Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 16, 2023

ABC 46-23

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Argentina Joaquin K. Yovine
Ask BC
6 (5/1) 72 (41/31)
57%
100
2 Lithuania Edvardas Andriuska
Ask BC
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
87
3 Norway Gavin Matthews
Ask BC
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
74
3 Norway Amin Asil
2 (1/1) 26 (13/13)
50%
74
5 Norway Gøran Valberg
1 (1/0) 9 (7/2)
78%
61
5 Norway Odd Martin Asp
Ask BC
5 (3/2) 61 (33/28)
54%
61
7 Norway Jon Arnesen
Ask BC
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
55
7 Lithuania Mindaugas Jomantas
Ask BC
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
55
9 Norway Christian Oseth
Ask BC
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
49
9 Philippines Leoncio Jr Licarte
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
49
9 Lithuania Audrius Kinderas
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
49
Starts Nov 16, 2023, 6:30 PM (local time)
Entry deadline Nov 16, 2023, 6:30 PM (local time)
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
Rankings ABC Ranking Høst 2023
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
More info
ABC sine klubbturneringer koster nå kr. 150,-!

Deler av påmeldingsavgiften går til premier hver enkelt torsdag, og så har vi i tillegg en egen sluttranking for våre torsdagsturneringer (ABC høstranking 2023) i desember som gir premie til de 4 høyest rankede spillerne.

Påmelding er en bekreftelse på at utøveren er inneforstått med Norges Biljardforbunds turneringsregler, og følger disse. Unntak er at klubbturneringer spilles uten kleskode, bortsett fra at det forventes en normal anstendighet i klesveien.

Betaling av turneringsavgift og øvrige kjøp i kiosken betales kun over kortautomat. Kreditt betales ved kveldens slutt.

ABCs klubbkvelder bruker eget ratingsystem for å avgjøre hvilket handicap den enkelte spiller skal ha. Systemet oppdateres etter hver endt turnering.

Vel møtt!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Philippines
Leoncio Jr Licarte
53
Norway
Odd Martin Asp
68
Thu 18:31  Table 3
2   
Norway
Gøran Valberg
Walk Over
 
3   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Norway
Jon Arnesen
84
Thu 18:31  Table 1
4   
Lithuania
Audrius Kinderas
30
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Thu 18:31  Table 5

Winner round 1

Race to 7
5   
Norway
Amin Asil
34
Norway
Odd Martin Asp
68
Thu 19:06  Table 3
6   
Norway
Gøran Valberg
88
Norway
Christian Oseth
54
Thu 18:31  Table 2
7   
Lithuania
Edvardas Andriuska
60
R1
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 19:16  Table 1
8   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Norway
Gavin Matthews
102
R1
Thu 19:43  Table 1

Loser round 1

Race to 7
9   
Philippines
Leoncio Jr Licarte
53
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Thu 20:32  Table 1
10   
Walk Over
Lithuania
Edvardas Andriuska
 
11   
Norway
Jon Arnesen
84
Norway
Christian Oseth
54
Thu 19:19  Table 4
12   
Lithuania
Audrius Kinderas
30
Norway
Odd Martin Asp
68
Thu 20:02  Table 5

Loser round 2

Race to 7
13   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
92
Lithuania
Edvardas Andriuska
60
Thu 21:38  Table 1
14   
Norway
Jon Arnesen
84
Norway
Odd Martin Asp
68
Thu 20:48  Table 5

Winners qualification

Race to 7
15   
Norway
Amin Asil
34
Norway
Gøran Valberg
88
Thu 20:03  Table 4
16   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Norway
Gavin Matthews
102
Thu 20:33  Table 3

Losers qualification

Race to 7
17   
Lithuania
Edvardas Andriuska
60
Norway
Gøran Valberg
88
 
18   
Norway
Odd Martin Asp
68
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 21:36  Table 5

Semi final

Race to 7
19   
Norway
Amin Asil
34
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 22:36  Table 5
20   
Norway
Gavin Matthews
102
Lithuania
Edvardas Andriuska
60
Thu 22:37  Table 1

Final

Race to 7
21   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Lithuania
Edvardas Andriuska
60
Thu 23:12  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants