Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 1, 2022

1. kvalifisering til landscup, Team Østlandet

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (4/0) 39 (24/15)
62%
2 Kim Soo Garmark
Oslo BK
5 (3/2) 46 (25/21)
54%
3 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 51 (31/20)
61%
4 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
5 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
5 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
7 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
7 Didrik Voga Berg
Oslo BK
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
9 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
9 Mikael Øgaard
BEX BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
9 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
Entry deadline Feb 1, 2022, 5:45 PM (local time)
Starts Feb 1, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Første av fire kvalifiseringer til Team Østlandet i landscupen. Vinner av denne kvalifiseringen får første av fire plasser på laget.
9-ball, distanse 6, annethvert brekk, spille om første brekk. Deltakeravgift: 200,-
Alle fra region Øst kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet. Vel møtt!
Om selve landscupen:
Presentasjon av landscup Norge
Navnet på turneringen blir auksjonert bort til hb, hvem som helst kan kjøpe navnet for de neste 4 årene. Det ligger et startbud på 5000,- inne allerede, budrunden avsluttes 1 mars.
Som en start på prosjektet vil årets landscup stå mellom Midt-Norge og Østlandet, 9-10 april i Trondheim.
Målet er å videreutvikle det til neste år med flere landsdeler.
-9-ball
-Dist. 5
-Annenhvert brekk
-Shotclock
-Først til 13 poeng
-11 lagmatcher (2 spillere pr lag)
-14 singelmatcher
-6 spillere på hvert lag (2 beste fra norgesratingen + 4 stk gjennom kvalik.
-Spilles Lørdag og Søndag 9-10 april
-Det spilles 2 kamper samtidig med stream
-Vandrepokal til det vinnende laget.
-Minimum 2000,- til hver spiller på vinnerlaget
-Minimum 1000,- til hver spiller på taperlaget
Altså er du garantert 1000,- ved å kvalifisere deg..
Følgende spillere er kvalifisert igjennom Norgesrating og takket ja umiddelbart til å delta.:
For Midt-Norge: Mats Brujordet Schjetne og Ronny Oldervik
For Østlandet: Emil Andrè Gangfløt og Ole Kristian Rudshavn
Alle andre i Midt-Norge og Østlandet vil få 4 sjanser til å kvalifisere seg gjennom 4 kvaliker.
Hvem som helst kan delta på kvalik og den koster 200,- pr gang.
De som melder seg på kavik vil få forkjøpsrett til å delta på enten Fatboy eller Slimboy turnering som starter kl 18:00 på Lørdag kveld 9 April.
Fatboy dist 7. hc 0-1. 1000,- innkjøp
Slimboy dist 7. hc 0-5. 300,- innkjøp
90% ut i premier, 10% blir satt av til prosjektet.
Både fatboy og slimboy vil ha maks antall deltakere på 16 stk hver (ved stor pågang vil det vurderes å øke antallet.)
Lagene stiller i samme skjorter som blir bestilt spesielt for denne turneringen og vil få sitt eget navn på ryggen.
Du må ha bostedsadresse i regionen du vil spille for, for å kunne delta.
I Midt så er Trøndelag + Molde inkludert.
På Østlandet følges de klubber som går under Østlandet hos Biljardforbundet
Dette er en turnering hvor alt handler om spillerne og alt går tilbake til spillerne økonomisk.
TBK stiller lokalet til disposisjon gratis for hele turneringen, samt kvalifiseringene slik at vi også kan få til en slags reisekasse til dere som kvalifiserer dere til turneringen.

Ida Amundsen tar ansvar for kvalifisering på østlandet og Ronny Kraft tar ansvar for kvalifisering i Midt-Norge, alt av spørsmål rettes til oss.
Ønsker alle sammen lykke til med kvalifiseringen og velkommen.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Walk Over
 
2   
Norway
Didrik Berg
Sweden
Erik Gårdelöf
Tue 18:21  Table 4
3   
Norway
Mikael Øgaard
Walk Over
 
4   
Walk Over
Sweden
Henrik Olsson
 
5   
Norway
Kim Soo Garmark
Walk Over
 
6   
Norway
Bastian Andreassen
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Tue 18:21  Table 5
7   
Norway
Thomas Aleksander Fjæran
Norway
Lars Harby
Tue 18:21  Table 9
8   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 

Winner round 1

Race to 6
9   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Sweden
Erik Gårdelöf
Tue 19:09  Table 4
10   
Norway
Mikael Øgaard
Sweden
Henrik Olsson
Tue 18:20  Table 10
11   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Tue 19:29  Table 5
12   
Norway
Lars Harby
Norway
Stig Nesvik
Tue 19:10  Table 9

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Norway
Didrik Berg
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Bastian Andreassen
 
16   
Norway
Thomas Aleksander Fjæran
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
17   
Norway
Didrik Berg
Norway
Stig Nesvik
Tue 19:44  Table 10
18   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
19   
Norway
Bastian Andreassen
Norway
Mikael Øgaard
Tue 19:43  Table 9
20   
Norway
Thomas Aleksander Fjæran
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
R2
Tue 20:06  Table 4

Winner round 2

Race to 6
21   
Sweden
Erik Gårdelöf
Sweden
Henrik Olsson
Tue 20:26  Table 5
22   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Lars Harby
Tue 21:02  Table 4

Loser round 3

Race to 6
23   
Norway
Didrik Berg
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Tue 20:36  Table 9
24   
Norway
Bastian Andreassen
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Tue 21:09  Table 10

Loser round 4

Race to 6
25   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Sweden
Erik Gårdelöf
Tue 21:46  Table 5
26   
Norway
Bastian Andreassen
Norway
Lars Harby
Tue 22:12  Table 10

Winners qualification

Race to 6
27   
Sweden
Henrik Olsson
Norway
Kim Soo Garmark
Tue 22:42  Table 4

Loser round 5

Race to 6
28   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Lars Harby
R1
Tue 23:10  Table 10

Losers qualification

Race to 6
29   
Norway
Lars Harby
Norway
Kim Soo Garmark
Tue 23:52  Table 5

Final

Race to 6
30   
Sweden
Henrik Olsson
Norway
Kim Soo Garmark
Wed 00:26  Table 10
31   
Sweden
Henrik Olsson
Norway
Kim Soo Garmark
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants