Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 20, 2018

Amatørturnering Oslo Biljardsenter. 20 August

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Yanan
6 (6/0) 15 (12/3)
80%
2 Mirosław Zduńczuk
6 (4/2) 13 (8/5)
62%
3 Philippe Béal
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
3 Christian Garmann
5 (2/3) 12 (6/6)
50%
5 Mats Larsen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5 Maria
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
7 Iselin Korslund
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
7 Simen Jøndal
Oslo BK
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
9 Øyvind Stenhaug
4 (0/4) 11 (3/8)
27%
9 Jamal Malik
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
Starts Aug 20, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
More info
I dag mandag 20 august starter Amatørturneringa
og Amatørturneringa Nivå 2 kl 18 :)
Etter en lang og varm sommerferie :) Vi spiller 9 Ball :)
Advancedturneringa bytter navn i dag til Amatørturnering nivå 2 for å samle mandagsgjengen enda mer og nivåforskjellen skal bli jevnere mellom Amatørturneringene. Viktig for de nye.
Når man nå vinner 3 Amatørturneringer (tidligere 4) går man nå automatisk over til Amatørturnering Nivå 2.
Flere har ønsket dette fra mandagsgjengen.
Flere nye som kommer med noe erfaring fra før vil da starte direkte på Nivå 2 slik at alle blir fornøyde med nivået på rekruteringsturneringene våre :)
Når man har vunnet 1 amatørturnering kan man frivillig gå over til Amatørturneringa Nivå 2 om man ønsker høyere nivå og man lærer raskere av de spillerne som er bedre enn seg selv. Viktig at man bestemmer selv dette men det er bare å høre med meg hvilken turnering som jeg mener passer best for deg.
Når man har vunnet 3 (tidligere 4) Amatørturneringer Nivå 2 går man ut av turneringa for at nivået ikke skal bli for høyt for de helt ferske som kommer.
Dere kan da spille onsdagsturneringer og RT turneringer. Husk at alle kan alltid spille klubbturneringer på onsdager kl 18. Nivået er høyere der men da får dere HC og leder kampen før den starter!
Jeg vil anbefale å spille begge turneringene :)
Det er også hjemmelaget mat på onsdager :) Nam Nam :)
Noen få av dere går over til Amatørturnering Nivå 2 i dag
og noen fra Advanced går da ut av mandagsturneringene da dere har vunnet 3 Advancedturneringer siden oppstarten.
Det blir nå mye lettere for de nye å vinne kamper og turneringer fordi vi spiller uten HC på mandager.
Nivåforskjellen mellom amatørturneringene blir nå også jevnere :)
Det blir nå enda bedre for de helt ferske som kommer og de nye har større sjanse for å vinne kamper de første gangene.
På Amatørturneringa har vi annen hver mandag 8 og 9 ball.
og på Amatørturneringa Nivå 2 har vi 2 av 3 turneringer 9 ball og da 1 av 3 turneringer 8 Ball. Fordel for de nye med 9 ball.
Velkommen til en høst med fantastisk biljard på Oslo Biljardsenter

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Yanan 4 4 0 0 8 2 6 0.8 4
2 Mirosław Zduńczuk 4 3 0 1 6 3 3 0.667 3
3 Mats Larsen 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Iselin Korslund 4 1 0 3 3 7 -4 0.3 1
5 Øyvind Stenhaug 4 0 0 4 3 8 -5 0.273 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Philippe Béal 4 3 0 1 7 3 4 0.7 3
2 Christian Garmann 4 2 0 2 5 4 1 0.556 2
3 Maria 4 2 0 2 5 5 0 0.5 2
4 Simen Jøndal 4 2 0 2 4 5 -1 0.444 2
5 Jamal Malik 4 1 0 3 2 6 -4 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A
Norway
Øyvind Stenhaug
Norway
Yanan
Mon 18:20  Table 5   
2-A
Mirosław Zduńczuk
Norway
Iselin Korslund
Mon 18:22  Table 6   
3-B
Norway
Jamal Malik
Norway
Philippe Béal
Mon 18:22  Table 7   
4-B
Norway
Maria
Norway
Christian Garmann
Mon 18:22  Table 8   

Round 2

Race to 2
5-A
Norway
Yanan
Norway
Iselin Korslund
Mon 18:54    
6-A
Norway
Øyvind Stenhaug
Norway
Mats Larsen
Mon 18:54    
7-B
Norway
Philippe Béal
Norway
Christian Garmann
Mon 18:50    
8-B
Norway
Jamal Malik
Norway
Simen Jøndal
Mon 18:33    

Round 3

Race to 2
9-A
Norway
Iselin Korslund
Norway
Mats Larsen
Mon 19:11    
10-A
Norway
Yanan
Mirosław Zduńczuk
Mon 19:40    
11-B
Norway
Christian Garmann
Norway
Simen Jøndal
Mon 19:09    
12-B
Norway
Philippe Béal
Norway
Maria
Mon 19:23    

Round 4

Race to 2
13-A
Norway
Mats Larsen
Mirosław Zduńczuk
Mon 19:28    
14-A
Norway
Iselin Korslund
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 19:30    
15-B
Norway
Simen Jøndal
Norway
Maria
Mon 19:44    
16-B
Norway
Christian Garmann
Norway
Jamal Malik
Mon 19:26    

Round 5

Race to 2
17-A
Mirosław Zduńczuk
Norway
Øyvind Stenhaug
Mon 19:11  Table 5   
18-A
Norway
Mats Larsen
Norway
Yanan
Mon 20:34    
19-B
Norway
Maria
Norway
Jamal Malik
Mon 18:55  Table 7   
20-B
Norway
Simen Jøndal
Norway
Philippe Béal
Mon 20:25    

Semi final

Race to 2
21
Norway
Yanan
Norway
Christian Garmann
Mon 20:36    
22
Mirosław Zduńczuk
Norway
Philippe Béal
Mon 20:36    

Final

Race to 2
23
Norway
Yanan
Mirosław Zduńczuk
Mon 21:13    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment