Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 3, 2018

1. TURNIR ZVEZNE LIGE - KVALIFIKACIJSKI DEL

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Blaz Kolenc
2 (2/0) 20 (14/6)
70%
1 matej brajkovič
3 (3/0) 27 (21/6)
78%
1 Nino Porić
3 (3/0) 30 (21/9)
70%
1 Damir Petrinec
2 (2/0) 21 (14/7)
67%
1 Tomaz Varvaris
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
1 Aleksander Raišič
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
1 Janez Lavrič
2 (2/0) 23 (14/9)
61%
1 Nejc Zajc
2 (2/0) 19 (14/5)
74%
9 Matic Donoša
Gorenc
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
Show more
9 Klemen Plemelj
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
9 Kristijan Nikl
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
9 Blaž Bižal
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
9 Timotej Veršec
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
9 Robert Rednak
3 (2/1) 29 (15/14)
52%
9 Tomaž Dovgan
3 (2/1) 30 (20/10)
67%
9 Matej Dakol
2 (1/1) 18 (11/7)
61%
17 Klavdij Ferle
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
17 Tomaž Benedičič
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
17 Igor Bajsić
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
17 Anže Obreza
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
17 Davor Markovič
3 (1/2) 29 (10/19)
34%
17 Iulian-Anatol Ermalai
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
17 Levin Tkalčič
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
17 Maksimilijan Gerčar
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
25 Blaž Savšek
3 (0/3) 29 (8/21)
28%
25 Peter Fijavž
3 (0/3) 35 (14/21)
40%
Entry deadline Feb 2, 2018, 12:00 PM (local time)
Starts Feb 3, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (26 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tim Trampuš and Kristijan Nikl
More info
Kvalifikacijski del prvega turnirja zvezne lige.
Igra se v 8 skupinah. Prvi v skupini napreduje v finalni del turnirja (TOP 16). V primeru enakega števila zmag v skupini, se najprej upošteva H2H (head to head), če to ne da zmagovalca, se gleda število posameznih zmaganih iger dvoboja. Dobro igro vsem!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nejc Zajc 2 2 0 0 14 5 9 0 0 0 0.737 2
2 Blaž Bižal 2 1 0 1 12 11 1 0 0 0 0.522 1
3 Klavdij Ferle 2 0 0 2 4 14 -10 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 matej brajkovič 3 3 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 3
2 Robert Rednak 3 2 0 1 15 14 1 0 0 0 0.517 2
3 Maksimilijan Gerčar 3 1 0 2 11 20 -9 0 0 0 0.355 1
4 Peter Fijavž 3 0 0 3 14 21 -7 0 0 0 0.4 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Janez Lavrič 2 2 0 0 14 9 5 0 0 0 0.609 2
2 Klemen Plemelj 2 1 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 1
3 Iulian-Anatol Ermalai 2 0 0 2 6 14 -8 0 0 0 0.3 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aleksander Raišič 2 1 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 1
2 Timotej Veršec 2 1 0 1 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
3 Levin Tkalčič 2 1 0 1 10 11 -1 0 0 0 0.476 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Petrinec 2 2 0 0 14 7 7 0 0 0 0.667 2
2 Matej Dakol 2 1 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 1
3 Tomaž Benedičič 2 0 0 2 3 14 -11 0 0 0 0.176 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Blaz Kolenc 2 2 0 0 14 6 8 0 0 0 0.7 2
2 Kristijan Nikl 2 1 0 1 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
3 Igor Bajsić 2 0 0 2 7 14 -7 0 0 0 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nino Porić 3 3 0 0 21 9 12 0 0 0 0.7 3
2 Tomaž Dovgan 3 2 0 1 20 10 10 0 0 0 0.667 2
3 Davor Markovič 3 1 0 2 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
4 Blaž Savšek 3 0 0 3 8 21 -13 0 0 0 0.276 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomaz Varvaris 2 1 0 1 11 10 1 0 0 0 0.524 1
2 Matic Donoša 2 1 0 1 10 10 0 0 0 0 0.5 1
3 Anže Obreza 2 1 0 1 10 11 -1 0 0 0 0.476 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Blaž Bižal
Fri 11:31 
2-B   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
matej brajkovič
Fri 11:31 
3-B   
Slovenia
Peter Fijavž
Slovenia
Maksimilijan Gerčar
 
4-C   
Slovenia
Klemen Plemelj
Slovenia
Janez Lavrič
Fri 11:32 
5-D   
Slovenia
Timotej Veršec
Slovenia
Levin Tkalčič
Fri 11:32 
6-E   
Slovenia
Damir Petrinec
Slovenia
Matej Dakol
 
7-F   
Slovenia
Igor Bajsić
Slovenia
Kristijan Nikl
 
8-G   
Slovenia
Davor Markovič
Slovenia
Blaž Savšek
 
9-G   
Croatia
Nino Porić
Slovenia
Tomaž Dovgan
Fri 11:33 
10-H   
Slovenia
Tomaž Varvaris
Slovenia
Matic Donoša
Fri 11:33 

Round 2

Race to 7
11-A   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Nejc Zajc
Fri 11:33 
12-B   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Maksimilijan Gerčar
 
13-B   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Peter Fijavž
 
14-C   
Slovenia
Janez Lavrič
Slovenia
Iulian-Anatol Ermalai
 
15-D   
Slovenia
Levin Tkalčič
Slovenia
Aleksander Raišič
Fri 11:34 
16-E   
Slovenia
Matej Dakol
Slovenia
Tomaž Benedičič
Fri 11:34 
17-F   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Blaz Kolenc
 
18-G   
Slovenia
Davor Markovič
Slovenia
Tomaž Dovgan
 
19-G   
Slovenia
Blaž Savšek
Croatia
Nino Porić
 
20-H   
Slovenia
Matic Donoša
Slovenia
Anže Obreza
Fri 11:34 

Round 3

Race to 7
21-A   
Slovenia
Nejc Zajc
Slovenia
Klavdij Ferle
Fri 11:35 
22-B   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Peter Fijavž
 
23-B   
Slovenia
Maksimilijan Gerčar
Slovenia
matej brajkovič
 
24-C   
Slovenia
Iulian-Anatol Ermalai
Slovenia
Klemen Plemelj
Fri 11:35 
25-D   
Slovenia
Aleksander Raišič
Slovenia
Timotej Veršec
 
26-E   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Damir Petrinec
 
27-F   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Igor Bajsić
 
28-G   
Slovenia
Davor Markovič
Croatia
Nino Porić
 
29-G   
Slovenia
Tomaž Dovgan
Slovenia
Blaž Savšek
 
30-H   
Slovenia
Anže Obreza
Slovenia
Tomaž Varvaris
Fri 11:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants