 11:10  Table 7
19   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 11:20  Table 6
20   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 11:21  Table 1
21   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Sam Scheiner
Sat 11:36  Table 5
22   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Kenny Voets
Sat 11:48  Table 2
23   
United Kingdom
Michael Sagar
R1
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 11:49  Table 3
24   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Tom Penrose
Sat 11:57  Table 6
25   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Kevin Lannoye
R1
Sat 12:00  Table 4
26   
Belgium
Nicolas Mintjens
Iraq
Ziad Jwad
Sat 12:06  Table 7
27   
Turkey
Erdal Sari
Greece
Nassos Drouvis
Sat 12:14  Table 8
28   
Mongolia
Muhsin Yagli
Belgium
Marino Cuffez
Sat 12:17  Table 5
29   
Netherlands
John Haegmans
Sudan
Hassan Osman
Sat 11:30 
30   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Serge Lievens
Sat 12:25  Table 3
31   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Michiel Yperman
Sat 12:31  Table 6
32   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Davy Colman
Sat 12:39  Table 1

Loser round 1

Race to 5
33   
Belgium
Vrije Spot 1
Belgium
Stephane Defrasnes
Sat 13:39 
34   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Michiel Yperman
Sat 13:32  Table 2
35   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Serge Lievens
Sat 13:16  Table 1
36   
Belgium
Vrije spot 2
Netherlands
John Haegmans
 
37   
Belgium
Diana Khodjaeva
Mongolia
Muhsin Yagli
Sat 13:56  Table 7
38   
Belgium
Mike Wouters
Turkey
Erdal Sari
Sat 14:08  Table 6
39   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Sat 14:12  Table 3
40   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Piet Savoir
Sat 13:46  Table 8
41   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Joris Vaes
Sat 13:29  Table 5
42   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
United Kingdom
Michael Sagar
Sat 13:07  Table 6
43   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Kenny Voets
Sat 13:50  Table 1
44   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Belgium
Sam Scheiner
Sat 12:56  Table 2
45   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 13:09  Table 3
46   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Lily van Hoof
Sat 13:11  Table 8
47   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Tom Byloos
Sat 13:11  Table 4
48   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Wesley Kempeneers
Sat 12:49  Table 7

Winners qualification

Race to 5
49   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 14:22  Table 4
50   
Belgium
Rachid Lamhasni
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 14:45  Table 7
51   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 14:29  Table 5
52   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tom Penrose
Sat 14:30  Table 2
53   
Belgium
Kevin Lannoye
Iraq
Ziad Jwad
Sat 14:30  Table 1
54   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Marino Cuffez
Sat 14:55  Table 3
55   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Davy de Lee
Sat 14:58  Table 2
56   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Davy Colman
Sat 15:06  Table 8

Loser round 2

Race to 5
57   
Belgium
Stephane Defrasnes
Belgium
Michiel Yperman
Sat 15:17  Table 4
58   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Vrije spot 2
Sat 13:56 
59   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Mike Wouters
Sat 15:17  Table 1
60   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Piet Savoir
Sat 15:54  Table 7
61   
Belgium
Joris Vaes
United Kingdom
Michael Sagar
Sat 15:18  Table 6
62   
Belgium
Kenny Voets
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 15:47  Table 5
63   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Rick Telehala
Sat 15:54  Table 8
64   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Wesley Kempeneers
Sat 15:54  Table 4

Losers qualification

Race to 5
65   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Tom Penrose
Sat 16:04  Table 6
66   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Xian Mongaré
Sat 15:55  Table 2
67   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 16:20  Table 3
68   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 17:24  Table 7
69   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Davy Colman
Sat 16:39  Table 5
70   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sudan
Hassan Osman
Sat 16:41  Table 8
71   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Belgium
Marino Cuffez
Sat 16:53  Table 4
72   
Belgium
Wesley Kempeneers
Iraq
Ziad Jwad
Sat 16:59  Table 6

Last sixteen

Race to 5
73   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Tom Penrose
Sat 17:15  Table 2
74   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Serge Lievens
Sat 17:23  Table 5
75   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Piet Savoir
Sat 18:12  Table 7
76   
Netherlands
Yannick Pongers
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 18:02  Table 2
77   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 18:28  Table 6
78   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Wesley Kempeneers
Sat 18:04  Table 4
79   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Mike Wouters
Sat 17:51  Table 6
80   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Joris Vaes
Sat 17:46  Table 3

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 18:09  Table 5
82   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 19:21  Table 4
83   
Belgium
Kevin Lannoye
Greece
Nassos Drouvis
Sat 19:36  Table 5
84   
Belgium
Davy de Lee
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 18:59  Table 5

Semi final

Race to 6
85   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 20:38  Table 4
86   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 20:17  Table 5

Final

Race to 7
87   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 21:31  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants