Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 12, 2017

5e DistelCup 2016/2017

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jimmy Worung
OrangeForks Productions
7 (6/1) 50 (36/14)
72%
250
2 Hoa Nguyen
7 (5/2) 55 (30/25)
55%
180
3 Richard Eijmberts
6 (5/1) 49 (31/18)
63%
140
3 Mario Martokarijo
6 (4/2) 51 (29/22)
57%
140
5 Patrick Lie-kiauw
4 (3/1) 35 (17/18)
49%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (3/2) 42 (24/18)
57%
100
5 Gijs van Westenbrugge
4 (3/1) 29 (16/13)
55%
100
5 Tim Jonkman
4 (3/1) 33 (20/13)
61%
100
9 Wesley van der Weide
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
60
Show more
9 Adam Kiernicki
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
60
9 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
60
9 OC Chan
5 (3/2) 35 (22/13)
63%
60
13 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
60
13 J.P. Rens
De Distel
4 (2/2) 28 (17/11)
61%
60
13 Kevin Beun
4 (2/2) 25 (10/15)
40%
60
13 Rob Schuijers
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
60
17 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Perry Verheijen
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Su Wong
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
50
17 Elise Qiu
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
50
17 Xander Driessen
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 Michiel van Rijn
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
50
17 Charlotte Hillenaar
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
25 Ruud Schilders
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 Alan Terng
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Wiresh La
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Richard Barendregt jr.
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Richard Barendregt
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
40
25 Anrico Eijmberts
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 William Zorn
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
33 Ben de Ruyter
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
Entry deadline Mar 12, 2017, 12:59 PM (local time)
Starts Mar 12, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer De Distel
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet: https://www.facebook.com/DeDistelCup/posts/1337650812931318 .

Spelsoort: 10-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Huidige ranking: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u0dxwFtGvqVhOJN9RlRSydCJSpnbXewOhn6n2wi_j2U/edit?usp=sharing

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2017 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Rob Schuijers
Walk Over
 
2   
South Africa
Ben De Ruyter
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 13:17  Table 1
3   
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Kevin Beun
 
5   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Alan Terng
 
7   
Netherlands
Elise Qiu
Walk Over
 
8   
Walk Over
Belgium
Gino De Ruyter
 
9   
Netherlands
Perry Verheijen
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
11   
Suriname
Wiresh Laloe
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 
13   
Netherlands
J.P. Rens
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-Kiauw
 
15   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Łukasz Cabała
 
17   
Netherlands
Su Wong
Walk Over
 
18   
Walk Over
Netherlands
Xander Driessen
 
19   
Netherlands
Ruud Schilders
Walk Over
 
20   
Walk Over
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
 
21   
Netherlands
Anrico Eijmberts
Walk Over
 
22   
Walk Over
Netherlands
Wesley van der Weide
 
23   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
24   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
25   
Netherlands
William Zorn
Walk Over
 
26   
Walk Over
China
OC Chan
 
27   
Netherlands
Tim Jonkman
Walk Over
 
28   
Walk Over
Netherlands
Charlotte Hillenaar
 
29   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
 
30   
Walk Over
Netherlands
Michiel van Rijn
 
31   
Netherlands
Richard Barendregt
Walk Over
 
32   
Walk Over
Netherlands
Jimmy Worung
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Rob Schuijers
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 14:19  Table 7
34   
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Netherlands
Kevin Beun
Sun 13:17  Table 2
35   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Alan Terng
Sun 13:17  Table 3
36   
Netherlands
Elise Qiu
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:17  Table 16
37   
Netherlands
Perry Verheijen
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:17  Table 4
38   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:18  Table 5
39   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Patrick Lie-Kiauw
Sun 13:18  Table 6
40   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:18  Table 7
41   
Netherlands
Su Wong
Netherlands
Xander Driessen
Sun 13:18  Table 8
42   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 13:18  Table 9
43   
Netherlands
Anrico Eijmberts
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:18  Table 10
44   
Poland
Adam Kiernicki
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:18  Table 11
45   
Netherlands
William Zorn
China
OC Chan
Sun 13:18  Table 12
46   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Charlotte Hillenaar
Sun 13:18  Table 13
47   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 13:18  Table 14
48   
Netherlands
Richard Barendregt
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 13:18  Table 15

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
South Africa
Ben De Ruyter
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
South Africa
Ben De Ruyter
Netherlands
Richard Barendregt
Sun 14:19  Table 6
66   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
67   
Walk Over
Netherlands
Charlotte Hillenaar
 
68   
Walk Over
Netherlands
William Zorn
 
69   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
70   
Walk Over
Netherlands
Anrico Eijmberts
 
71   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
72   
Walk Over
Netherlands
Su Wong
 
73   
Walk Over
Poland
Łukasz Cabała
 
74   
Walk Over
Netherlands
J.P. Rens
 
75   
Walk Over
Suriname
Wiresh Laloe
 
76   
Walk Over
Netherlands
Perry Verheijen
 
77   
Walk Over
Netherlands
Elise Qiu
 
78   
Walk Over
Netherlands
Alan Terng
 
79   
Walk Over
Netherlands
Richard Barendregt jr.
 
80   
Walk Over
Netherlands
Rob Schuijers
 

Winner round 2

Race to 5
81   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Kevin Beun
Sun 15:18  Table 12
82   
Netherlands
Mario Martokarijo
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:21  Table 14
83   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:20  Table 13
84   
Netherlands
Patrick Lie-Kiauw
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 14:05  Table 2
85   
Netherlands
Xander Driessen
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 14:21  Table 1
86   
Netherlands
Wesley van der Weide
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:22  Table 3
87   
China
OC Chan
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:57  Table 15
88   
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 14:22  Table 10

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Richard Barendregt
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:22  Table 16
90   
Netherlands
Charlotte Hillenaar
Netherlands
William Zorn
Sun 13:57  Table 12
91   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Anrico Eijmberts
Sun 14:27  Table 5
92   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Su Wong
Sun 14:28  Table 11
93   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
J.P. Rens
Sun 14:06  Table 4
94   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Perry Verheijen
Sun 14:22  Table 16
95   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:28  Table 9
96   
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Netherlands
Rob Schuijers
Sun 15:19  Table 5

Loser round 4

Race to 5
97   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 16:20  Table 5
98   
Netherlands
Charlotte Hillenaar
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 15:06  Table 10
99   
Poland
Adam Kiernicki
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:24  Table 15
100   
Netherlands
Su Wong
Netherlands
Kevin Beun
Sun 16:11  Table 10
101   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 15:06  Table 8
102   
Netherlands
Perry Verheijen
China
OC Chan
Sun 15:06  Table 13
103   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 16:11  Table 11
104   
Netherlands
Rob Schuijers
Netherlands
Xander Driessen
Sun 16:17  Table 2

Winners qualification

Race to 5
105   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:12  Table 14
106   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Patrick Lie-Kiauw
Sun 16:12  Table 6
107   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:12  Table 13
108   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 16:12  Table 12

Loser round 5

Race to 5
109   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 17:40  Table 8
110   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Kevin Beun
Sun 17:30  Table 15
111   
Netherlands
J.P. Rens
China
OC Chan
Sun 16:12  Table 8
112   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Rob Schuijers
Sun 17:12  Table 16

Losers qualification

Race to 5
113   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:47  Table 16
114   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 18:08  Table 15
115   
China
OC Chan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:22  Table 13
116   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:19  Table 13

Quarter final

Race to 5
117   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:18  Table 10
118   
Netherlands
Patrick Lie-Kiauw
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 19:37  Table 16
119   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 19:18  Table 13
120   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:18  Table 15

Semi final

Race to 5
121   
Nepal
Richard Eijmberts
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 22:38  Table 13
122   
Netherlands
Jimmy Worung
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:29  Table 16

Final

Race to 5
123   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 22:39  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment