Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 11, 2024

ABC 15-24

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Norway Jon Arnesen
Ask BC
4 (4/0) 52 (32/20)
62%
100
2 Poland Jarek (Barracuda) Kapuściński
Unique BK
6 (4/2) 82 (42/40)
51%
87
3 Norway Gøran Valberg
3 (2/1) 35 (21/14)
60%
74
3 Lithuania Mindaugas Jomantas
Ask BC
4 (2/2) 52 (22/30)
42%
74
5 Norway Riaz Ali
Ask BC
4 (2/2) 54 (27/27)
50%
61
5 Afghanistan Amin Asil
4 (2/2) 54 (28/26)
52%
61
7 Norway Marius Lamby Solvang
Ask BC
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
55
7 Norway Gavin Matthews
Ask BC
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
55
9 Norway Odd Martin Asp
Ask BC
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
49
9 Norway Arvydas Gitenis
2 (0/2) 30 (14/16)
47%
49
9991 Norway Ingolf Höns
Ask BC
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Apr 11, 2024, 6:30 PM (local time)
Organizer Ask BC
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
Rankings ABC Ranking vår 2024
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
More info
ABC sine klubbturneringer koster nå kr. 150,-!

Deler av påmeldingsavgiften går til premier hver enkelt torsdag, og så har vi i tillegg en egen sluttranking for våre torsdagsturneringer (ABC vårranking 2024) i desember som gir premie til de 4 høyest rankede spillerne.

Påmelding er en bekreftelse på at utøveren er inneforstått med Norges Biljardforbunds turneringsregler, og følger disse. Unntak er at klubbturneringer spilles uten kleskode, bortsett fra at det forventes en normal anstendighet i klesveien.

Betaling av turneringsavgift og øvrige kjøp i kiosken betales kun over kortautomat. Kreditt betales ved kveldens slutt.

ABCs klubbkvelder bruker eget ratingsystem for å avgjøre hvilket handicap den enkelte spiller skal ha. Systemet oppdateres etter hver endt turnering.

Vel møtt!

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Norway
Ingolf Höns
88
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Thu 18:31  Table 1
2   
Norway
Gøran Valberg
Walk Over
 
3   
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
Norway
Odd Martin Asp
58
Thu 18:31  Table 3
4   
Afghanistan
Amin Asil
30
Norway
Marius Lamby Solvang
56
Thu 18:31  Table 4

Winner round 1

Race to 8
5   
Norway
Arvydas Gitenis
56
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Thu 18:36  Table 1
6   
Norway
Gøran Valberg
78
Norway
Riaz Ali
62
Thu 18:32  Table 5
7   
Norway
Gavin Matthews
118
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
Thu 19:22  Table 3
8   
Afghanistan
Amin Asil
30
Norway
Jon Arnesen
88
Thu 19:10  Table 4

Loser round 1

Race to 8
9   
Walk Over
Afghanistan
Amin Asil
 
10   
Walk Over
Norway
Gavin Matthews
 
11   
Norway
Odd Martin Asp
58
Norway
Riaz Ali
62
Thu 19:23  Table 5
12   
Norway
Marius Lamby Solvang
56
Norway
Arvydas Gitenis
56
Thu 19:36  Table 1

Loser round 2

Race to 8
13   
Afghanistan
Amin Asil
30
Norway
Gavin Matthews
118
Thu 20:07  Table 5
14   
Norway
Riaz Ali
62
Norway
Marius Lamby Solvang
56
Thu 20:19  Table 1

Winners qualification

Race to 8
15   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Norway
Gøran Valberg
78
Thu 19:44  Table 4
16   
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
Norway
Jon Arnesen
88
R1
Thu 20:08  Table 3

Losers qualification

Race to 8
17   
Afghanistan
Amin Asil
30
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Thu 20:40  Table 5
18   
Norway
Riaz Ali
62
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
  Table 1

Semi final

Race to 8
19   
Norway
Gøran Valberg
78
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
Thu 21:20  Table 1
20   
Norway
Jon Arnesen
88
R1
Lithuania
Mindaugas Jomantas
102
Thu 21:37  Table 5

Final

Race to 8
21   
Poland
Jarek (Barracuda) Kapuściński
68
Norway
Jon Arnesen
88
Thu 22:08  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants