Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 16, 2022

ABC 24-22

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jon Arnesen
Ask BC
6 (5/1) 67 (38/29)
57%
100
2 Roger Rasmussen
Ask BC
6 (4/2) 74 (36/38)
49%
87
3 Bernt Even Nilsen
Ask BC
5 (3/2) 55 (29/26)
53%
74
3 Gunnar Rasmussen
5 (3/2) 58 (33/25)
57%
74
5 Ingolf Höns
Ask BC
4 (2/2) 50 (25/25)
50%
61
5 Odd Martin Asp
Ask BC
4 (2/2) 50 (25/25)
50%
61
7 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
55
7 Amin Asil
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
55
9 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
4 (0/4) 48 (20/28)
42%
49
9 Stein Unsgård
Ask BC
4 (0/4) 44 (16/28)
36%
49
Entry deadline Jun 16, 2022, 6:40 PM (local time)
Starts Jun 16, 2022, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings ABC Ranking Vår 2022
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
More info
Påmelding er en bekreftelse på at utøveren godtar smittevernregler som følger:

Utøveren som deltar føler seg helt fri for symptomer på luftveisinfeksjoner og/eller andre symptomer som KAN tyde på Covid-19.
Syke personer skal IKKE delta på aktiviteten.

Utøveren som deltar tar på seg egenansvaret for god hånd- og hostehygiene, renhold av bord, baller, reker OG huskøer etter bruk samt renhold av andre berøringsoverflater. Dersom utøveren ønsker det kan man også utøve dette renholdet FØR bruk.

Reduser muligheten for kontakt som kan oppstå ved trengsel, ved å planlegge pauseaktivitet og på vei inn og ut av aktiviteten.
Ingen felles servering av mat og drikke.
Betaling kun med kort (iZettle kortleser er berøringsfri).

Håndhilsning, klemming og unødvendig fysisk kontakt bør unngås i den grad det er mulig.
Unngå å berøre ansiktet.
Host i albuekroken eller i et papir som kastes. Vask hendene etterpå.

Rengjøring av baller:
Poleringsmaskin.

Rengjøring av spilleflate:
Støvsuging.

Smittevernsleder for Ask BC er daglig leder; Jörgen Sandman (mob. 92 44 61 95)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roger Rasmussen 4 3 0 1 23 25 -2 1 0 0 0.479 3
2 Gunnar Rasmussen 4 3 0 1 27 18 9 0 0 0 0.6 3
3 Ingolf Höns 4 2 0 2 25 25 0 1 0 0 0.5 2
4 Amin Asil 4 2 0 2 22 21 1 0 0 0 0.512 2
5 Mindaugas Jomantas 4 0 0 4 20 28 -8 0 0 0 0.417 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jon Arnesen 4 3 0 1 24 17 7 0 0 0 0.585 3
2 Bernt Even Nilsen 4 3 0 1 23 19 4 0 0 0 0.548 3
3 Odd Martin Asp 4 2 0 2 25 25 0 0 0 0 0.5 2
4 Kent Hansen 4 2 0 2 22 21 1 0 0 0 0.512 2
5 Stein Unsgård 4 0 0 4 16 28 -12 0 0 0 0.364 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Norway
Roger Rasmussen
130
R1
Norway
Ingolf Höns
94
R1
Thu 18:39  Table 1
2-A   
Norway
Amin Asil
58
Lithuania
Mindaugas Jomantas
72
Thu 18:39  Table 2
3-B   
Norway
Odd Martin Asp
70
Norway
Jon Arnesen
90
Thu 18:39  Table 4
4-B   
Norway
Stein Senilix Unsgård
66
Norway
Bernt Even Nilsen
88
Thu 18:40  Table 3

Round 2

Race to 7
5-A   
Norway
Ingolf Höns
94
Lithuania
Mindaugas Jomantas
72
Thu 19:27  Table 4
6-A   
Norway
Roger Rasmussen
130
Norway
Gunnar Rasmussen
50
Thu 19:28  Table 3
7-B   
Norway
Jon Arnesen
90
Norway
Bernt Even Nilsen
88
Thu 19:28  Table 1
8-B   
Norway
Odd Martin Asp
70
Norway
Kent Hansen
74
Thu 19:28  Table 5

Round 3

Race to 7
9-A   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
72
Norway
Gunnar Rasmussen
50
Thu 19:29  Table 5
10-A   
Norway
Ingolf Höns
94
Norway
Amin Asil
58
Thu 19:29  Table 2
11-B   
Norway
Bernt Even Nilsen
88
Norway
Kent Hansen
74
Thu 19:29  Table 5
12-B   
Norway
Jon Arnesen
90
Norway
Stein Senilix Unsgård
66
Thu 19:29  Table 1

Round 4

Race to 7
13-A   
Norway
Gunnar Rasmussen
50
Norway
Amin Asil
58
Thu 21:24  Table 2
14-A   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
72
Norway
Roger Rasmussen
130
Thu 21:23  Table 5
15-B   
Norway
Kent Hansen
74
Norway
Stein Senilix Unsgård
66
Thu 20:43  Table 1
16-B   
Norway
Bernt Even Nilsen
88
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 20:43  Table 3

Round 5

Race to 7
17-A   
Norway
Amin Asil
58
Norway
Roger Rasmussen
130
Thu 22:06  Table 2
18-A   
Norway
Gunnar Rasmussen
50
Norway
Ingolf Höns
94
Thu 22:05  Table 4
19-B   
Norway
Stein Senilix Unsgård
66
Norway
Odd Martin Asp
70
Thu 21:32  Table 3
20-B   
Norway
Kent Hansen
74
Norway
Jon Arnesen
90
Thu 21:31  Table 1

Semi final

Race to 7
21   
Norway
Roger Rasmussen
130
Norway
Bernt Even Nilsen
88
Thu 22:53  Table 1
22   
Norway
Gunnar Rasmussen
50
Norway
Jon Arnesen
90
Thu 22:52  Table 4

Final

Race to 7
23   
Norway
Roger Rasmussen
130
Norway
Jon Arnesen
90
Thu 23:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants