Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 13 - February 14, 2024

8 BALL SESVETE – 7. TURNIR UTORKOM 2024.02.13. 9-BALL

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Croatia Nino Porić
8 (7/1) 48 (31/17)
65%
500
2 Croatia Tomislav Jagatić
6 (5/1) 38 (23/15)
61%
400
3 Croatia Milorad Miščević Miki
5 (4/1) 29 (15/14)
52%
320
3 Croatia DRAGO RANČIĆ
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
320
5 Croatia Tihomir Smolko
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
260
5 Croatia Goran Gluščić
6 (4/2) 31 (18/13)
58%
260
5 Croatia Ronald Mijatovic
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
260
5 Croatia Aleksandar Ivanović
6 (4/2) 31 (21/10)
68%
260
9 Croatia Denis Budak
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
210
Show more
9 Croatia Emil Šoštarić
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
210
9 Croatia Edin Redžić
2 (2/0) 12 (8/4)
67%
210
9 Croatia Željko Kaurić
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
210
13 Croatia Josip Berišić
4 (2/2) 19 (11/8)
58%
170
13 Croatia Dominik Brkić
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
170
13 Serbia Aleksandra Krisper Mijatovic
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
170
13 Croatia Miljenko Črnjak
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
170
17 Croatia Asim Haskić - Hale
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
140
17 Croatia Antonio Berišić
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
140
17 Croatia Denis Maretić
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
140
17 Croatia Darko Šiljeg
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
140
17 Croatia Bruno Tomas
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
140
17 Croatia Anton Kelava
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
140
17 Croatia Eldar Mešić
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
140
17 Dominican Republic Dominik Ivančić
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
140
25 Croatia Tomislav Pilj
1 (0/1) 6 (2/4)
33%
120
25 Croatia Ivan Karaži
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
120
25 Croatia Vitomir Terzić
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
120
25 Croatia Ivan Kapetanović
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
120
25 Croatia Ivan Poldrugač
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
120
25 Croatia Elmir Mešić
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
120
25 Croatia Mario Vukić
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
120
25 Croatia Ivan Prpic
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
120
33 Croatia Miro Vidak
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
100
33 Croatia Stjepko Hunjet
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
100
33 Croatia Denis Rački
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
100
Starts Feb 13, 2024, 6:00 PM Until Feb 14, 2024 (local time)
Entry deadline Feb 13, 2024, 5:59 PM (local time)
Organizer 8 Ball Sesvete
Format Double to Single elimination (35 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
PRAVILA TURNIRA UTORKOM

Osobne prijave za turnir se zaprimaju do 17:50 na pultu, ukoliko se natjecatelj ne prijavi neće se smatrati da je pristupio turniru, (natjecatelj može prijaviti više osoba).
Molimo sve natjecatelje koji su u mogućnosti da se prijave preko portala cuescore.com, rok prijave na cuescore.com je 17:59 (prije izvlačenja).
Molio sve natjecatelje da podmire kotizaciju prije početka turnira.
Naknadne izmjene ili dodavanja u turnir nakon izvlačenja ždrijeba nisu moguća.

Turnir počinje u 18:00 izvlačenjem ždrijeba i prozivanjem natjecatelja na stolove.
Prije početka turnira obavezno je vratiti kugle osoblju kluba.
Zabrana pušenja u prostorima gdje se održava turnir starta u 17h.
Natjecatelji se prozivaju po redu kako je ždrijeb izvučen te se tako dodjeljuju na stolove.
Ukoliko natjecatelj nije stigao na vrijeme (do 18h) te nije prisutan na dodjeli stola gubi susret.
Ukoliko natjecatelj nije na stolu unutar 5 minuta od pokretanja bilo kojeg susreta za vrijeme trajanja turnira gubi susret.
Ukoliko oba natjecatelja kasne na susret, pobjednik će se odrediti slučajnim odabirom putem aplikacije.
Ukoliko natjecatelj predaje partiju kada je protivnik na stolu, automatski predaje cijeli susret.

Upotreba mobitela nije dozvoljena za vrijeme igre.
Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
Vrijeme susreta je određeno na 60 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odigrana polovina susreta, voditelji u interesu turnira mogu skratiti broj partija za taj susret.
O skraćivanju partije natjecatelje se informira usmenom komunikacijom ili se postavlja oznaka na scoreboard koja će označiti natjecateljima da se meč igra skraćeno. Natjecatelji su dužni prihvatiti navedeno, pobjednik susreta je dužan prijaviti rezultat na pultu po završetku susreta.

· Disciplina 9-Ball se igra na 4 dobijene partije
· Disciplina 10-Ball se igra na 4 dobijene partije, 4-3 ukoliko je 40+ natjecatelja

Voditelj turnira može skratiti broj partija susreta ili cijele runde ukoliko je to u interesu turnira.
Voditelj turnira može donositi odluke u interesu turnira ukoliko se pokaže potreba za istima.

Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika ili susjednih stolova, upotreba mobitela i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku.

Masters TURNIRA UTORKOM će se održati u subotu početkom nove kalendarske godine a točan datum ovisi o klupskom organizacijskom rasporedu.
Pravo nastupa na Mastersu će imati najbolje rangirana 24 natjecatelja (8 nosioca, popunjavanje u slučaju nedolaska natjecatelji s minimalno 20 odigranih turnira)

Kotizacija za turnir iznosi 7 € (od čega 5€ ide u nagradni fond; 1€ u CHALLENGE; 1€ organizatoru turnira)

Ukoliko turniru pristupi do 20 igrača (koji plaćaju kotizaciju) nagradni fond se dijeli na pobjednika turnira 70% i na 30% za drugog finalista.
Ukoliko turniru pristupi preko 20 igrača (koji plaćaju kotizaciju) nagradni fond se dijeli i na polufinaliste, u omjeru 50% za pobjednika turnira; 25% za drugog finalista, 12,5% za treće i četvrto mjesto.

CHALLENGE UTORAK

Turnir utorkom sadržava CHALLENGE koji se odigrava na stolu broj 6 u periodu između 20-21h (ovisno o rasporedu susreta).
Tip CHALLENGEa će se mijenjati kroz godinu.
Svi igrači koji pristupaju turniru automatski ulaze u CHALLENGE listu te se izvlače slučajnim odabirem putem aplikacije.
CHALLENGE pot se isplaćuje u potpunosti natjecateljima koji osvoje CHALLENGE ili se prenosi u sljedeći CHALLENGE istog tipa.


15 BALL CHALLENGE
*IGRAČ MOŽE ODABRATI TEŽINU CHALLENGA
Izvlači se 5 natjecatelja.

CHALLENGE 15BALL level 1 (single pot)
Slaže se standardni rack discipline 8.
Break mora biti legalan, ukoliko se potopi 8ica vraća se na stol na točku. Ukoliko napravi faul sa bijelom kuglom, gubi challenge.
Igrač mora ubaciti sve kugle neovisno o redoslijedu, ali kugla 8 mora biti zadnja kugla.
Igrač mora najaviti ubačaje koji nisu jasno vidljivi.

CHALLENGE DUPLA OSMICA level 2 (double pot ako je dostupan)
Slaže se standardni rack discipline 8.
Break mora biti legalan, ukoliko se potopi 8ica vraća se na stol na točku. Ukoliko napravi faul sa bijelom kuglom, gubi challenge.
Igrač mora odabrati boju te ubaciti sve kugle, zatim ubaciti sve kugle druge boje, kugla 8 mora biti zadnja kugla.
Igrač mora najaviti ubačaje koji nisu jasno vidljivi.

CHALLENGE 15BALL ROTACIJA level 3 (sav pot ako je dostupan)

Slaže se standardni rack svih 15 kugli (poput osmice, redoslijed nebitan).
Break NE mora biti legalan, bijela ja u ruci nakon brejka.
Igrač mora ubaciti sve kugle po redoslijedu 1-15.
Igrač mora najaviti ubačaje koji nisu jasno vidljivi.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Croatia
Ivan Poldrugač
Croatia
Ronald Mijatovic
Tue 18:01  Table 1
2   
Croatia
Antonio Berišić
Walk Over
 
3   
Walk Over
Croatia
Darko Šiljeg
 
4   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Walk Over
 
5   
Walk Over
Croatia
Tihomir Smolko
 
6   
Croatia
Anton Kelava
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Goran Gluščić
 
8   
Croatia
Edin Redžić
Walk Over
 
9   
Croatia
Vitomir Terzić
Croatia
Stjepko Hunjet
Tue 18:03  Table 2
10   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Walk Over
 
11   
Walk Over
Dominican Republic
Dominik Ivančić
 
12   
Croatia
Ivan Karaži
Walk Over
 
13   
Walk Over
Croatia
Miljenko Črnjak
 
14   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Walk Over
 
15   
Walk Over
Croatia
Denis Maretić
 
16   
Croatia
Denis Rački
Croatia
Miro Vidak
Tue 18:03  Table 3

Winner round 1

Race to 4
17   
Croatia
Dominik Brkić
Croatia
Ronald Mijatovic
Tue 18:38  Table 1
18   
Croatia
Antonio Berišić
Croatia
Mario Vukić
Tue 18:03  Table 4
19   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 18:03  Table 5
20   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 18:03  Table 6
21   
Croatia
Eldar Mešić
Croatia
Tihomir Smolko
Tue 18:03  Table 7
22   
Croatia
Anton Kelava
Croatia
Elmir Mešić
Tue 18:03  Table 8
23   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Goran Gluščić
Tue 18:03  Table 9
24   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Ivan Prpic
Tue 18:07  Table 6
25   
Croatia
Tomislav Jagatić
R1
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 18:41  Table 2
26   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Serbia
Aleksandra Krisper Mijatovic
Tue 18:07  Table 5
27   
Croatia
Aleksandar Ivanović
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Tue 18:33  Table 8
28   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Željko Kaurić
Tue 18:35  Table 6
29   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Miljenko Črnjak
Tue 18:44  Table 4
30   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Ivan Kapetanović
Tue 18:47  Table 7
31   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Denis Maretić
Tue 18:49  Table 5
32   
Croatia
Denis Rački
Croatia
Denis Budak
Tue 18:50  Table 3

Loser round 1

Race to 4
33   
Croatia
Ivan Poldrugač
Croatia
Denis Rački
Tue 19:19  Table 3
34   
Walk Over
Croatia
Bruno Tomas
 
35   
Walk Over
Croatia
Ivan Kapetanović
 
36   
Walk Over
Croatia
Miljenko Črnjak
 
37   
Walk Over
Croatia
Ivan Karaži
 
38   
Walk Over
Croatia
Aleksandar Ivanović
 
39   
Walk Over
Serbia
Aleksandra Krisper Mijatovic
 
40   
Walk Over
Croatia
Vitomir Terzić
 
41   
Croatia
Stjepko Hunjet
Croatia
Ivan Prpic
Tue 18:56  Table 9
42   
Walk Over
Croatia
Nino Porić
 
43   
Walk Over
Croatia
Elmir Mešić
 
44   
Walk Over
Croatia
Eldar Mešić
 
45   
Walk Over
Croatia
Milorad Miščević Miki
 
46   
Walk Over
Croatia
Tomislav Pilj
 
47   
Walk Over
Croatia
Mario Vukić
 
48   
Croatia
Miro Vidak
Croatia
Dominik Brkić
Tue 19:04  Table 1

Winner round 2

Race to 4
49   
Croatia
Ronald Mijatovic
Croatia
Antonio Berišić
Tue 19:07  Table 6
50   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 19:15  Table 8
51   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Anton Kelava
Tue 19:16  Table 4
52   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Edin Redžić
Tue 19:21  Table 2
53   
Croatia
Tomislav Jagatić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 19:22  Table 5
54   
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Croatia
Željko Kaurić
Tue 19:30  Table 9
55   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
R1
Tue 19:39  Table 7
56   
Croatia
Denis Maretić
Croatia
Denis Budak
Tue 19:37  Table 6

Loser round 2

Race to 4
57   
Croatia
Ivan Poldrugač
Croatia
Bruno Tomas
Tue 20:16  Table 3
58   
Croatia
Ivan Kapetanović
Croatia
Miljenko Črnjak
Tue 19:44  Table 4
59   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Aleksandar Ivanović
Tue 19:50  Table 1
60   
Serbia
Aleksandra Krisper Mijatovic
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 19:52  Table 2
61   
Croatia
Ivan Prpic
Croatia
Nino Porić
Tue 19:57  Table 5
62   
Croatia
Elmir Mešić
Croatia
Eldar Mešić
Tue 20:13  Table 7
63   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 20:17  Table 6
64   
Croatia
Mario Vukić
Croatia
Dominik Brkić
Tue 20:20  Table 1

Loser round 3

Race to 4
65   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Goran Gluščić
Tue 20:54  Table 3
66   
Croatia
Miljenko Črnjak
Croatia
Anton Kelava
  Table 4
67   
Croatia
Aleksandar Ivanović
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 20:30  Table 4
68   
Serbia
Aleksandra Krisper Mijatovic
R1
Croatia
Antonio Berišić
Tue 20:53  Table 2
69   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Denis Maretić
Tue 20:32  Table 5
70   
Croatia
Eldar Mešić
Croatia
Josip Berišić
Tue 20:57  Table 6
71   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Tue 20:57  Table 7
72   
Croatia
Dominik Brkić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 21:07  Table 1

Winners qualification

Race to 4
73   
Croatia
Ronald Mijatovic
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 20:55  Table 4
74   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Edin Redžić
  Table 7
75   
Croatia
Tomislav Jagatić
Croatia
Željko Kaurić
Tue 21:10  Table 5
76   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Denis Budak
Tue 21:25  Table 6

Loser round 4

Race to 4
77   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Miljenko Črnjak
Tue 21:41  Table 3
78   
Croatia
Aleksandar Ivanović
Serbia
Aleksandra Krisper Mijatovic
Tue 21:42  Table 2
79   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Josip Berišić
Tue 21:27  Table 4
80   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Croatia
Dominik Brkić
Tue 22:02  Table 7

Losers qualification

Race to 4
81   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Željko Kaurić
Tue 22:05  Table 1
82   
Croatia
Aleksandar Ivanović
Croatia
Denis Budak
Tue 22:25  Table 6
83   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 22:29  Table 2
84   
Croatia
Milorad Miščević Miki
Croatia
Edin Redžić
 

Quarter final

Race to 4
85   
Croatia
Ronald Mijatovic
Croatia
Nino Porić
Tue 22:59  Table 1
86   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Milorad Miščević Miki
Tue 22:59  Table 2
87   
Croatia
Tomislav Jagatić
Croatia
Aleksandar Ivanović
Tue 22:59  Table 6
88   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Goran Gluščić
Tue 22:59  Table 7

Semi final

Race to 4
89   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Milorad Miščević Miki
Tue 23:54  Table 6
90   
Croatia
Tomislav Jagatić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 23:54  Table 7

Final

Race to 4
91   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Tomislav Jagatić
Wed 00:43  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants