Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 19, 2019

5. A Turnir Zvezne Lige Finalni del

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matjaž Erčulj
4 (4/0) 43 (33/10)
77%
2 Mitja Gradišnik
4 (3/1) 53 (31/22)
58%
3 matej brajkovič
2 (1/1) 27 (13/14)
48%
3 Denis Godeša
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
5 Damjan Kerep
2 (1/1) 26 (11/15)
42%
5 Kristijan Nikl
2 (1/1) 29 (14/15)
48%
5 Miha Zajc Zile
2 (1/1) 21 (8/13)
38%
5 Boštjan Obid
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
9 Blaz Kolenc
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
9 Sašo Mežek
1 (0/1) 12 (4/8)
33%
9 Peter Fijavž
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
9 Franci Čučnik
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
9 Simon Tomažič
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
9 Kristijan Gavez
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
9 Joško Kuhelj
1 (0/1) 10 (2/8)
20%
Entry deadline Oct 19, 2019, 3:00 PM (local time)
Starts Oct 19, 2019, 2:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tina Zdešar Kolenc and Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412)
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Joško Kuhelj
Sat 14:46  Table 1
2   
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 14:46  Table 3
3   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 14:46  Table 5
4   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 14:46  Table 6
5   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
matej brajkovič
Sat 14:45  Table 2
6   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 14:46  Table 8
7   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 14:46  Table 2
8   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 15:26  Table 1

Quarter final

Race to 8
9   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 16:11  Table 3
10   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 16:28  Table 1
11   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 16:01  Table 8
12   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 16:28  Table 2

Semi final

Race to 8
13   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Denis Godeša
Sat 17:54  Table 1
14   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 17:54  Table 2

Final

Race to 9
15   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 18:55  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment