Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 6, 2020

BC Relax CUP 09 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damir Vrljičak
8 (7/1) 30 (24/6)
80%
250
2 Jaroslav Kern
7 (5/2) 31 (19/12)
61%
220
3 Adam Škulec
7 (4/3) 33 (18/15)
55%
200
3 Gusto Janic
7 (4/3) 31 (16/15)
52%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (3/3) 25 (13/12)
52%
0
5 Johny Kovalčik
6 (3/3) 25 (14/11)
56%
180
5 Samuel Palko
6 (3/3) 26 (12/14)
46%
180
5 Samuel Szunyog
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
180
9 Peter Varhoľák
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
160
Show more
10 Marek Jakubik
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
160
10 Jozef Čekan
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
160
10 Ebrar Recepi
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
160
13 Zoltán Lukács
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
140
13 Andrea Gencová
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
140
13 Juraj Talian
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
140
16 Samuel JR Szunyog
5 (0/5) 16 (1/15)
6%
140
16 Alexander Škulec
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
140
Starts Sep 6, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície sa zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Samuel Szunyog 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Peter Varhoľák 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Ebrar Recepi 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Andrea Gencová 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
6 Feri Ilko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Škulec 5 3 0 2 13 9 4 0 0 0 0.591 3
2 Gusto Janic 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
3 Samuel Palko 5 3 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 3
4 Jozef Čekan 5 3 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 3
5 Zoltán Lukács 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
6 Alexander Škulec 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 5 4 0 1 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Johny Kovalčik 5 3 0 2 13 7 6 1 0 0 0.65 3
3 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 3
4 Marek Jakubik 5 3 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 3
5 Juraj Talian 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
6 Samuel JR Szunyog 5 0 0 5 1 15 -14 0 0 0 0.063 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Feri Ilko
 
2-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 14:56  Table 1
3-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 14:56  Table 2
4-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:56  Table 4
5-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Gusto Janic
Sun 14:56  Table 5
6-B   
Samuel Palko
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 14:56  Table 6
7-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:18  Table 2
8-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sun 15:39  Table 6
9-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:22  Table 4

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:33  Table 1
11-A   
Feri Ilko
Slovakia
Ebrar Recepi
 
12-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:37  Table 5
13-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Gusto Janic
Sun 15:46  Table 2
14-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 15:58  Table 4
15-B   
Slovakia
Adam Škulec
Samuel Palko
Sun 16:00  Table 6
16-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:08  Table 2
17-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:12  Table 5
18-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:25  Table 6

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Ebrar Recepi
Sun 16:46  Table 1
20-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 16:46  Table 2
21-A   
Feri Ilko
Slovakia
Andrea Gencová
 
22-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Alexander Škulec
Sun 16:39  Table 4
23-B   
Slovakia
Gusto Janic
Samuel Palko
Sun 16:43  Table 6
24-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:50  Table 5
25-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Juraj Talian
Sun 17:06  Table 4
26-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:07  Table 6
27-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:15  Table 2

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 17:59  Table 6
29-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 17:43  Table 2
30-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Feri Ilko
 
31-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Samuel Palko
Sun 17:24  Table 6
32-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:26  Table 5
33-B   
Slovakia
Gusto Janic
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:37  Table 4
34-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:42  Table 5
35-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:44  Table 1
36-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 17:42  Table 6

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 18:34  Table 6
38-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Feri Ilko
 
39-A   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:13  Table 2
40-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:02  Table 5
41-B   
Samuel Palko
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 18:08  Table 4
42-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Gusto Janic
Sun 18:25  Table 1
43-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:03  Table 1
44-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 18:38  Table 2
45-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:44  Table 4

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 19:24  Table 1
47   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Gusto Janic
Sun 19:24  Table 2
48   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:24  Table 4
49   
Slovakia
Jaroslav Kern
Samuel Palko
Sun 19:24  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Gusto Janic
Sun 20:04  Table 1
51   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 20:04  Table 2

Final

Race to 4
52   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 20:36  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment