Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 20, 2023

6e J&A Dakservice Zomerranking 2023

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Piotr Haraszczuk
7 (6/1) 57 (40/17)
70%
2 Tjeerd Hoekema
6 (5/1) 54 (32/22)
59%
3 Olivier van Lotringen
5 (4/1) 42 (27/15)
64%
3 Marco Harms
5 (4/1) 47 (28/19)
60%
5 Jeroen Rijsdijk
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
5 Ĵum Ẅ
Poolcafé Delfshaven
5 (3/2) 51 (25/26)
49%
5 Duoc Nguyen
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
5 Maarten Poirters
5 (2/3) 47 (22/25)
47%
9 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
9 Perry Verheijen
4 (1/3) 35 (13/22)
37%
9 Joeri van den Broeck
4 (1/3) 36 (16/20)
44%
9 Chris Hoth
3 (0/3) 26 (8/18)
31%
17 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
3 (0/3) 29 (11/18)
38%
17 Allan Frans
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
17 Susan De Ruyter
3 (0/3) 25 (7/18)
28%
17 Kevin Van den brink
3 (0/3) 25 (7/18)
28%
Starts Aug 20, 2023, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings J & A Dakservice Zomerranking 2023
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Zomerranking Poolen

6 Ranking + 1 finaledag (Nummer 1 verdient ook ticket Hertog Jan Open Goes, Main Event 10 september).
Deelname kost € 11,00 (40% dagprijs/40% finaledag/20% eindranking, 1,00 shoot out 9 ball).
Minimaal 3x meedoen voor finaledag.
Zaal open 10:30 start 11:00
Poulesysteem + kruisfinales
Per deelname sponsort SPG € 2,00 voor de finalepot.

1e Ranking: 9 juli 8 ball, race naar 4
2e Ranking 16 juli 9 ball, race naar 6
3e ranking: 23 juli 10 ball, race naar 5
4e ranking 6 augustus 8 ball, race naar 4
5e ranking 13 augustus 9 ball, race naar 6
6e ranking 20 augustus 10 ball, race naar 5
Finaledag 27 augustus, lag winst bepaald spelsoort.

Inschrijving via Cuescore of de bekende kanalen.
Tijdens de poulefase shoot out op de 9 ball.
9 ball break telt.
Poging 1: 1e getrokken voor de 100% pot.
Bij mislukken poging 1, mag getrokken deelnemer 2
Bij mislukken poging 2, mag getrokken deelnemer 3

Prijzenverdeling afhankelijk aantal deelnemers.
Eindranking na 6 speeldagen (20% overige prijzenpot):
1e: 50% prijzenpot
2e: 35% prijzenpot
3e: 15% prijzenpot

Finaledag top 8 prijs ( 40% prijzenpot + €2,00 per deelnames ranking )
1e: 35% prijzenpot + Ticket Main Event Hertog Jan Open Goes op 10 september 2023.
2e: 20% prijzenpot
3e: 10 % prijzenpot
5e: 6,25% prijzenpot

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tjeerd Hoekema 3 3 0 0 18 9 9 0 0 0 0.667 3
2 Piotr Haraszczuk 3 2 0 1 16 7 9 2 0 0 0.696 2
3 Perry Verheijen 3 1 0 2 9 16 -7 0 0 0 0.36 1
4 Susan De Ruyter 3 0 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeroen Rijsdijk 2 2 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 2
2 Gino De Ruyter 2 1 0 1 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
3 Chris Hoth 2 0 0 2 7 12 -5 0 0 0 0.368 0
4 Allan Frans 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Olivier van Lotringen 3 3 0 0 18 5 13 0 0 0 0.783 3
2 Duoc Nguyen 3 2 0 1 13 13 0 1 0 0 0.5 2
3 Maarten Poirters 3 1 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 1
4 Kevin Van den brink 3 0 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marco Harms 3 3 0 0 18 10 8 0 0 0 0.643 3
2 Ĵum Ẅ 3 2 0 1 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
3 Joeri van den Broeck 3 1 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 1
4 Vincent Peemen 3 0 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 11:16  Table 19
2-A   
Netherlands
Susan De Ruyter
Poland
Piotr Haraszczuk
R2
Sun 11:16  Table 18
3-B   
Netherlands
Chris Hoth
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 11:16  Table 17
4-B   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Curacao
Allan Frans
Sun 11:16  Table 16
5-C   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 11:16  Table 13
6-C   
Vietnam
Duoc Nguyen
R1
Netherlands
Kevin Van den brink
Sun 11:16  Table 12
7-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Marco Harms
Sun 11:16  Table 11
8-D   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 11:16  Table 10

Round 2

Race to 6
9-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Poland
Piotr Haraszczuk
Sun 12:32  Table 19
10-A   
Netherlands
Perry Verheijen
Netherlands
Susan De Ruyter
Sun 12:36  Table 18
11-B   
Netherlands
Chris Hoth
Curacao
Allan Frans
Sun 12:50  Table 17
12-B   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 12:50  Table 16
13-C   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Kevin Van den brink
Sun 13:21  Table 13
14-C   
Netherlands
Maarten Poirters
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 13:21  Table 12
15-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 12:40  Table 11
16-D   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 12:40  Table 10

Round 3

Race to 6
17-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Susan De Ruyter
Sun 14:01  Table 18
18-A   
Poland
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 14:01  Table 19
19-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 13:47  Table 16
20-B   
Curacao
Allan Frans
Belgium
Gino De Ruyter
 
21-C   
Belgium
Olivier van Lotringen
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 12:12  Table 13
22-C   
Netherlands
Kevin Van den brink
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 12:13  Table 12
23-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 14:24  Table 10
24-D   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Netherlands
Marco Harms
Sun 14:24  Table 11

Last sixteen

Race to 6
25   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
26   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 15:37  Table 13
27   
Netherlands
Chris Hoth
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 15:38  Table 12
28   
Netherlands
Marco Harms
Walk Over
 
29   
Belgium
Olivier van Lotringen
Walk Over
 
30   
Netherlands
Perry Verheijen
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 15:49  Table 11
31   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 15:38  Table 10
32   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Walk Over
 

Quarter final

Race to 6
33   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 17:16  Table 13
34   
Vietnam
Duoc Nguyen
R1
Netherlands
Marco Harms
Sun 16:26  Table 12
35   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 17:04  Table 11
36   
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 16:17  Table 10

Semi final

Race to 6
37   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Marco Harms
Sun 18:55  Table 13
38   
Belgium
Olivier van Lotringen
Poland
Piotr Haraszczuk
Sun 18:33  Table 11

Final

Race to 6
39   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Poland
Piotr Haraszczuk
Sun 20:50  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants