Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 13, 2018

2e One Pocket Series Open

Onepocket

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivar Saris
6 (6/0) 20 (18/2)
90%
700
2 Tim De Ruyter
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
550
3 Pepijn de Wit
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
410
3 Tim Jonkman
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
410
5 Bart Smeyers
6 (4/2) 20 (14/6)
70%
290
5 Marko Nielsen
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
290
5 Jan van Lierop
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
290
5 Thomas Kirsch
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
290
9 Tom Penrose
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
190
Show more
9 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
190
9 William Gelens
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
190
9 Nimesha Niem
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
190
13 Eelco van der Heijde
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
165
13 Espen Falkenhaug
Plan B
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
165
13 Thomas Vanbroekhoven
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
165
13 Frederique Rijsdijk
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
165
17 Anna Huang
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
140
17 Staaf Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
140
17 Rolf van As
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
140
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
140
17 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
140
Entry deadline May 13, 2018, 9:00 PM (local time)
Starts May 13, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings One Pocket Series Ranking 2018
Organizer Hague 5
Contact Pepijn de Wit and Marijn ten Thij (mctenthij@gmail.com, +31 06-13718280)
More info
Inschrijvingen dienen voltooid te worden door voorafgaande aan het toernooi €30 over te maken naar NL20INGB0008814147 t.n.v. P. de Wit onder vermelding van het desbetreffende OPS Open. Wij zetten je vervolgens op de lijst. Zit het toernooi vol? Neem dan contact op met de organisatie om op de reservelijst geplaatst te worden.

OPZET
4 Open toernooien*
32 Deelnemers per toernooi
Zaal open 10:00 uur
Meldtijd: 10:30 uur
Starttijd 11:00 uur

1e OPS Open - Hague 5
2e OPS Open - de Distel
3e OPS Open - Poollokaal de Gracht
4e OPS Open - SPC Woensel

1 Grand Finale - 23 september in Hague 5**

*Inschrijfgeld per open toernooi: €30
** Inschrijfgeld voor de Grand Finale: €0

De One Pocket Series is een tour gecombineerd met een ranking. De top 16 van de ranking na de 4 open toernooien plaatst zich voor de Grand Finale op 23 september in Hague 5.

FORMAT
Dubbel K.O. tot aan laatste 8
Race naar 3 + shoot out

Enkel K.O. vanaf laatste 8
Race naar 3 + shout out tot aan de finale.
Finale: race naar 3 zonder shoot out
Lees de regels van de shoot out op: http://www.onepocketseries.nl/shoot-out

OPS RANKING - KNBB A-TOERNOOI
Wanneer men deelneemt aan de One Pocket Series, neemt men deel aan twee rankings. Naast de OPS ranking, van waaruit spelers zich plaatsen voor de Grand Finale, zijn de open toernooien ook gekoppeld aan de KNBB Pool Ranking Nederland*. De OPS toernooien zijn gekwalificeerd als ‘KNBB A-toernooien’.

*Het is niet verplicht om lid te zijn van de KNBB om deel te nemen aan de One Pocket Series. Het is wel verplicht om lid te zijn van de KNBB als je via de One Pocket Series ranking punten wilt behalen voor Pool Ranking Nederland. Een minimaal KNBB-lidmaatschap volstaat.

MET DANK AAN ONZE SPONSORS
Hague 5
Cued Clothing
Poolhead

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
1   
Netherlands
Marko Nielsen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:02  Table 6
3   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Eelco van der Heijde
 
5   
Netherlands
Jan van Lierop
Walk Over
 
6   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Ivar Saris
Sun 11:02  Table 8
7   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 11:02  Table 10
8   
Walk Over
Netherlands
William Gelens
 
9   
Netherlands
Rolf van As
Walk Over
 
10   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tom Penrose
Sun 11:17  Table 12
11   
Netherlands
Pepijn de Wit
Walk Over
 
12   
Walk Over
Germany
Thomas Kirsch
 
13   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Tim De Ruyter
 
15   
Netherlands
Anna Huang
Belgium
Bart Smeyers
Sun 11:02  Table 13
16   
Walk Over
Netherlands
Nimesha Niem
 

Winner round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
17   
Netherlands
Marko Nielsen
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:14  Table 10
18   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 11:02  Table 14
19   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ivar Saris
Sun 11:50  Table 15
20   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
William Gelens
Sun 12:16  Table 6
21   
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:36  Table 15
22   
Netherlands
Pepijn de Wit
Germany
Thomas Kirsch
Sun 11:02  Table 15
23   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 11:02  Table 16
24   
Belgium
Bart Smeyers
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 13:27  Table 15

Loser round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
25   
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
28   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Anna Huang
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
Best of 5 sets 
33   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Bart Smeyers
Sun 14:46  Table 14
34   
Walk Over
Netherlands
Frederique Rijsdijk
 
35   
Netherlands
Joost Vollebregt
Germany
Thomas Kirsch
Sun 11:51  Table 8
36   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Rolf van As
Sun 13:17  Table 8
37   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 13:51  Table 14
38   
Walk Over
Netherlands
Jan van Lierop
 
39   
Walk Over
Netherlands
Eelco van der Heijde
 
40   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 13:27  Table 12

Winners qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
41   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:58  Table 16
42   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
William Gelens
Sun 13:58  Table 10
43   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 13:58  Table 13
44   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 14:50  Table 8

Loser round 3

Race to 8
Best of 5 sets 
45   
Belgium
Bart Smeyers
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Sun 15:57  Table 14
46   
Germany
Thomas Kirsch
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 14:37  Table 10
47   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:50  Table 16
48   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 14:16  Table 6

Losers qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
49   
Belgium
Bart Smeyers
Netherlands
William Gelens
Sun 17:10  Table 13
50   
Germany
Thomas Kirsch
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:48  Table 16
51   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 15:38  Table 13
52   
Netherlands
Marko Nielsen
Netherlands
Tom Penrose
Sun 15:30  Table 15

Quarter final

Race to 8
Best of 5 sets 
53   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:11  Table 14
54   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Marko Nielsen
Sun 17:11  Table 16
55   
Netherlands
Pepijn de Wit
Belgium
Bart Smeyers
Sun 18:09  Table 16
56   
Netherlands
Tim De Ruyter
Germany
Thomas Kirsch
Sun 17:11  Table 15

Semi final

Race to 8
Best of 5 sets 
57   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ivar Saris
Sun 18:18 
58   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:57  Table 16

Final

Race to 8
Best of 5 sets 
59   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 20:03  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment