Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 17, 2018

3e One Pocket Series Open

Onepocket

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
7 (6/1) 25 (19/6)
76%
700
2 Michael Verbeek
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
550
3 Ijsbrand Bergisch
Plan B
6 (4/2) 23 (15/8)
65%
410
3 Pepijn de Wit
5 (4/1) 17 (13/4)
76%
410
5 Hugo Hecht
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
290
5 Staaf Verharen
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
290
5 Marko Nielsen
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
290
5 Jamal Akkouh
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
290
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
190
Show more
9 Espen Falkenhaug
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
190
9 Gethin Davies
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
190
9 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
190
13 Rolf van As
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
165
13 William (Billy) Kelly
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
165
13 Joost Vollebregt
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
165
13 Thomas Kirsch
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
165
17 Jean Paul Kievit
Plan B
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
140
17 Kevin den Hartigh
Plan B
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
140
17 Richard Brandsma
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
140
17 Jeroen Stoker
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
140
17 Tara Verharen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
140
17 Frederique Rijsdijk
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
140
Entry deadline Jun 17, 2018, 10:45 AM (local time)
Starts Jun 17, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings One Pocket Series Ranking 2018
Organizer Hague 5
Contact Pepijn de Wit
More info
Inschrijvingen dienen voltooid te worden door (1) je in te schrijven op CueScore en (2) voorafgaande aan het toernooi €30 over te maken naar NL20INGB0008814147 t.n.v. P. de Wit onder vermelding van het desbetreffende OPS Open. Zit het toernooi vol? Neem dan contact op met de organisatie om op de reservelijst geplaatst te worden.

OPZET
4 Open toernooien*
32 Deelnemers per toernooi
Zaal open 10:00 uur
Meldtijd: 10:30 uur
Starttijd 11:00 uur

1e OPS Open - Hague 5
2e OPS Open - de Distel
3e OPS Open - Poollokaal de Gracht
4e OPS Open - SPC Woensel

1 Grand Finale - 23 september in Hague 5**

*Inschrijfgeld per open toernooi: €30
** Inschrijfgeld voor de Grand Finale: €0

De One Pocket Series is een tour gecombineerd met een ranking. De top 16 van de ranking na de 4 open toernooien plaatst zich voor de Grand Finale op 23 september in Hague 5.

FORMAT
Dubbel K.O. tot aan laatste 8
Race naar 3 + shoot out

Enkel K.O. vanaf laatste 8
Race naar 3 + shout out tot aan de finale.
Finale: race naar 3 zonder shoot out
Lees de regels van de shoot out op: http://www.onepocketseries.nl/shoot-out

OPS RANKING - KNBB A-TOERNOOI
Wanneer men deelneemt aan de One Pocket Series, neemt men deel aan twee rankings. Naast de OPS ranking, van waaruit spelers zich plaatsen voor de Grand Finale, zijn de open toernooien ook gekoppeld aan de KNBB Pool Ranking Nederland*. De OPS toernooien zijn gekwalificeerd als ‘KNBB A-toernooien’.

*Het is niet verplicht om lid te zijn van de KNBB om deel te nemen aan de One Pocket Series. Het is wel verplicht om lid te zijn van de KNBB als je via de One Pocket Series ranking punten wilt behalen voor Pool Ranking Nederland. Een minimaal KNBB-lidmaatschap volstaat.

MET DANK AAN ONZE SPONSORS
Hague 5
Cued Clothing
Poolhead

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
1   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Walk Over
 
2   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Isle of Man
Mika van Berkel
Sun 11:50 
3   
Netherlands
Michael Verbeek
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Jamal Akkouh
 
5   
Netherlands
Rolf van As
Walk Over
 
6   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 11:50 
7   
Netherlands
Marko Nielsen
Germany
Thomas Kirsch
Sun 11:49 
8   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
9   
Netherlands
Jean Paul Kievit
Walk Over
 
10   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 11:50 
11   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 11:50 
12   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
13   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
15   
Ireland
William (Billy) Kelly
Wales
Gethin Davies
Sun 11:50 
16   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Stoker
 

Winner round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
17   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 12:01 
18   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jamal Akkouh
Sun 11:50 
19   
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 12:02 
20   
Netherlands
Marko Nielsen
Netherlands
Tara Verharen
Sun 11:54 
21   
Netherlands
Jean Paul Kievit
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 12:26 
22   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:02 
23   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 11:51 
24   
Wales
Gethin Davies
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 12:37 

Loser round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
25   
Walk Over
Isle of Man
Mika van Berkel
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Jelle Kijlstra
 
28   
Germany
Thomas Kirsch
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
 
30   
Netherlands
Richard Brandsma
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Ireland
William (Billy) Kelly
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
Best of 5 sets 
33   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 14:53 
34   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
35   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Sun 13:03 
36   
Germany
Thomas Kirsch
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 13:06 
37   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Tara Verharen
Sun 12:29 
38   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Rolf van As
Sun 13:41 
39   
Walk Over
Netherlands
Michael Verbeek
 
40   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 13:03 

Winners qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
41   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Jamal Akkouh
Sun 13:28 
42   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 13:38 
43   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:12 
44   
Netherlands
Staaf Verharen
Wales
Gethin Davies
Sun 14:53 

Loser round 3

Race to 8
Best of 5 sets 
45   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 16:30 
46   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Germany
Thomas Kirsch
Sun 14:28 
47   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Rolf van As
Sun 14:28 
48   
Netherlands
Michael Verbeek
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 14:36 

Losers qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
49   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 16:43 
50   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 16:03 
51   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Wales
Gethin Davies
Sun 16:03 
52   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:18 

Quarter final

Race to 8
Best of 5 sets 
53   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 18:29 
54   
Netherlands
Marko Nielsen
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 18:05 
55   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 18:05 
56   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 18:05 

Semi final

Race to 8
Best of 5 sets 
57   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 18:30 
58   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 18:30 

Final

Race to 8
Best of 5 sets 
59   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 20:34 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment