Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 28, 2017

6e DistelCup 2016/2017

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Adam Kiernicki
5 (5/0) 42 (26/16)
62%
250
2 Tim Jonkman
6 (5/1) 48 (29/19)
60%
180
3 Tim De Ruyter
4 (3/1) 31 (18/13)
58%
140
3 Hoa Nguyen
6 (4/2) 46 (28/18)
61%
140
5 Johan van Beek
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
100
5 Richard Eijmberts
6 (4/2) 41 (24/17)
59%
100
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
100
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
60
Show more
9 William Gelens
4 (2/2) 27 (16/11)
59%
60
9 Piotr Haraszczuk
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
60
9 John Roels
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
60
13 Ruud Schilders
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
55
13 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
55
13 Paul Buijs
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
55
13 Michiel van Rijn
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
55
17 Wesley van der Weide
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Alan Terng
Cues & Darts Tilburg
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Rory van der Wee
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Perry Verheijen
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Carsten Florijn
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Debbie Anthonissen
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
25 Nathalie Slagboom
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
Entry deadline May 28, 2017, 12:59 PM (local time)
Starts May 28, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer De Distel
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet: https://www.facebook.com/DeDistelCup/posts/1337650812931318 .

Spelsoort: 8-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Huidige ranking: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u0dxwFtGvqVhOJN9RlRSydCJSpnbXewOhn6n2wi_j2U/edit?usp=sharing

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2017 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Walk Over
 
2   
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
Willian Gelens
Sun 12:59  Table 6
3   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:59  Table 7
4   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 12:59  Table 8
5   
Netherlands
Perry Verheijen
Walk Over
 
6   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Johan van Beek
Sun 12:59  Table 9
7   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:59  Table 10
8   
Walk Over
Philippines
John Roels
 
9   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
10   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 12:59  Table 12
11   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 12:59  Table 14
12   
Walk Over
Netherlands
Paul Buijs
 
13   
Netherlands
Tim De Ruyter
Walk Over
 
14   
Belgium
Gino De Ruyter
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 12:59  Table 16
15   
Netherlands
Rory van der Wee
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:59  Table 13
16   
Walk Over
Netherlands
Carsten Florijn
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Willian Gelens
Sun 13:45  Table 7
18   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 13:58  Table 12
19   
Netherlands
Perry Verheijen
Netherlands
Johan van Beek
Sun 14:14  Table 14
20   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Philippines
John Roels
Sun 14:06  Table 13
21   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:56  Table 6
22   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Paul Buijs
Sun 14:14  Table 10
23   
Netherlands
Tim De Ruyter
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 13:35  Table 16
24   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 14:06  Table 8

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Netherlands
Michiel van Rijn
 
26   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:14  Table 9
27   
Walk Over
Netherlands
Alan Terng
 
28   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
30   
Poland
Łukasz Cabała
Walk Over
 
31   
Walk Over
Belgium
Gino De Ruyter
 
32   
Netherlands
Rory van der Wee
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 14:47  Table 12
34   
Netherlands
Wesley van der Weide
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 15:15  Table 6
35   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Paul Buijs
Sun 15:16  Table 10
36   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:16  Table 13
37   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:52  Table 14
38   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 14:52  Table 8
39   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 14:48  Table 16
40   
Netherlands
Rory van der Wee
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 14:43  Table 7

Winners qualification

Race to 5
41   
Netherlands
Willian Gelens
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:05  Table 7
42   
Netherlands
Johan van Beek
Philippines
John Roels
Sun 16:05  Table 9
43   
Poland
Adam Kiernicki
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:05  Table 10
44   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 16:05  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Michiel van Rijn
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 16:20  Table 14
46   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:30  Table 13
47   
Netherlands
Ruud Schilders
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:20  Table 8
48   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 15:42  Table 16

Losers qualification

Race to 5
49   
Nepal
Richard Eijmberts
Philippines
John Roels
Sun 17:29  Table 13
50   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Willian Gelens
Sun 17:29  Table 16
51   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:54  Table 12
52   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:16  Table 6

Quarter final

Race to 5
53   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:03  Table 13
54   
Netherlands
Johan van Beek
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 19:03  Table 14
55   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:03  Table 12
56   
Netherlands
Tim De Ruyter
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 19:03  Table 16

Semi final

Race to 5
57   
Netherlands
Tim Jonkman
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 20:19  Table 16
58   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 20:19  Table 13

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Tim Jonkman
Poland
Adam Kiernicki
Sun 22:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment