Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 24 - October 25, 2023

8 BALL SESVETE – 43. TURNIR UTORKOM 2023.10.24. 8-BALL

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Croatia Nino Porić
6 (6/0) 33 (24/9)
73%
500
2 Croatia Ivan Prpic
5 (4/1) 28 (17/11)
61%
400
3 Croatia Goran Bašaga Ostojić
6 (4/2) 34 (19/15)
56%
320
3 Croatia Zvonimir Topalović
5 (4/1) 28 (18/10)
64%
320
5 Croatia Denis Budak
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
260
5 Croatia Milorad Miščević Miki
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
260
5 Croatia DRAGO RANČIĆ
5 (3/2) 25 (16/9)
64%
260
5 Croatia Edin Redžić
3 (3/0) 16 (12/4)
75%
260
9 Croatia Tomislav Pilj
4 (2/2) 22 (13/9)
59%
210
Show more
9 Croatia Vitomir Terzić
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
210
9 Croatia Bruno Tomas
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
210
9 Croatia Antonio Knezović
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
210
13 Croatia Asim Haskić - Hale
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
170
13 Croatia Tihomir Smolko
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
170
13 Croatia Bruno Dragčević
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
170
13 Croatia Emil Šoštarić
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
170
17 Croatia Milan Turkalj
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
140
17 Croatia Josip Berišić
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
140
17 Croatia Goran Antunović
1 (0/1) 5 (1/4)
20%
140
17 Croatia Ivan Karaži
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
140
17 Croatia BIBER REDŽIĆ
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
140
17 Croatia MIROSLAV VIDAK
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
140
17 Croatia Luka Lepesić
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
140
17 Croatia Rudolf Wieser
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
140
25 Croatia Antonio Berišić
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
120
25 Croatia Ivan Poldrugać
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
120
25 Croatia Željko Todorović
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
120
25 Croatia Jasmin Solaković
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
120
25 Croatia Armin Mehmedović
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
120
Starts Oct 24, 2023, 6:00 PM (local time)
Entry deadline Oct 24, 2023, 11:08 PM (local time)
Organizer 8 Ball Sesvete
Rankings 8 BALL SESVETE – TURNIR UTORKOM 2023.
Format Double to Single elimination (29 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
PRAVILA TURNIRA UTORKOM

Osobne prijave za turnir se zaprimaju do 17:50 na pultu, ukoliko se natjecatelj ne prijavi neće se smatrati da je pristupio turniru, (natjecatelj može prijaviti više osoba).
Molimo sve natjecatelje koji su u mogućnosti da se prijave preko portala cuescore.com, rok prijave na cuescore.com je 17:59 (prije izvlačenja).
Naknadne izmjene ili dodavanja u turnir nakon izvlačenja ždrijeba nisu moguća.

Turnir počinje u 18:00 izvlačenjem ždrijeba i prozivanjem natjecatelja na stolove.
Prije početka turnira obavezno je vratiti kugle osoblju kluba, te kreće zabrana pušenja u prostorima gdje se održava turnir.
Natjecatelji se prozivaju po redu kako je ždrijeb izvučen te se tako dodjeljuju na stolove.
Ukoliko natjecatelj nije stigao na vrijeme (do 18h) te nije prisutan na dodjeli stola gubi susret.
Ukoliko natjecatelj nije na stolu unutar 5 minuta od pokretanja bilo kojeg sljedećeg susreta za vrijeme trajanja turnira gubi susret.
Ukoliko oba natjecatelja kasne na susret, pobjednik će se odrediti slučajnim odabirom putem aplikacije.
Ukoliko natjecatelj predaje partiju kada je protivnik na stolu, automatski predaje cijeli susret.

Upotreba mobitela nije dozvoljena za vrijeme igre.
Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
Vrijeme susreta je određeno na 60 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odigrana polovina susreta, voditelji u interesu turnira mogu skratiti broj partija za taj susret.
Za skraćivanje partije se postavlja crvena oznaka na scoreboard koja će označiti natjecateljima da se meč igra skraćeno. Natjecatelji su dužni prihvatiti navedeno, pobjednik susreta je dužan prijaviti rezultat na pultu po završetku susreta.

· Disciplina 8-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 32+ natjecatelja
· Disciplina 9-Ball se igra na 5-4 dobijene, 4-4 ukoliko je 40+ natjecatelja
· Disciplina 10-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 40+ natjecatelja

Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika ili susjednih stolova, upotreba mobitela i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku.

Masters TURNIRA UTORKOM će se održati u subotu početkom nove kalendarske godine a točan datum ovisi o klupskom organizacijskom rasporedu.,
pravo nastupa na Mastersu će imati najbolje rangirana 24 natjecatelja
(8 nosioca, popunjavanje u slučaju nedolaska natjecatelji s minimalno
20 odigranih turnira)

CHALLENGE UTORAK

Turnir utorkom sadržava 10-BALL CHALLENGE koji se odigrava na stolu broj 6 u periodu između 20-21h (ovisno o rasporedu susreta).
Za 10-BALL CHALLENGE potrebno se je prijaviti na pultu.
Za održavanje 10-BALL CHALLENGE potrebno je minimalno 4 prijavljenih natjecatelja, a 3 natjecatelja koja će pristupiti izazovu će biti određena slučajnim odabirom putem aplikacije.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Croatia
Bruno Dragčević
Walk Over
 
2   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Nino Porić
Tue 18:29  Table 4
3   
Croatia
Miro Vidak
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 18:02  Table 1
4   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Jasmin Solaković
Tue 18:02  Table 2
5   
Croatia
Željko Todorović
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 18:02  Table 3
6   
Croatia
Emil Šoštarić
Croatia
Luka Lepesić
Tue 18:02  Table 4
7   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Croatia
Antonio Knezović
Tue 18:02  Table 5
8   
Croatia
Ivan Poldrugać
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 18:35  Table 1
9   
Croatia
Bruno Tomas
Walk Over
 
10   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Rudolf Wieser
R1
Tue 18:02  Table 6
11   
Croatia
Milan Turkalj
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Tue 18:38  Table 7
12   
Croatia
Antonio Berišić
Croatia
Edin Redžić
Tue 18:03  Table 7
13   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Milorad Miščević
Tue 18:52  Table 2
14   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Denis Budak
Tue 19:00  Table 6
15   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Goran Antunović
Tue 19:03  Table 4
16   
Walk Over
Croatia
Ivan Prpic
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Croatia
Bruno Dragčević
Croatia
Nino Porić
Tue 19:09  Table 5
18   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Tue 19:12  Table 3
19   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 19:25  Table 1
20   
Croatia
Antonio Knezović
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 19:41  Table 7
21   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Rudolf Wieser
Tue 19:44  Table 6
22   
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Croatia
Edin Redžić
Tue 19:48  Table 5
23   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 19:55  Table 2
24   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Ivan Prpic
Tue 19:52  Table 4

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Croatia
Tihomir Smolko
 
26   
Croatia
Miro Vidak
Croatia
Jasmin Solaković
Tue 19:50  Table 3
27   
Croatia
Željko Todorović
Croatia
Luka Lepesić
Tue 20:14  Table 1
28   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Croatia
Ivan Poldrugać
Tue 20:34  Table 2
29   
Walk Over
Croatia
Ivan Karaži
 
30   
Croatia
Milan Turkalj
Croatia
Antonio Berišić
Tue 20:40  Table 5
31   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Denis Budak
Tue 20:47  Table 7
32   
Croatia
Goran Antunović
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Josip Berišić
Tue 20:58  Table 6
34   
Croatia
Miro Vidak
Croatia
Milorad Miščević
Tue 20:56  Table 3
35   
Croatia
Luka Lepesić
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Tue 20:55  Table 1
36   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Croatia
Rudolf Wieser
Tue 21:30  Table 2
37   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 20:56  Table 4
38   
Croatia
Milan Turkalj
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 21:30  Table 5
39   
Croatia
Denis Budak
Croatia
BIBER REDŽIĆ
 
40   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Bruno Dragčević
 

Winners qualification

Race to 4
41   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 21:36  Table 1
42   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Antonio Knezović
Tue 21:57  Table 3
43   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Edin Redžić
Tue 21:59  Table 4
44   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Ivan Prpic
Tue 22:02  Table 5

Loser round 3

Race to 4
45   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Milorad Miščević
Tue 22:09  Table 6
46   
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 22:23  Table 2
47   
Croatia
Vitomir Terzić
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 22:12  Table 7
48   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Bruno Dragčević
Tue 22:22  Table 1

Losers qualification

Race to 4
49   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
Antonio Knezović
Tue 22:52  Table 6
50   
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 23:02  Table 2
51   
Croatia
Vitomir Terzić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 23:21  Table 7
52   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Bruno Tomas
Tue 23:36  Table 1

Quarter final

Race to 4
53   
Croatia
Nino Porić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Wed 00:12  Table 6
54   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Milorad Miščević
Wed 00:13  Table 1
55   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
 
56   
Croatia
Ivan Prpic
Croatia
Denis Budak
Wed 00:13  Table 7

Semi final

Race to 4
57   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Zvonimir Topalović
Wed 01:03  Table 6
58   
Croatia
Goran Bašaga Ostojić
Croatia
Ivan Prpic
Wed 01:04  Table 7

Final

Race to 4
59   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Ivan Prpic
Wed 01:44  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants