Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 26, 2022

ABC 21-22

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Odd Martin Asp
Ask BC
6 (5/1) 78 (46/32)
59%
100
2 Grzegorz Tabor
5 (4/1) 65 (37/28)
57%
87
3 Nedzat Cimilji
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 54 (28/26)
52%
74
3 Amin Asil
5 (3/2) 72 (38/34)
53%
74
5 Roger Rasmussen
Ask BC
3 (2/1) 38 (19/19)
50%
61
5 Marius Solvang
Ask BC
3 (2/1) 40 (22/18)
55%
61
5 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
4 (2/2) 51 (25/26)
49%
61
5 Levi Pavdeja
Oslo BK
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
61
9 Jarek (Barracuda) Kapuściński
Ask BC
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
49
9 Kent Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
49
9 Jon Arnesen
Ask BC
3 (1/2) 39 (16/23)
41%
49
9 Gunnar Rasmussen
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
49
13 Ingolf Höns
Ask BC
2 (0/2) 30 (14/16)
47%
37
13 Edvardas Andriuska
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
37
13 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
37
13 Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
37
Entry deadline May 26, 2022, 6:30 PM (local time)
Starts May 26, 2022, 6:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
Rankings ABC Ranking Vår 2022
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
More info
Påmelding er en bekreftelse på at utøveren godtar smittevernregler som følger:

Utøveren som deltar føler seg helt fri for symptomer på luftveisinfeksjoner og/eller andre symptomer som KAN tyde på Covid-19.
Syke personer skal IKKE delta på aktiviteten.

Utøveren som deltar tar på seg egenansvaret for god hånd- og hostehygiene, renhold av bord, baller, reker OG huskøer etter bruk samt renhold av andre berøringsoverflater. Dersom utøveren ønsker det kan man også utøve dette renholdet FØR bruk.

Reduser muligheten for kontakt som kan oppstå ved trengsel, ved å planlegge pauseaktivitet og på vei inn og ut av aktiviteten.
Ingen felles servering av mat og drikke.
Betaling kun med kort (iZettle kortleser er berøringsfri).

Håndhilsning, klemming og unødvendig fysisk kontakt bør unngås i den grad det er mulig.
Unngå å berøre ansiktet.
Host i albuekroken eller i et papir som kastes. Vask hendene etterpå.

Rengjøring av baller:
Poleringsmaskin.

Rengjøring av spilleflate:
Støvsuging.

Smittevernsleder for Ask BC er daglig leder; Jörgen Sandman (mob. 92 44 61 95)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
70
Albania
Levi Pavdeja
78
Thu 18:34  Table 3
2   
Norway
Roger Rasmussen
124
Norway
Riaz Ali
58
Thu 18:35  Table 1
3   
Norway
Amin Asil
58
Lithuania
Mindaugas Jomantas
76
Thu 18:35  Table 5
4   
Norway
Marius Solvang
60
Lithuania
Edvardas Andriuska
56
Thu 18:35  Table 2
5   
Norway
Ingolf Höns
92
Poland
Grzegorz Tabor
78
Thu 18:36  Table 4
6   
Norway
Jon Arnesen
92
Norway
Gunnar Rasmussen
52
Thu 18:36  Table 1
7   
Norway
Kent Hansen
76
Norway
Odd Martin Asp
68
Thu 18:37  Table 2
8   
Norway
Ida Amundsen Holtet
38
Kosovo
Nedzat Cimilji
78
Thu 18:37  Table 3

Winners qualification

Race to 8
9   
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
70
Norway
Roger Rasmussen
124
Thu 19:31  Table 4
10   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
76
Norway
Marius Solvang
60
Thu 19:48  Table 1
11   
Poland
Grzegorz Tabor
78
Norway
Gunnar Rasmussen
52
Thu 20:03  Table 2
12   
Norway
Kent Hansen
76
Kosovo
Nedzat Cimilji
78
Thu 20:16  Table 5

Loser round 1

Race to 8
13   
Albania
Levi Pavdeja
78
Norway
Riaz Ali
58
Thu 19:39  Table 5
14   
Norway
Amin Asil
58
Lithuania
Edvardas Andriuska
56
Thu 20:06  Table 4
15   
Norway
Ingolf Höns
92
Norway
Jon Arnesen
92
Thu 20:07  Table 3
16   
Norway
Odd Martin Asp
68
Norway
Ida Amundsen Holtet
38
Thu 20:16  Table 1

Losers qualification

Race to 8
17   
Albania
Levi Pavdeja
78
Norway
Kent Hansen
76
Thu 20:54  Table 3
18   
Norway
Amin Asil
58
Norway
Gunnar Rasmussen
52
Thu 21:00  Table 4
19   
Norway
Jon Arnesen
92
Lithuania
Mindaugas Jomantas
76
Thu 20:54  Table 5
20   
Norway
Odd Martin Asp
68
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
70
Thu 21:07  Table 1

Quarter final

Race to 8
21   
Norway
Roger Rasmussen
124
Norway
Odd Martin Asp
68
R2
Thu 21:43  Table 4
22   
Norway
Marius Solvang
60
Norway
Amin Asil
58
Thu 21:43  Table 5
23   
Poland
Grzegorz Tabor
78
Lithuania
Mindaugas Jomantas
76
Thu 21:43  Table 3
24   
Kosovo
Nedzat Cimilji
78
Albania
Levi Pavdeja
78
Thu 21:43  Table 1

Semi final

Race to 8
25   
Norway
Odd Martin Asp
68
Norway
Amin Asil
58
Thu 22:24  Table 5
26   
Poland
Grzegorz Tabor
78
Kosovo
Nedzat Cimilji
78
Thu 22:32  Table 1

Final

Race to 8
27   
Norway
Odd Martin Asp
68
Poland
Grzegorz Tabor
78
Thu 23:13  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants