Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 23, 2019

3. B Turnir Zvezne Lige

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 matej brajkovič
6 (5/1) 50 (32/18)
64%
2 Franci Čučnik
5 (4/1) 44 (28/16)
64%
3 Vid Kuklec
4 (3/1) 34 (21/13)
62%
3 Gorazd Žužek
7 (5/2) 55 (36/19)
65%
5 Robert Rednak
6 (4/2) 52 (28/24)
54%
5 Boštjan Obid
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
5 Simon Tomažič
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
5 Mitja Kragelj
4 (3/1) 34 (18/16)
53%
9 Mitja Svoljšak
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
Show more
9 Peter Fijavž
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
9 Bojan Uljan
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
9 Francesca Garlatti
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
13 Marko Cimerman
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
13 Tomaž Benedičič
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
13 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
13 Marijan Bratić
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
17 Odisej Hudolin
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
17 Janko Kočar
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
17 Blaž Savšek
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
17 Jožef Gatej
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
Entry deadline Mar 22, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 23, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tim Trampuš
More info
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Slovenia
Simon Tomažič
Walk Over
 
2   
Italy
Francesca Garlatti
Slovenia
Mitja Kragelj
Sat 10:08  Table 1
3   
Slovenia
Mitja Svoljšak
Walk Over
 
4   
Walk Over
Slovenia
Marijan Bratić
 
5   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Walk Over
 
6   
Walk Over
Slovenia
Boštjan Obid
 
7   
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Robert Rednak
Sat 10:08  Table 2
8   
Walk Over
Slovenia
matej brajkovič
 
9   
Slovenia
Peter Fijavž
Walk Over
 
10   
Slovenia
Gorazd Žužek
Slovenia
Janko Kočar
Sat 10:08  Table 3
11   
Slovenia
Vid Kuklec
Walk Over
 
12   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
13   
Slovenia
Bojan Uljan
Walk Over
 
14   
Walk Over
Slovenia
Marko Cimerman
 
15   
Slovenia
Blaž Savšek
Slovenia
Odisej Hudolin
Sat 10:48  Table 7
16   
Walk Over
Slovenia
Franci Čučnik
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Mitja Kragelj
Sat 11:56  Table 1
18   
Slovenia
Mitja Svoljšak
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 10:08  Table 4
19   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 10:08  Table 5
20   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
matej brajkovič
Sat 11:28  Table 7
21   
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Gorazd Žužek
Sat 11:24  Table 3
22   
Slovenia
Vid Kuklec
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:08  Table 6
23   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Marko Cimerman
Sat 10:08  Table 7
24   
Slovenia
Odisej Hudolin
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 11:07  Table 6

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Italy
Francesca Garlatti
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Slovenia
Jožef Gatej
Walk Over
 
29   
Walk Over
Slovenia
Janko Kočar
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Slovenia
Blaž Savšek
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Italy
Francesca Garlatti
Slovenia
Odisej Hudolin
Sat 12:14  Table 4
34   
Walk Over
Slovenia
Marko Cimerman
 
35   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
36   
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Gorazd Žužek
Sat 12:55  Table 2
37   
Slovenia
Janko Kočar
Slovenia
Robert Rednak
Sat 12:43  Table 6
38   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Benedičič
 
39   
Walk Over
Slovenia
Marijan Bratić
 
40   
Slovenia
Blaž Savšek
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 12:57  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
Mitja Svoljšak
Sat 13:51  Table 1
42   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
matej brajkovič
Sat 12:43  Table 7
43   
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Vid Kuklec
Sat 12:50  Table 3
44   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 12:15  Table 5

Loser round 3

Race to 6
45   
Italy
Francesca Garlatti
Slovenia
Marko Cimerman
Sat 14:27  Table 6
46   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Gorazd Žužek
Sat 14:26  Table 2
47   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 14:26  Table 4
48   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 13:56  Table 7

Losers qualification

Race to 6
49   
Italy
Francesca Garlatti
Slovenia
matej brajkovič
Sat 15:33  Table 1
50   
Slovenia
Gorazd Žužek
Slovenia
Mitja Svoljšak
Sat 15:33  Table 6
51   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 15:45  Table 4
52   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 14:42  Table 7

Quarter final

Race to 6
53   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
Gorazd Žužek
Sat 17:10  Table 1
54   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
matej brajkovič
Sat 17:10  Table 3
55   
Slovenia
Vid Kuklec
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 17:10  Table 5
56   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Robert Rednak
Sat 17:10  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Slovenia
Gorazd Žužek
Slovenia
matej brajkovič
Sat 18:30  Table 1
58   
Slovenia
Vid Kuklec
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 18:30  Table 7

Final

Race to 6
59   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 20:02  Table 1