Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2019

2. A turnir Zvezne lige - Kvalifacijski del

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Blaz Kolenc
2 (2/0) 16 (14/2)
88%
1 Tomaž Benedičič
2 (2/0) 25 (14/11)
56%
1 Nino Porić
2 (2/0) 21 (14/7)
67%
1 Peter Fijavž
2 (2/0) 22 (14/8)
64%
5 Miha Zajc Zile
4 (3/1) 37 (24/13)
65%
5 Franci Čučnik
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
5 Simon Tomažič
3 (2/1) 29 (19/10)
66%
5 Marco Pegan
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
9 Gorazd Žužek
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
Show more
9 Igor Bajsić
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
9 matej brajkovič
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
9 Francesca Garlatti
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
13 Marko Cimerman
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
13 Tomaz Varvaris
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
13 Marijan Bratić
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
13 Jožef Gatej
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
17 Kristijan Nikl
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
Entry deadline Mar 1, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Mar 2, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination qualifier (17 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tim Trampuš
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:06  Table 1
2   
Slovenia
Marko Cimerman
Walk Over
 
3   
Walk Over
Slovenia
Franci Čučnik
 
4   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Walk Over
 
5   
Walk Over
Italy
Francesca Garlatti
 
6   
Slovenia
Jožef Gatej
Walk Over
 
7   
Walk Over
Slovenia
matej brajkovič
 
8   
Slovenia
Blaz Kolenc
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 7
9   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 11:09  Table 6
10   
Slovenia
Marko Cimerman
Slovenia
Marco Pegan
Sat 10:06  Table 2
11   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 10:06  Table 3
12   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 10:06  Table 4
13   
Slovenia
Gorazd Žužek
Italy
Francesca Garlatti
Sat 10:06  Table 5
14   
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 10:06  Table 6
15   
Slovenia
Igor Bajsić
Slovenia
matej brajkovič
Sat 10:06  Table 7
16   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 10:50  Table 1

Loser round 1

Race to 7
17   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 11:36  Table 4
18   
Walk Over
Slovenia
matej brajkovič
 
19   
Walk Over
Slovenia
Jožef Gatej
 
20   
Walk Over
Slovenia
Gorazd Žužek
 
21   
Walk Over
Slovenia
Simon Tomažič
 
22   
Walk Over
Slovenia
Marijan Bratić
 
23   
Walk Over
Slovenia
Marko Cimerman
 
24   
Walk Over
Slovenia
Miha Zajc Zile
 

Loser round 2

Race to 7
25   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
matej brajkovič
Sat 12:48  Table 4
26   
Slovenia
Jožef Gatej
Slovenia
Gorazd Žužek
Sat 11:46  Table 7
27   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 11:33  Table 1
28   
Slovenia
Marko Cimerman
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 12:24  Table 1

Winners qualification

Race to 7
29   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Marco Pegan
Sat 12:01  Table 6
30   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 11:32  Table 2
31   
Italy
Francesca Garlatti
Slovenia
Peter Fijavž
Sat 11:42  Table 5
32   
Slovenia
Igor Bajsić
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 11:35  Table 3

Losers qualification

Race to 7
33   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 14:57  Table 2
34   
Slovenia
Gorazd Žužek
Slovenia
Marco Pegan
Sat 13:12  Table 6
35   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Igor Bajsić
Sat 12:32  Table 3
36   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Italy
Francesca Garlatti
Sat 13:22  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment