Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 30, 2021

10. szkolenie z systemu + test

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Dimitr Bochoienko
7 (7/0) 39 (28/11)
72%
2 Tomasz Stachera
7 (4/3) 42 (23/19)
55%
3 Dawid Sobiech
5 (4/1) 25 (17/8)
68%
3 Michał Kozłowski
6 (4/2) 30 (18/12)
60%
5 Paula Aleksandra Baranowska
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
5 Zbigniew Śliwak
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
5 Bartosz Kusy
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
5 Renald Jagielski
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
9 Brajan Sawicki
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
9 Krzysztof Doroszkiewicz
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
9 Filip Mazur
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
9 Maciej Damięcki
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
13 Witek Stachera
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
Starts Mar 30, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dimitr Bochoienko 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Michał Kozłowski 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Tomasz Stachera 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
4 Krzysztof Doroszkiewicz 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 0 0.318 1
5 Witek Stachera 4 0 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dawid Sobiech 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Bartosz Kusy 3 2 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Paula Aleksandra Baranowska 3 1 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
4 Maciej Damięcki 3 0 0 3 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zbigniew Śliwak 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Renald Jagielski 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Brajan Sawicki 3 1 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Filip Mazur 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Witek Stachera
Tue 19:58 
2-A   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Krzysztof Doroszkiewicz
Tue 19:38 
3-B   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Bartosz Kusy
Tue 21:11 
4-B   
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Poland
Maciej Damięcki
Tue 21:12 
5-C   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Zbigniew Śliwak
Tue 20:15 
6-C   
Poland
Filip Mazur
Poland
Brajan Sawicki
Tue 20:15 

Round 2

Race to 4
7-A   
Poland
Witek Stachera
Poland
Krzysztof Doroszkiewicz
Tue 21:46 
8-A   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Michał Kozłowski
Tue 19:28 
9-B   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Maciej Damięcki
Tue 19:28 
10-B   
Poland
Bartosz Kusy
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Tue 19:48 
11-C   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Brajan Sawicki
Tue 19:28 
12-C   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Filip Mazur
Tue 21:37 

Round 3

Race to 4
13-A   
Poland
Krzysztof Doroszkiewicz
Poland
Michał Kozłowski
Tue 21:18 
14-A   
Poland
Witek Stachera
Poland
Tomasz Stachera
Tue 21:18 
15-B   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Tue 20:21 
16-B   
Poland
Maciej Damięcki
Poland
Bartosz Kusy
Tue 20:43 
17-C   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Filip Mazur
Tue 21:02 
18-C   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Zbigniew Śliwak
Tue 21:02 

Round 4

Race to 4
19-A   
Poland
Michał Kozłowski
Poland
Tomasz Stachera
Tue 20:14 
20-A   
Poland
Krzysztof Doroszkiewicz
Moldova
Dimitr Bochoienko
Tue 20:33 

Round 5

Race to 4
21-A   
Poland
Tomasz Stachera
Moldova
Dimitr Bochoienko
Tue 20:48 
22-A   
Poland
Michał Kozłowski
Poland
Witek Stachera
Tue 20:42 

Quarter final

Race to 4
23   
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Moldova
Dimitr Bochoienko
Tue 22:12 
24   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Renald Jagielski
Tue 22:12 
25   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Tomasz Stachera
Tue 22:12 
26   
Poland
Michał Kozłowski
Poland
Bartosz Kusy
Tue 22:12 

Semi final

Race to 4
27   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Dawid Sobiech
Tue 22:42 
28   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Michał Kozłowski
Tue 22:41 

Final

Race to 4
29   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Tomasz Stachera
Tue 23:05 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants