Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 10 - October 11, 2023

8 BALL SESVETE – 41. TURNIR UTORKOM 2023.10.10. 9-BALL

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bosnia and Herzegovina DAVOR KURUZOVIC
7 (6/1) 47 (31/16)
66%
500
2 Croatia Tomislav Pilj
6 (5/1) 41 (28/13)
68%
400
3 Croatia Asim Haskić - Hale
5 (4/1) 35 (21/14)
60%
320
3 Croatia Darko Šiljeg
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
320
5 Croatia Goran Antunović
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
260
5 Croatia Milorad Miščević Miki
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
260
5 Croatia Zvonimir Topalović
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
260
5 Bosnia and Herzegovina Armin Topić
3 (2/1) 24 (11/13)
46%
260
9 Croatia Denis Budak
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
210
Show more
9 Croatia Eduard Pintarić
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
210
9 Croatia DRAGO RANČIĆ
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
210
9 Croatia Ivan Prpic
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
210
13 Croatia Stipan Tucak
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
170
13 Croatia Tihomir Smolko
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
170
13 Croatia Ivan Poldrugać
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
170
13 Croatia BIBER REDŽIĆ
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
170
17 Croatia Antonio Berišić
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
140
17 Croatia Karlo Kovacic
1 (0/1) 4 (0/4)
0%
140
17 Croatia Josip Berišić
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
140
17 Croatia Tihomir Tolic
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
140
17 Croatia Ivan Karaži
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
140
17 Croatia Vitomir Terzić
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
140
17 Croatia Bruno Tomas
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
140
17 Croatia Željko Todorović
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
140
Starts Oct 10, 2023, 6:00 PM (local time)
Entry deadline Oct 10, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer 8 Ball Sesvete
Rankings 8 BALL SESVETE – TURNIR UTORKOM 2023.
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
PRAVILA TURNIRA UTORKOM

Osobne prijave za turnir se zaprimaju do 17:50 na pultu, ukoliko se natjecatelj ne prijavi neće se smatrati da je pristupio turniru, (natjecatelj može prijaviti više osoba).
Molimo sve natjecatelje koji su u mogućnosti da se prijave preko portala cuescore.com, rok prijave na cuescore.com je 17:59 (prije izvlačenja).
Naknadne izmjene ili dodavanja u turnir nakon izvlačenja ždrijeba nisu moguća.

Turnir počinje u 18:00 izvlačenjem ždrijeba i prozivanjem natjecatelja na stolove.
Prije početka turnira obavezno je vratiti kugle osoblju kluba, te kreće zabrana pušenja u prostorima gdje se održava turnir.
Natjecatelji se prozivaju po redu kako je ždrijeb izvučen te se tako dodjeljuju na stolove.
Ukoliko natjecatelj nije stigao na vrijeme (do 18h) te nije prisutan na dodjeli stola gubi susret.
Ukoliko natjecatelj nije na stolu unutar 5 minuta od pokretanja bilo kojeg sljedećeg susreta za vrijeme trajanja turnira gubi susret.
Ukoliko oba natjecatelja kasne na susret, pobjednik će se odrediti slučajnim odabirom putem aplikacije.
Ukoliko natjecatelj predaje partiju kada je protivnik na stolu, automatski predaje cijeli susret.

Upotreba mobitela nije dozvoljena za vrijeme igre.
Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
Vrijeme susreta je određeno na 60 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odigrana polovina susreta, voditelji u interesu turnira mogu skratiti broj partija za taj susret.
Za skraćivanje partije se postavlja crvena oznaka na scoreboard koja će označiti natjecateljima da se meč igra skraćeno. Natjecatelji su dužni prihvatiti navedeno, pobjednik susreta je dužan prijaviti rezultat na pultu po završetku susreta.

· Disciplina 8-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 32+ natjecatelja
· Disciplina 9-Ball se igra na 5-4 dobijene, 4-4 ukoliko je 40+ natjecatelja
· Disciplina 10-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 40+ natjecatelja

Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika ili susjednih stolova, upotreba mobitela i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku.

Masters TURNIRA UTORKOM će se održati u subotu početkom nove kalendarske godine a točan datum ovisi o klupskom organizacijskom rasporedu.,
pravo nastupa na Mastersu će imati najbolje rangirana 24 natjecatelja
(8 nosioca, popunjavanje u slučaju nedolaska natjecatelji s minimalno
20 odigranih turnira)

CHALLENGE UTORAK

Turnir utorkom sadržava 10-BALL CHALLENGE koji se odigrava na stolu broj 6 u periodu između 20-21h (ovisno o rasporedu susreta).
Za 10-BALL CHALLENGE potrebno se je prijaviti na pultu.
Za održavanje 10-BALL CHALLENGE potrebno je minimalno 4 prijavljenih natjecatelja, a 3 natjecatelja koja će pristupiti izazovu će biti određena slučajnim odabirom putem aplikacije.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Croatia
Darko Šiljeg
Walk Over
 
2   
Croatia
Ivan Poldrugać
Croatia
Josip Berišić
Tue 18:02  Table 4
3   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 18:01  Table 1
4   
Walk Over
Croatia
Željko Todorović
 
5   
Croatia
Ivan Karaži
Walk Over
 
6   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 18:01  Table 2
7   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Denis Budak
Tue 18:43  Table 6
8   
Walk Over
Croatia
DRAGO RANČIĆ
 
9   
Croatia
Eduard Pintarić
Walk Over
 
10   
Croatia
Karlo Kovacic
Croatia
Antonio Berišić
 
11   
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Croatia
BIBER REDŽIĆ
 
12   
Walk Over
Croatia
Ivan Prpic
 
13   
Croatia
Goran Antunović
Walk Over
 
14   
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Croatia
Milorad Miščević
 
15   
Croatia
Stipan Tucak
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 18:02  Table 5
16   
Walk Over
Croatia
Tihomir Tolic
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Josip Berišić
Tue 18:51  Table 4
18   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Željko Todorović
Tue 18:45  Table 1
19   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 19:19  Table 5
20   
Croatia
Denis Budak
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 19:37  Table 2
21   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Antonio Berišić
Tue 18:03  Table 6
22   
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Croatia
Ivan Prpic
Tue 18:06  Table 7
23   
Croatia
Goran Antunović
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Tue 18:08  Table 3
24   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Tihomir Tolic
Tue 19:03  Table 3

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Croatia
Ivan Poldrugać
 
26   
Croatia
Vitomir Terzić
Walk Over
 
27   
Walk Over
Croatia
Bruno Tomas
 
28   
Croatia
Tihomir Smolko
Walk Over
 
29   
Walk Over
Croatia
Karlo Kovacic
 
30   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Walk Over
 
31   
Walk Over
Croatia
Milorad Miščević
 
32   
Croatia
Stipan Tucak
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Croatia
Ivan Poldrugać
Croatia
Tihomir Tolic
Tue 20:01  Table 5
34   
Croatia
Vitomir Terzić
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Tue 18:56  Table 7
35   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Ivan Prpic
Tue 19:19  Table 2
36   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Antonio Berišić
Tue 19:36  Table 6
37   
Croatia
Karlo Kovacic
Croatia
Denis Budak
Tue 20:11  Table 1
38   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Ivan Karaži
Tue 20:08  Table 6
39   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
Željko Todorović
Tue 19:23  Table 7
40   
Croatia
Stipan Tucak
Croatia
Josip Berišić
Tue 19:34  Table 4

Winners qualification

Race to 5
41   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 19:47  Table 7
42   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 20:11  Table 2
43   
Croatia
Eduard Pintarić
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Tue 19:18  Table 1
44   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 19:48  Table 3

Loser round 3

Race to 4
45   
Croatia
Ivan Poldrugać
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Tue 20:33  Table 4
46   
Croatia
Ivan Prpic
Croatia
Tihomir Smolko
Tue 20:20  Table 7
47   
Croatia
Denis Budak
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Tue 20:47  Table 6
48   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
Stipan Tucak
Tue 20:32  Table 3

Losers qualification

Race to 4
49   
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 21:41  Table 1
50   
Croatia
Ivan Prpic
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 20:52  Table 7
51   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 21:23  Table 6
52   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
Eduard Pintarić
Tue 21:33  Table 7

Quarter final

Race to 5
53   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 22:13  Table 1
54   
Croatia
Asim Haskić - Hale
Croatia
Milorad Miščević
Tue 22:14  Table 2
55   
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Tue 22:14  Table 6
56   
Croatia
Goran Antunović
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 22:14  Table 7

Semi final

Race to 5
57   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 23:12  Table 6
58   
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 23:12  Table 7

Final

Race to 5
59   
Croatia
Tomislav Pilj
Bosnia and Herzegovina
DAVOR KURUZOVIC
Tue 23:45  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants