Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 5, 2023

ABC 40-23

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Norway Isa Malik
Oslo BK
5 (4/1) 64 (38/26)
59%
100
2 Norway Gavin Matthews
Ask BC
4 (3/1) 57 (31/26)
54%
87
3 Norway Bernt Even Nilsen
Ask BC
3 (2/1) 43 (23/20)
53%
74
3 Argentina Joaquin K. Yovine
Ask BC
5 (3/2) 64 (35/29)
55%
74
5 United Kingdom Mark McGauley
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
61
5 Norway Odd Martin Asp
Ask BC
5 (3/2) 66 (33/33)
50%
61
7 Norway Roger Rasmussen
Ask BC
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
55
7 Lithuania Mindaugas Jomantas
Ask BC
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
55
9 Norway Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49
9 Norway Amin Asil
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49
Starts Oct 5, 2023, 6:30 PM (local time)
Entry deadline Oct 5, 2023, 6:30 PM (local time)
Organizer Ask BC
Rankings ABC Ranking Høst 2023
Format Double to Single elimination (10 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
More info
ABC sine klubbturneringer koster nå kr. 150,-!

Deler av påmeldingsavgiften går til premier hver enkelt torsdag, og så har vi i tillegg en egen sluttranking for våre torsdagsturneringer (ABC høstranking 2023) i desember som gir premie til de 4 høyest rankede spillerne.

Påmelding er en bekreftelse på at utøveren er inneforstått med Norges Biljardforbunds turneringsregler, og følger disse. Unntak er at klubbturneringer spilles uten kleskode, bortsett fra at det forventes en normal anstendighet i klesveien.

Betaling av turneringsavgift og øvrige kjøp i kiosken betales kun over kortautomat. Kreditt betales ved kveldens slutt.

ABCs klubbkvelder bruker eget ratingsystem for å avgjøre hvilket handicap den enkelte spiller skal ha. Systemet oppdateres etter hver endt turnering.

Vel møtt!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
98
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 18:35  Table 5
2   
United Kingdom
Mark McGauley
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Bernt Even Nilsen
 
4   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Norway
Riaz Ali
64
Thu 18:35  Table 4

Winner round 1

Race to 8
5   
Norway
Gavin Matthews
108
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 19:06  Table 5
6   
United Kingdom
Mark McGauley
160
R1
Norway
Roger Rasmussen
174
R1
Thu 18:37  Table 1
7   
Norway
Isa Malik
56
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Thu 18:37  Table 3
8   
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Norway
Amin Asil
34
Thu 19:03  Table 2

Loser round 1

Race to 8
9   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
98
Norway
Amin Asil
34
Thu 19:39  Table 3
10   
Walk Over
Norway
Isa Malik
 
11   
Walk Over
Norway
Roger Rasmussen
 
12   
Norway
Riaz Ali
64
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 19:41  Table 4

Loser round 2

Race to 8
13   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
98
Norway
Isa Malik
56
Thu 20:20  Table 1
14   
Norway
Roger Rasmussen
174
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 20:20  Table 2

Winners qualification

Race to 8
15   
Norway
Gavin Matthews
108
United Kingdom
Mark McGauley
160
Thu 19:41  Table 5
16   
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 19:42  Table 1

Losers qualification

Race to 8
17   
Norway
Isa Malik
56
United Kingdom
Mark McGauley
160
Thu 20:57  Table 1
18   
Norway
Odd Martin Asp
70
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 20:55  Table 2

Semi final

Race to 8
19   
Norway
Gavin Matthews
108
R2
Argentina
Joaquin Koulaksezian
24
Thu 21:14  Table 1
20   
Norway
Bernt Even Nilsen
92
Norway
Isa Malik
56
Thu 21:14  Table 4

Final

Race to 8
21   
Norway
Gavin Matthews
108
Norway
Isa Malik
56
Thu 22:10  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants