Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 2, 2020

BC Relax CUP 08 2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damir Vrljičak
9 (8/1) 33 (29/4)
88%
250
2 Johny Kovalčik
9 (7/2) 35 (24/11)
69%
220
3 Zoltán Lukács
8 (5/3) 29 (17/12)
59%
200
3 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (6/2) 31 (19/12)
61%
0
5 František Sýkora
7 (3/4) 29 (13/16)
45%
180
5 Marek Jakubik
7 (4/3) 30 (15/15)
50%
180
5 Peter Varhoľák
7 (3/4) 26 (11/15)
42%
180
5 Adam Škulec
7 (3/4) 27 (13/14)
48%
180
9 Ebrar Recepi
6 (2/4) 20 (8/12)
40%
160
9 Samuel Szunyog
6 (3/3) 21 (10/11)
48%
160
11 Samuel Palko
6 (3/3) 21 (10/11)
48%
160
11 Milos Ondejka
6 (1/5) 23 (7/16)
30%
160
13 Jozef Čekan
6 (1/5) 20 (4/16)
20%
140
13 Samuel JR Szunyog
6 (0/6) 21 (3/18)
14%
140
Starts Aug 2, 2020, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) zoradený hráči z miesta 1-4 postupne vylosujú hráčom 5-8 postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a následne postupne vylosujú hráčom z miesta 3-4 postupové miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a následne postupne vylosujú hráčom z 2.miesta postupové miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola RELAXCUPU:
a) ak hráč odohrá všetkých 12 kôl, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá 1 kolo (2-11 kôl), tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 6 5 0 1 16 5 11 0 0 0 0.762 5
2 Zoltán Lukács 6 4 0 2 13 8 5 0 0 0 0.619 4
3 Adam Škulec 6 3 0 3 11 10 1 0 0 0 0.524 3
4 Peter Varhoľák 6 3 0 3 11 11 0 0 0 0 0.5 3
5 Samuel Szunyog 6 3 0 3 10 11 -1 0 0 0 0.476 3
6 Samuel Palko 6 3 0 3 10 11 -1 0 0 0 0.476 3
7 Samuel JR Szunyog 6 0 0 6 3 18 -15 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 6 5 0 1 17 3 14 1 0 0 0.85 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 15 7 8 2 0 0 0.682 5
3 Marek Jakubik 6 4 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 4
4 František Sýkora 6 3 0 3 12 12 0 0 0 0 0.5 3
5 Ebrar Recepi 6 2 0 4 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
6 Milos Ondejka 6 1 0 5 7 16 -9 0 0 0 0.304 1
7 Jozef Čekan 6 1 0 5 4 16 -12 0 0 0 0.2 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 14:56  Table 1
2-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 14:57  Table 2
3-A   
Samuel Palko
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 14:57  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
R1
Milos Ondejka
Sun 14:57  Table 4
5-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:57  Table 5
6-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Ebrar Recepi
Sun 14:57  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:38  Table 2
8-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 15:25  Table 1
9-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 15:38  Table 3
10-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:29  Table 5
11-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Ebrar Recepi
Sun 15:26  Table 4
12-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:29  Table 6

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 16:14  Table 2
14-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 16:14  Table 3
15-A   
Slovakia
Adam Škulec
Samuel Palko
Sun 15:53  Table 6
16-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Ebrar Recepi
Sun 16:09  Table 1
17-B   
Milos Ondejka
Slovakia
Damir Vrljičak
R1
Sun 16:09  Table 5
18-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:53  Table 4

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sun 16:47  Table 1
20-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Samuel Palko
Sun 16:47  Table 2
21-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:40  Table 4
22-B   
Ebrar Recepi
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:29  Table 1
23-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:33  Table 6
24-B   
Milos Ondejka
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:25  Table 5

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Samuel Palko
Sun 17:29  Table 6
26-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 17:31  Table 1
27-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:17  Table 2
28-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:49  Table 6
29-B   
Ebrar Recepi
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:59  Table 5
30-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
R1
Sun 16:50  Table 3

Round 6

Race to 3
31-A   
Samuel Palko
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 17:52  Table 1
32-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:52  Table 2
33-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:52  Table 6
34-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:31  Table 5
35-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:21  Table 4
36-B   
Ebrar Recepi
Milos Ondejka
Sun 17:42  Table 3

Round 7

Race to 3
37-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Adam Škulec
Sun 18:19  Table 1
38-A   
Samuel Palko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:20  Table 2
39-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 18:20  Table 6
40-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:55  Table 5
41-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Milos Ondejka
Sun 17:56  Table 3
42-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:35  Table 4

Quarter final

Race to 4
43   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Adam Škulec
Sun 19:14  Table 1
44   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
R1
Sun 19:14  Table 2
45   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 19:14  Table 4
46   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Damir Vrljičak
R1
Sun 19:14  Table 5

Semi final

Race to 4
47   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:48  Table 2
48   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:52  Table 4

Final

Race to 4
49   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 20:15  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment