Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 12, 2018

4e One Pocket Series Open

Onepocket

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Alex Lely
5 (5/0) 16 (15/1)
94%
700
2 Tim De Ruyter
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
550
3 Jan van Lierop
6 (4/2) 19 (12/7)
63%
410
3 Ivar Saris
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
410
5 Sanne Krom
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
290
5 Rolf van As
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
290
5 Pepijn de Wit
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
290
5 Thomas Kirsch
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
290
9 Hugo Hecht
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
190
Show more
9 Espen Falkenhaug
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
190
9 Tim Jonkman
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
190
9 Jacob Siemaszko
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
190
13 Staaf Verharen
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
165
13 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
165
13 Can Salim
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
165
13 jefrey guiban
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
165
17 Gino De Ruyter
De Distel
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
140
17 Marko Nielsen
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
140
Entry deadline Aug 12, 2018, 11:00 AM (local time)
Starts Aug 12, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings One Pocket Series Ranking 2018
Organizer Hague 5
Contact Pepijn de Wit and Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069)
More info
Inschrijvingen dienen voltooid te worden door (1) je in te schrijven op CueScore en (2) voorafgaande aan het toernooi €30 over te maken naar NL20INGB0008814147 t.n.v. P. de Wit onder vermelding van het desbetreffende OPS Open. Zit het toernooi vol? Neem dan contact op met de organisatie om op de reservelijst geplaatst te worden.

OPZET
4 Open toernooien*
32 Deelnemers per toernooi
Zaal open 10:00 uur
Meldtijd: 10:30 uur
Starttijd 11:00 uur

1e OPS Open - Hague 5
2e OPS Open - de Distel
3e OPS Open - Poollokaal de Gracht
4e OPS Open - SPC Woensel

1 Grand Finale - 23 september in Hague 5**

*Inschrijfgeld per open toernooi: €30
** Inschrijfgeld voor de Grand Finale: €0

De One Pocket Series is een tour gecombineerd met een ranking. De top 16 van de ranking na de 4 open toernooien plaatst zich voor de Grand Finale op 23 september in Hague 5.

FORMAT
Dubbel K.O. tot aan laatste 8
Race naar 3 + shoot out

Enkel K.O. vanaf laatste 8
Race naar 3 + shout out tot aan de finale.
Finale: race naar 3 zonder shoot out
Lees de regels van de shoot out op: http://www.onepocketseries.nl/shoot-out

OPS RANKING - KNBB A-TOERNOOI
Wanneer men deelneemt aan de One Pocket Series, neemt men deel aan twee rankings. Naast de OPS ranking, van waaruit spelers zich plaatsen voor de Grand Finale, zijn de open toernooien ook gekoppeld aan de KNBB Pool Ranking Nederland*. De OPS toernooien zijn gekwalificeerd als ‘KNBB A-toernooien’.

*Het is niet verplicht om lid te zijn van de KNBB om deel te nemen aan de One Pocket Series. Het is wel verplicht om lid te zijn van de KNBB als je via de One Pocket Series ranking punten wilt behalen voor Pool Ranking Nederland. Een minimaal KNBB-lidmaatschap volstaat.

MET DANK AAN ONZE SPONSORS
Hague 5
Cued Clothing
Poolhead

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
1   
Netherlands
Ivar Saris
Walk Over
 
2   
Germany
Can Salim
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 11:37  Table 9
3   
Netherlands
Rolf van As
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Jacob Siemaszko
 
5   
Netherlands
Tim De Ruyter
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Tim Jonkman
 
7   
Netherlands
Mika van Berkel
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Espen Falkenhaug
 
9   
Netherlands
Sanne Krom
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Hugo Hecht
 
11   
Germany
Thomas Kirsch
Walk Over
 
12   
Walk Over
Philippines
jefrey guiban
 
13   
Netherlands
Pepijn de Wit
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
15   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 11:37  Table 10
16   
Walk Over
Netherlands
Alex Lely
 

Winner round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
17   
Netherlands
Ivar Saris
Germany
Can Salim
Sun 12:20  Table 14
18   
Netherlands
Rolf van As
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 11:38  Table 11
19   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:38  Table 12
20   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 11:38  Table 13
21   
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 11:38  Table 14
22   
Germany
Thomas Kirsch
Philippines
jefrey guiban
Sun 11:37 
23   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 11:38  Table 15
24   
Netherlands
Marko Nielsen
Netherlands
Alex Lely
Sun 12:37  Table 9

Loser round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
25   
Walk Over
Netherlands
Jan van Lierop
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
Best of 5 sets 
33   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 13:21  Table 16
34   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
35   
Walk Over
Philippines
jefrey guiban
 
36   
Walk Over
Netherlands
Hugo Hecht
 
37   
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
 
38   
Walk Over
Netherlands
Tim Jonkman
 
39   
Walk Over
Poland
Jacob Siemaszko
 
40   
Belgium
Gino De Ruyter
Germany
Can Salim
Sun 13:18  Table 15

Winners qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
41   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Rolf van As
Sun 13:20  Table 11
42   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 13:20  Table 10
43   
Netherlands
Sanne Krom
Germany
Thomas Kirsch
Sun 13:20  Table 8
44   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Alex Lely
Sun 13:20  Table 12

Loser round 3

Race to 8
Best of 5 sets 
45   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 14:06  Table 9
46   
Philippines
jefrey guiban
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 11:50 
47   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:39  Table 12
48   
Poland
Jacob Siemaszko
Germany
Can Salim
Sun 14:21  Table 12

Losers qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
49   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 14:53  Table 9
50   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Rolf van As
Sun 14:32  Table 10
51   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 14:16  Table 13
52   
Poland
Jacob Siemaszko
Germany
Thomas Kirsch
Sun 15:22  Table 11

Quarter final

Race to 8
Best of 5 sets 
53   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 16:32  Table 9
54   
Netherlands
Tim De Ruyter
Germany
Thomas Kirsch
Sun 16:32  Table 10
55   
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:32  Table 11
56   
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Rolf van As
Sun 16:32 

Semi final

Race to 8
Best of 5 sets 
57   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:10  Table 9
58   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Alex Lely
Sun 18:10  Table 10

Final

Race to 8
Best of 5 sets 
59   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Alex Lely
Sun 19:15  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment