Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 18, 2024

ABC 16-24

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Norway Odd Martin Asp
Ask BC
5 (4/1) 60 (33/27)
55%
100
2 Norway Bernt Even Nilsen
Ask BC
4 (3/1) 48 (27/21)
56%
87
3 Norway Leif Erik Olsen
Ask BC
4 (3/1) 43 (26/17)
60%
74
3 Norway Riaz Ali
Ask BC
6 (4/2) 70 (37/33)
53%
74
5 Lithuania Mindaugas Jomantas
Ask BC
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
61
5 Albania Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
61
7 Norway Gøran Valberg
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
55
7 Portugal Sara Rocha
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
55
9 Norway Jon Arnesen
Ask BC
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
49
9 Norway Arvydas Gitenis
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
49
9 Norway Gavin Matthews
Ask BC
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
49
Starts Apr 18, 2024, 6:30 PM (local time)
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
Rankings ABC Ranking vår 2024
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
More info
ABC sine klubbturneringer koster nå kr. 150,-!

Deler av påmeldingsavgiften går til premier hver enkelt torsdag, og så har vi i tillegg en egen sluttranking for våre torsdagsturneringer (ABC vårranking 2024) i desember som gir premie til de 4 høyest rankede spillerne.

Påmelding er en bekreftelse på at utøveren er inneforstått med Norges Biljardforbunds turneringsregler, og følger disse. Unntak er at klubbturneringer spilles uten kleskode, bortsett fra at det forventes en normal anstendighet i klesveien.

Betaling av turneringsavgift og øvrige kjøp i kiosken betales kun over kortautomat. Kreditt betales ved kveldens slutt.

ABCs klubbkvelder bruker eget ratingsystem for å avgjøre hvilket handicap den enkelte spiller skal ha. Systemet oppdateres etter hver endt turnering.

Vel møtt!

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Riaz Ali
62
Portugal
Sara Rocha
90
Thu 18:39  Table 5
2   
Norway
Odd Martin Asp
Walk Over
 
3   
Norway
Leif Erik Olsen
30
Norway
Arvydas Gitenis
52
Thu 18:39  Table 4
4   
Norway
Gavin Matthews
114
Norway
Jon Arnesen
96
Thu 18:39  Table 3

Winner round 1

Race to 7
5   
Norway
Bernt Even Nilsen
96
Norway
Riaz Ali
62
Thu 20:07  Table 4
6   
Norway
Odd Martin Asp
58
Norway
Gøran Valberg
80
Thu 18:39  Table 2
7   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Norway
Leif Erik Olsen
30
Thu 19:26  Table 4
8   
Norway
Gavin Matthews
114
Albania
Levi Pavdeja
96
Thu 19:18  Table 1

Loser round 1

Race to 7
9   
Portugal
Sara Rocha
90
Norway
Gavin Matthews
114
Thu 20:07  Table 5
10   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
11   
Norway
Arvydas Gitenis
52
Norway
Gøran Valberg
80
Thu 19:31  Table 3
12   
Norway
Jon Arnesen
96
Norway
Riaz Ali
62
Thu 20:57  Table 4

Loser round 2

Race to 7
13   
Portugal
Sara Rocha
90
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Thu 20:50  Table 5
14   
Norway
Gøran Valberg
80
Norway
Riaz Ali
62
Thu 21:34  Table 4

Winners qualification

Race to 7
15   
Norway
Bernt Even Nilsen
96
Norway
Odd Martin Asp
58
Thu 20:59  Table 3
16   
Norway
Leif Erik Olsen
30
Albania
Levi Pavdeja
96
Thu 20:42  Table 1

Losers qualification

Race to 7
17   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Norway
Odd Martin Asp
58
Thu 21:55  Table 5
18   
Norway
Riaz Ali
62
Albania
Levi Pavdeja
96
Thu 22:19  Table 1

Semi final

Race to 7
19   
Norway
Bernt Even Nilsen
96
Norway
Riaz Ali
62
Thu 23:22  Table 1
20   
Norway
Leif Erik Olsen
30
Norway
Odd Martin Asp
58
Thu 22:35  Table 3

Final

Race to 7
21   
Norway
Bernt Even Nilsen
96
Norway
Odd Martin Asp
58
Thu 23:35  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants