Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23, 2023

ABC 47-23

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lithuania Mindaugas Jomantas
Ask BC
5 (4/1) 67 (35/32)
52%
100
2 Norway Jon Arnesen
Ask BC
5 (4/1) 69 (36/33)
52%
87
3 Norway Bernt Even Nilsen
Ask BC
4 (3/1) 54 (30/24)
56%
74
3 Norway Odd Martin Asp
Ask BC
4 (3/1) 55 (30/25)
55%
74
5 Argentina Joaquin K. Yovine
Ask BC
4 (2/2) 56 (30/26)
54%
61
5 Norway Gavin Matthews
Ask BC
2 (1/1) 29 (15/14)
52%
61
5 Norway Riaz Ali
Ask BC
4 (2/2) 55 (28/27)
51%
61
5 Norway Amin Asil
3 (1/2) 42 (22/20)
52%
61
9 Norway Gøran Valberg
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
49
9 Norway Alexander Baranji
Unique BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49
9 Lithuania Edvardas Andriuska
Ask BC
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49
9 Lithuania Audrius Kinderas
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49
13 Philippines Leoncio Jr Licarte
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
37
Starts Nov 23, 2023, 6:30 PM (local time)
Entry deadline Nov 23, 2023, 6:30 PM (local time)
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
Rankings ABC Ranking Høst 2023
Format Double to Single elimination (13 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
More info
ABC sine klubbturneringer koster nå kr. 150,-!

Deler av påmeldingsavgiften går til premier hver enkelt torsdag, og så har vi i tillegg en egen sluttranking for våre torsdagsturneringer (ABC høstranking 2023) i desember som gir premie til de 4 høyest rankede spillerne.

Påmelding er en bekreftelse på at utøveren er inneforstått med Norges Biljardforbunds turneringsregler, og følger disse. Unntak er at klubbturneringer spilles uten kleskode, bortsett fra at det forventes en normal anstendighet i klesveien.

Betaling av turneringsavgift og øvrige kjøp i kiosken betales kun over kortautomat. Kreditt betales ved kveldens slutt.

ABCs klubbkvelder bruker eget ratingsystem for å avgjøre hvilket handicap den enkelte spiller skal ha. Systemet oppdateres etter hver endt turnering.

Vel møtt!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Norway
Gavin Matthews
Walk Over
 
2   
Norway
Alexander Baranji
96
Norway
Riaz Ali
74
Thu 18:33  Table 5
3   
Philippines
Leoncio Jr Licarte
49
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 18:33  Table 4
4   
Norway
Gøran Valberg
86
Argentina
Joaquin Koulaksezian
32
Thu 18:34  Table 3
5   
Lithuania
Edvardas Andriuska
Walk Over
 
6   
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Thu 18:34  Table 2
7   
Lithuania
Audrius Kinderas
26
Norway
Jon Arnesen
82
Thu 18:34  Table 1
8   
Walk Over
Norway
Amin Asil
 

Winners qualification

Race to 8
9   
Norway
Gavin Matthews
104
Norway
Riaz Ali
74
Thu 19:36  Table 5
10   
Norway
Odd Martin Asp
70
Norway
Gøran Valberg
86
Thu 19:30  Table 4
11   
Lithuania
Edvardas Andriuska
62
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Thu 19:06  Table 2
12   
Norway
Jon Arnesen
82
Norway
Amin Asil
36
Thu 19:05  Table 1

Loser round 1

Race to 8
13   
Walk Over
Norway
Alexander Baranji
 
14   
Philippines
Leoncio Jr Licarte
49
Argentina
Joaquin Koulaksezian
32
Thu 19:31  Table 3
15   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
16   
Lithuania
Audrius Kinderas
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 8
17   
Norway
Alexander Baranji
96
Norway
Amin Asil
36
Thu 19:52  Table 1
18   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
32
Lithuania
Edvardas Andriuska
62
Thu 20:06  Table 2
19   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Norway
Gøran Valberg
86
Thu 20:13  Table 3
20   
Lithuania
Audrius Kinderas
26
Norway
Riaz Ali
74
Thu 20:23  Table 4

Quarter final

Race to 8
21   
Norway
Gavin Matthews
104
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Thu 21:13  Table 5
22   
Norway
Odd Martin Asp
70
Norway
Amin Asil
36
  Table 4
23   
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Argentina
Joaquin Koulaksezian
32
Thu 21:14  Table 3
24   
Norway
Jon Arnesen
82
Norway
Riaz Ali
74
Thu 21:14  Table 1

Semi final

Race to 8
25   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 22:13  Table 4
26   
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Norway
Jon Arnesen
82
Thu 22:04  Table 3

Final

Race to 8
27   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Norway
Jon Arnesen
82
Thu 23:01  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants