Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 24, 2018

7. TURNIR ZVEZNE LIGE - KVALIFIKACIJSKI DEL

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Klavdij Ferle
4 (3/1) 35 (19/16)
54%
1 Denis Jasnič
5 (4/1) 48 (29/19)
60%
3 Blaž Bižal
4 (3/1) 39 (21/18)
54%
3 Peter Fijavž
5 (3/2) 45 (25/20)
56%
5 Kristijan Gavez
5 (2/3) 47 (22/25)
47%
5 Jožef Gatej
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
7 Beno Messner
4 (1/3) 37 (14/23)
38%
7 Tomas Hercog
5 (2/3) 48 (20/28)
42%
9 Bojan Uljan
4 (1/3) 38 (19/19)
50%
9 Simon Tomažič
5 (2/3) 49 (26/23)
53%
11 Boštjan Messner
5 (2/3) 47 (20/27)
43%
Entry deadline Nov 23, 2018, 3:00 PM (local time)
Starts Nov 24, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Klavdij Ferle (klavdij.ferle@gmail.com), Kristijan Nikl and Branislav Rojko (sandi.rojko@gmail.com, 040723174)
More info
Kvalifikacijski del tekmovanja za mesto med najboljših 16 finalnega dela.
Prvih 8 najbolje rangiranih prijavljenih igralcev je že uvrščenih v začetek finalnega dela tekmovanja.
Prva dva iz vsake skupine, se požrebata med slabše 4 nosilce, medtem ko se druga dva iz vsake skupine požrebata med boljše 4 nosilce.
Dobro igro vsem.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Klavdij Ferle 4 3 0 1 19 16 3 0.543 3
2 Blaž Bižal 4 3 0 1 21 18 3 0.538 3
3 Jožef Gatej 4 2 0 2 20 17 3 0.541 2
4 Beno Messner 4 1 0 3 14 23 -9 0.378 1
5 Bojan Uljan 4 1 0 3 19 19 0 0.5 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Denis Jasnič 5 4 0 1 29 19 10 0.604 4
2 Peter Fijavž 5 3 0 2 25 20 5 0.556 3
3 Kristijan Gavez 5 2 0 3 22 25 -3 0.468 2
4 Tomas Hercog 5 2 0 3 20 28 -8 0.417 2
5 Simon Tomažič 5 2 0 3 26 23 3 0.531 2
6 Boštjan Messner 5 2 0 3 20 27 -7 0.426 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 10:12    
2-A
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Jožef Gatej
Sat 10:12    
3-B
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 10:12    
4-B
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 10:28    
5-B
Slovenia
Denis Jasnič
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 10:57    

Round 2

Race to 6
6-A
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Jožef Gatej
Sat 11:11    
7-A
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Klavdij Ferle
Sat 11:13    
8-B
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 11:12    
9-B
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 11:55    
10-B
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Denis Jasnič
Sat 11:55    

Round 3

Race to 6
11-A
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Klavdij Ferle
Sat 12:58    
12-A
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Beno Messner
Sat 12:05    
13-B
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 12:38    
14-B
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Denis Jasnič
Sat 12:49    
15-B
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 12:49    

Round 4

Race to 6
16-A
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Beno Messner
Sat 14:42    
17-A
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 14:42    
18-B
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Denis Jasnič
Sat 13:56    
19-B
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 13:46    
20-B
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 13:58    

Round 5

Race to 6
21-A
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 13:24    
22-A
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 15:40    
23-B
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 15:03    
24-B
Slovenia
Denis Jasnič
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 15:10    
25-B
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 16:04    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment