Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 8, 2024

-PoolNights-

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Albania Ernesto Gjoni
9 (9/0) 43 (36/7)
84%
1500
2 Slovakia Filip Smolec
9 (7/2) 53 (31/22)
58%
500
3 Belgium Nicolas Mintjens
8 (5/3) 52 (28/24)
54%
250
3 Belgium Willems Ronny
8 (7/1) 46 (31/15)
67%
250
5 Belgium Dave Verwerft
7 (4/3) 39 (22/17)
56%
150
5 Netherlands Rick Telehala
Boven 't IJ
7 (6/1) 43 (27/16)
63%
150
5 Belgium Tom Byloos
7 (5/2) 40 (23/17)
58%
150
5 Romania Mihai Szabo
7 (4/3) 41 (21/20)
51%
150
9 Belgium pierre frank
6 (2/4) 36 (15/21)
42%
100
Show more
9 Belgium Michiel Yperman
6 (5/1) 33 (22/11)
67%
100
9 Belgium Alexander Dhondt
6 (3/3) 37 (18/19)
49%
100
9 Syria Mohammad Zain
6 (3/3) 36 (18/18)
50%
100
9 Belgium Steven Lagaert
6 (4/2) 32 (18/14)
56%
100
9 Belgium Kevin Van den broeck
6 (3/3) 32 (17/15)
53%
100
9 Belgium Maarten Plyson
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
100
9 Belgium Karl Roeder
6 (3/3) 36 (18/18)
50%
100
17 Greece Nassos Drouvis
5 (4/1) 29 (18/11)
62%
75
17 Antarctica Olivier Vandepitte
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
75
19 Netherlands Lalisha Alftel
Boven 't IJ
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
75
19 Belgium Dirk Roose
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
75
19 Belgium Gino De Dier
5 (2/3) 31 (16/15)
52%
75
19 Belgium Patrick Franssen
5 (2/3) 31 (15/16)
48%
75
19 Belgium Bob De Pelsmaeker
Bal-enzo Billiards & Darts
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
75
19 Belgium Yoeri Bussé
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
75
25 Romania Radu Voloaga
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
50
25 Belgium Bjorn Conjaerts
5 (2/3) 24 (8/16)
33%
50
25 Belgium Glenn Meiresone
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
50
25 Belgium Wim Coppenolle
5 (1/4) 29 (12/17)
41%
50
25 Belgium Xian Mongaré
5 (2/3) 32 (14/18)
44%
50
25 Belgium Swen Renier
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
50
31 Belgium Steven Desmet
5 (1/4) 26 (9/17)
35%
50
31 Belgium Lily van Hoof
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
50
31 Belgium Thomas Calis
5 (1/4) 26 (9/17)
35%
50
31 Belgium Frank COX
5 (0/5) 23 (3/20)
13%
50
31 Belgium Dries De Backere
5 (1/4) 28 (11/17)
39%
50
31 Belgium Rune Van Eetvelde
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
50
Starts Jun 8, 2024, 1:30 PM Until Jun 8, 2024 (local time)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact Tom D'haeseleer (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
Rankings Poolnights 2024
Format Round robin (36 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode Geen dresscode

VOORBEHOUDEN VOOR B-C-D spelers

De organisatie behoud zich het recht om spelers die geklasseerd worden als A speler te weigeren en verwijzen we door naar het andere tweemaandelijks tornooi -BE POOLTOUR- eveneens georganiseerd door Bal-enzo Billiards & Darts.

More info
Elke 2de zaterdag van de maand is het -POOLNIGHTS- in Bal-enzo Billiards & Darts
VOORBEHOUDEN VOOR B-C-D spelers* en hieraan is een ranking gekoppeld

De RANKING is als volgt bepaald:

10 speeldagen om je te plaatsen door ranking punten te behalen volgens klassement
1 FINALE DAG met de TOP 20 van de ranking.

* als je de -POOLNIGHTS- 2 keer wint mag je niet meer meespelen en ben je automatisch geplaatst voor de finale dag.

inleg per speeldag is 20 euro en er gaat 5 euro per speler naar de finaledag
op de finale dag heeft iedereen prijs, we verdelen de spaarpot onder iedereen.
Winnaar Finaledag = 250€ extra
Winnaar Ranking + 250€ extra
totale prijzenpot incl. de PoolNights edities is 4500€

WINNAAR EDITIE =
WILD CARD 'BE POOLTOUR' - BEKER en uitbetaling
1ste 100€ / 2de 75€ / 3-4 50€

INSCHRIJVINGEN gaan steeds open in de loop van de week voor het toernooi en inschrijven kan via een facebook berichtje aan Tom van Bal-enzo Billiards & Darts.

De opzet is dat we spelen poules met een maximum van 36 deelnemers.
Elke speler speelt dus zeker vier a vijf leuke wedstrijden waarvan de eerste 2 en de 4 beste derdes naar een SKO gaan.

Elke PoolNights is er GIVE AWAY van Jump keu CLASH met custom Bal-enzo gravure via een raffle.
Deze doen we net voor de eindfase SKO.

Het is in de eerste plaats de bedoeling om er een leuke en gezellige namiddag/avond van te maken, FAIR - PLAY - FUN zijn dan ook de kernwoorden voor deelname.

We gaan er van uit dat je bij een deelname ook de poulewedstrijden uitspeelt,
het toernooi verlaten na enkele wedstrijden getuigd van geen respect naar medespelers en club.
Indien je dit niet kan gelieve dan ook niet deel te nemen.

We starten om 13h30 !
Zaal open om 13h

* uitgesloten A spelers worden bepaald door de organisatie,
de richtlijnen zijn spelers die
WPA / MATCHROOM / FINALISTEN BE POOLTOUR / TOP 4 PBB RANKING ect...

bij twijfel kan je steeds de vraag stellen aan de organisatie

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Willems Ronny 5 5 0 0 20 8 12 0 0 5 0.714 20
2 Dave Verwerft 5 3 0 2 16 11 5 0 0 5 0.593 14
3 Alexander Dhondt 5 3 0 2 17 15 2 0 0 5 0.531 14
4 Yoeri Bussé 5 3 0 2 14 13 1 0 0 4 0.519 13
5 Wim Coppenolle 5 1 0 4 12 17 -5 0 0 4 0.414 7
6 Rune Van Eetvelde 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 4 0.2 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rick Telehala 5 5 0 0 20 10 10 0 0 5 0.667 20
2 Mihai Szabo 5 3 0 2 16 14 2 2 0 5 0.533 14
3 Olivier Vandepitte 5 2 0 3 15 15 0 0 0 5 0.5 11
4 Dirk Roose 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 5 0.469 11
5 Xian Mongaré 5 2 0 3 14 18 -4 1 0 5 0.438 11
6 Dries De Backere 5 1 0 4 11 17 -6 0 0 4 0.393 7
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ernesto Gjoni 5 5 0 0 20 2 18 0 0 5 0.909 20
2 Kevin Van den broeck 5 3 0 2 15 11 4 0 0 5 0.577 14
3 pierre frank 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 4 0.433 10
4 Bob De Pelsmaeker 5 2 0 3 12 14 -2 0 0 4 0.462 10
5 Bjorn Conjaerts 5 2 0 3 8 16 -8 0 0 2 0.333 8
6 Thomas Calis 5 1 0 4 9 17 -8 0 0 4 0.346 7
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maarten Plyson 5 4 0 1 19 9 10 0 0 5 0.679 17
2 Tom Byloos 5 4 0 1 19 10 9 0 0 5 0.655 17
3 Nassos Drouvis 5 4 0 1 18 11 7 0 0 5 0.621 17
4 Gino De Dier 5 2 0 3 16 15 1 0 0 5 0.516 11
5 Glenn Meiresone 5 1 0 4 8 18 -10 0 0 3 0.308 6
6 Frank COX 5 0 0 5 3 20 -17 0 0 2 0.13 2
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Filip Smolec 5 4 0 1 19 12 7 0 0 5 0.613 17
2 Mohammad Zain 5 3 0 2 15 14 1 0 0 5 0.517 14
3 Karl Roeder 5 3 0 2 15 14 1 0 0 5 0.517 14
4 Patrick Franssen 5 2 0 3 15 16 -1 1 0 5 0.484 11
5 Swen Renier 5 2 0 3 15 15 0 0 0 5 0.5 11
6 Steven Desmet 5 1 0 4 9 17 -8 2 0 5 0.346 8
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michiel Yperman 5 5 0 0 20 7 13 0 0 5 0.741 20
2 Steven Lagaert 5 4 0 1 16 10 6 0 0 4 0.615 16
3 Nicolas Mintjens 5 3 0 2 18 15 3 2 0 5 0.545 14
4 Lalisha Alftel 5 2 0 3 15 15 0 0 0 5 0.5 11
5 Radu Voloaga 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 4 0.37 7
6 Lily van Hoof 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 3 0.2 3

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Alexander Dhondt
Belgium
Willems Ronny
Sat 13:34  Table 1
2-A   
Belgium
Rune Van Eetvelde
Belgium
Dave Verwerft
Sat 13:53  Table 5
3-A   
Belgium
Wim Coppenolle
Belgium
Yoeri Bussé
Sat 13:32  Table 2
4-B   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Belgium
Dries De Backere
Sat 13:33  Table 3
5-B   
Belgium
Xian Mongaré
Netherlands
Rick Telehala
Sat 13:59  Table 3
6-B   
Belgium
Dirk Roose
Romania
Mihai Szabo
R1
Sat 13:32  Table 4
7-C   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 13:33  Table 5
8-C   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Thomas Calis
Sat 14:01  Table 7
9-C   
Belgium
pierre frank
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 13:33  Table 6
10-D   
Belgium
Glenn Meiresone
Greece
Nassos Drouvis
Sat 13:33  Table 7
11-D   
Belgium
Gino De Dier
Belgium
Maarten Plyson
Sat 14:03  Table 8
12-D   
Belgium
Frank COX
Belgium
Tom Byloos
Sat 13:35  Table 8
13-E   
Belgium
Steven Desmet
Syria
Mohammad Zain
Sat 14:43  Table 2
14-E   
Slovakia
Filip Smolec
Belgium
Karl Roeder
Sat 14:07  Table 4
15-E   
Belgium
Patrick Franssen
Belgium
Swen Renier
Sat 14:09  Table 1
16-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Michiel Yperman
Sat 14:09  Table 6
17-F   
Romania
Radu Voloaga
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Sat 14:24  Table 3
18-F   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Steven Lagaert
Sat 14:26  Table 5

Round 2

Race to 4
19-A   
Belgium
Alexander Dhondt
Belgium
Dave Verwerft
Sat 14:31  Table 7
20-A   
Belgium
Willems Ronny
Belgium
Yoeri Bussé
Sat 14:56  Table 3
21-A   
Belgium
Rune Van Eetvelde
Belgium
Wim Coppenolle
Sat 14:57  Table 7
22-B   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Netherlands
Rick Telehala
Sat 14:49  Table 4
23-B   
Belgium
Dries De Backere
Romania
Mihai Szabo
Sat 14:52  Table 5
24-B   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Dirk Roose
Sat 14:54  Table 8
25-C   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Thomas Calis
Sat 15:04  Table 6
26-C   
Albania
Ernesto Gjoni
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 15:12  Table 1
27-C   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
pierre frank
Sat 15:13  Table 2
28-D   
Belgium
Glenn Meiresone
Belgium
Maarten Plyson
Sat 15:13  Table 4
29-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Tom Byloos
Sat 15:19  Table 5
30-D   
Belgium
Gino De Dier
Belgium
Frank COX
Sat 15:28  Table 7
31-E   
Belgium
Steven Desmet
R1
Belgium
Karl Roeder
Sat 15:32  Table 8
32-E   
Syria
Mohammad Zain
Belgium
Swen Renier
Sat 15:34  Table 1
33-E   
Slovakia
Filip Smolec
Belgium
Patrick Franssen
Sat 15:36  Table 3
34-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 15:44  Table 6
35-F   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Steven Lagaert
Sat 15:41  Table 4
36-F   
Romania
Radu Voloaga
Belgium
Lily van Hoof
Sat 15:46  Table 2

Round 3

Race to 4
37-A   
Belgium
Alexander Dhondt
Belgium
Yoeri Bussé
Sat 16:04  Table 4
38-A   
Belgium
Dave Verwerft
Belgium
Wim Coppenolle
Sat 16:05  Table 5
39-A   
Belgium
Willems Ronny
Belgium
Rune Van Eetvelde
Sat 16:07  Table 8
40-B   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Romania
Mihai Szabo
Sat 16:07  Table 7
41-B   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Dirk Roose
Sat 16:18  Table 2
42-B   
Belgium
Dries De Backere
Belgium
Xian Mongaré
Sat 16:23  Table 3
43-C   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 16:26  Table 6
44-C   
Belgium
Thomas Calis
Belgium
pierre frank
Sat 16:24  Table 1
45-C   
Albania
Ernesto Gjoni
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 16:36  Table 5
46-D   
Belgium
Glenn Meiresone
Belgium
Tom Byloos
Sat 16:37  Table 8
47-D   
Belgium
Maarten Plyson
Belgium
Frank COX
Sat 16:44  Table 4
48-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Gino De Dier
Sat 16:44  Table 7
49-E   
Belgium
Steven Desmet
Belgium
Swen Renier
Sat 16:48  Table 2
50-E   
Belgium
Karl Roeder
Belgium
Patrick Franssen
Sat 17:02  Table 1
51-E   
Syria
Mohammad Zain
Slovakia
Filip Smolec
Sat 17:06  Table 3
52-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Steven Lagaert
Sat 17:11  Table 5
53-F   
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Belgium
Lily van Hoof
Sat 17:05  Table 6
54-F   
Belgium
Michiel Yperman
Romania
Radu Voloaga
Sat 17:11  Table 8

Round 4

Race to 4
55-A   
Belgium
Alexander Dhondt
Belgium
Wim Coppenolle
Sat 17:24  Table 7
56-A   
Belgium
Yoeri Bussé
Belgium
Rune Van Eetvelde
Sat 17:26  Table 2
57-A   
Belgium
Dave Verwerft
Belgium
Willems Ronny
Sat 17:15  Table 4
58-B   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Belgium
Dirk Roose
Sat 17:36  Table 6
59-B   
Romania
Mihai Szabo
R1
Belgium
Xian Mongaré
Sat 17:37  Table 8
60-B   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Dries De Backere
Sat 17:42  Table 1
61-C   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
pierre frank
Sat 17:46  Table 5
62-C   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 17:55  Table 3
63-C   
Belgium
Thomas Calis
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 17:58  Table 4
64-D   
Belgium
Glenn Meiresone
Belgium
Frank COX
Sat 17:58  Table 2
65-D   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Gino De Dier
Sat 18:06  Table 7
66-D   
Belgium
Maarten Plyson
Greece
Nassos Drouvis
Sat 18:10  Table 8
67-E   
Belgium
Steven Desmet
R1
Belgium
Patrick Franssen
R1
Sat 18:12  Table 6
68-E   
Belgium
Swen Renier
Slovakia
Filip Smolec
Sat 18:12  Table 1
69-E   
Belgium
Karl Roeder
Syria
Mohammad Zain
Sat 18:19  Table 4
70-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Lily van Hoof
Sat 18:23  Table 3
71-F   
Belgium
Steven Lagaert
Romania
Radu Voloaga
Sat 18:41  Table 5
72-F   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Michiel Yperman
Sat 18:41  Table 8

Round 5

Race to 4
73-A   
Belgium
Alexander Dhondt
Belgium
Rune Van Eetvelde
Sat 18:45  Table 6
74-A   
Belgium
Wim Coppenolle
Belgium
Willems Ronny
Sat 18:47  Table 3
75-A   
Belgium
Yoeri Bussé
Belgium
Dave Verwerft
Sat 18:54  Table 1
76-B   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Belgium
Xian Mongaré
R1
Sat 19:00  Table 4
77-B   
Belgium
Dirk Roose
Belgium
Dries De Backere
Sat 19:00  Table 2
78-B   
Romania
Mihai Szabo
Netherlands
Rick Telehala
Sat 19:03  Table 7
79-C   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 19:09  Table 5
80-C   
Belgium
pierre frank
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 19:14  Table 6
81-C   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Thomas Calis
Sat 19:19  Table 8
82-D   
Belgium
Glenn Meiresone
Belgium
Gino De Dier
Sat 19:26  Table 6
83-D   
Belgium
Frank COX
Greece
Nassos Drouvis
Sat 19:28  Table 2
84-D   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Maarten Plyson
Sat 19:38  Table 5
85-E   
Belgium
Steven Desmet
Slovakia
Filip Smolec
Sat 19:32  Table 4
86-E   
Belgium
Patrick Franssen
Syria
Mohammad Zain
Sat 19:32  Table 7
87-E   
Belgium
Swen Renier
Belgium
Karl Roeder
Sat 19:38  Table 3
88-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Romania
Radu Voloaga
Sat 19:51  Table 8
89-F   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Michiel Yperman
Sat 20:01  Table 2
90-F   
Belgium
Steven Lagaert
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 20:01  Table 4

Last sixteen

Race to 4
91   
Belgium
Willems Ronny
Belgium
Karl Roeder
Sat 21:13  Table 1
92   
Belgium
Tom Byloos
Syria
Mohammad Zain
Sat 21:13  Table 2
93   
Belgium
Michiel Yperman
Romania
Mihai Szabo
R2
Sat 21:13  Table 3
94   
Belgium
Alexander Dhondt
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 21:13  Table 4
95   
Belgium
Maarten Plyson
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 21:13  Table 5
96   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Steven Lagaert
Sat 21:13  Table 6
97   
Belgium
Dave Verwerft
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 21:13  Table 7
98   
Belgium
pierre frank
Slovakia
Filip Smolec
Sat 21:13  Table 8

Quarter final

Race to 4
99   
Belgium
Willems Ronny
Belgium
Tom Byloos
Sat 22:11  Table 7
100   
Romania
Mihai Szabo
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 21:49  Table 5
101   
Belgium
Nicolas Mintjens
Netherlands
Rick Telehala
Sat 21:50  Table 6
102   
Belgium
Dave Verwerft
Slovakia
Filip Smolec
Sat 21:49  Table 4

Semi final

Race to 4
103   
Belgium
Willems Ronny
Albania
Ernesto Gjoni
Sat 22:50  Table 6
104   
Belgium
Nicolas Mintjens
Slovakia
Filip Smolec
Sat 22:32  Table 4

Final

Race to 4
105   
Albania
Ernesto Gjoni
Slovakia
Filip Smolec
Sat 23:23  Table 4

Participants