Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2022

-BE Pooltour-

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Netherlands Quinten Pongers
SPC Woensel
8 (7/1) 64 (42/22)
66%
2 Netherlands Jan van Lierop
9 (7/2) 67 (45/22)
67%
3 Netherlands Yannick Pongers
SPC Woensel
6 (5/1) 44 (30/14)
68%
3 Sudan Hassan Osman
5 (4/1) 38 (23/15)
61%
5 Morocco Aziz Moussati
4 (3/1) 30 (20/10)
67%
5 Belgium Noël Bruynooghe
6 (4/2) 44 (25/19)
57%
5 Netherlands Ivo Aarts
5 (4/1) 36 (25/11)
69%
5 Netherlands Mika van Berkel
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
9 Netherlands Tom Penrose
4 (2/2) 24 (14/10)
58%
Show more
9 Netherlands Jum Ž
Poolcafé Delfshaven
4 (2/2) 29 (11/18)
38%
9 Belgium Frederic Reul
6 (4/2) 41 (23/18)
56%
9 Belgium Thomas Vanbroekhoven
5 (3/2) 37 (17/20)
46%
13 Belgium Mario D'Haeseleer
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
13 Netherlands Ivar Saris
5 (3/2) 33 (20/13)
61%
13 Belgium Kristof Van Den Berge
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
13 Belgium Kevin Van den broeck
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
17 Greece Nassos Drouvis
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
17 Romania Mihai Szabo
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
17 Philippines John Roels
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
17 Portugal Germano Lobo
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
17 Belgium Axel Maes
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
17 Belgium Gregory Rosseel
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
17 Belgium Geert Verheyen
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
17 Belgium Ziad Jwad
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
25 Netherlands Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
25 Portugal Bruno Teixeira
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
25 Belgium julien Livens
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Belgium Bjorn Conjaerts
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
25 Belgium Marc Heremans
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Luxembourg Louis Van der Weken
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
25 Syria Moke Alobaid
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
25 Cape Verde Hasan Jafar
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
33 Belgium Jolien D. Willaerts
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
33 Belgium Davy Colman
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
33 Belgium Bart Hermans
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
33 Turkey Erdal Sari
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
33 Belgium Piet Savoir
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
33 Belgium Guy Snijders
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
33 Belgium Swen Renier
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
Starts Nov 26, 2022, 11:00 AM (local time)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact Tom D'haeseleer (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
Format Double to Single elimination (39 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen

* ENKEL INSCHRIJVEN BIJ ZEKERHEID DEELNAME *
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "
deze editie gelimiteerd naar 40 spelers dit om mooie races te spelen.
DKO 48/8 - WR RT5 - LR RT5
Vanaf de kwart finales RT 6

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / Vorm / Motivatie!

BIJ vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 25 euro
Betaling gaat op rekening bij aankomst/aanmelding.

Bij vol veld 1K prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

Gratis side-event voor de spelers die niet bij de laatste 8 zijn start rond 17h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

Deze BE POOLTOUR start om 11h
de deuren gaan open om 10h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheid uur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten/ 2 racks tegen bij 20 minuten en FF bij 30 minuten.

No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.

1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.

Eigen drank of voeding is verboden in en rond de zaak.

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5

We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement
FIAR-PLAY-FUN
we vragen een dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.
Geen Trainingsbroeken, shorts ect.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Piet Savoir
Sat 10:57  Table 1
2   
Belgium
Gregory Rosseel
Walk Over
 
3   
Walk Over
Syria
Mo_ Alobaid
 
4   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Walk Over
 
5   
Belgium
Ziad Jwad
Belgium
Swen Renier
Sat 10:57  Table 2
6   
Netherlands
Mika van Berkel
Walk Over
 
7   
Walk Over
Belgium
Axel Maes
 
8   
Belgium
Bart Hermans
Belgium
Guy Snijders
Sat 10:57  Table 3
9   
Greece
Nassos Drouvis
Philippines
John Roels
Sat 10:57  Table 4
10   
Portugal
Bruno Teixeira
Walk Over
 
11   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
12   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Cape Verde
Hasan Shono
Sat 10:57  Table 5
13   
Netherlands
Quinten Pongers
Romania
Mihai Szabo
Sat 10:57  Table 6
14   
Belgium
Kevin Van den broeck
Walk Over
 
15   
Walk Over
Luxembourg
Louis Van der Weken
 
16   
Netherlands
Ivo Aarts
Turkey
Erdal Sari
Sat 11:54  Table 4

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 13:07  Table 1
18   
Belgium
Gregory Rosseel
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 10:58  Table 8
19   
Netherlands
Tom Penrose
Syria
Mo_ Alobaid
Sat 11:33  Table 1
20   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Geert Verheyen
Sat 12:15  Table 5
21   
Belgium
Davy Colman
Belgium
Ziad Jwad
Sat 12:53  Table 6
22   
Netherlands
Mika van Berkel
Portugal
Germano Lobo
Sat 10:57  Table 7
23   
Belgium
julien Livens
Belgium
Axel Maes
Sat 11:38  Table 6
24   
Belgium
Bart Hermans
Morocco
Aziz Moussati
Sat 13:31  Table 3
25   
Belgium
Frederic Reul
Greece
Nassos Drouvis
Sat 12:39  Table 2
26   
Portugal
Bruno Teixeira
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sat 11:59  Table 7
27   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sudan
Hassan Osman
Sat 12:05  Table 3
28   
Cape Verde
Hasan Shono
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 12:35  Table 8
29   
Belgium
Mario D'Haeseleer
R1
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Sat 13:50  Table 5
30   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Marc Heremans
Sat 12:12  Table 1
31   
Belgium
Noël Bruynooghe
Luxembourg
Louis Van der Weken
Sat 12:28  Table 4
32   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 13:42  Table 4

Loser round 1

Race to 5
33   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 14:43  Table 7
34   
Walk Over
Luxembourg
Louis Van der Weken
 
35   
Walk Over
Belgium
Marc Heremans
 
36   
Walk Over
Belgium
Mario D'Haeseleer
 
37   
Belgium
Swen Renier
Cape Verde
Hasan Shono
Sat 14:29  Table 6
38   
Walk Over
Belgium
Kristof Van Den Berge
 
39   
Walk Over
Portugal
Bruno Teixeira
 
40   
Belgium
Guy Snijders
Belgium
Frederic Reul
Sat 13:54  Table 7
41   
Philippines
John Roels
Belgium
Bart Hermans
Sat 14:21  Table 8
42   
Walk Over
Belgium
julien Livens
 
43   
Walk Over
Portugal
Germano Lobo
 
44   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Belgium
Davy Colman
Sat 14:40  Table 4
45   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 14:00  Table 1
46   
Walk Over
Syria
Mo_ Alobaid
 
47   
Walk Over
Belgium
Bjorn Conjaerts
 
48   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Ivar Saris
R1
Sat 14:11  Table 3

Winner round 2

Race to 5
49   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Gregory Rosseel
Sat 14:57  Table 3
50   
Netherlands
Tom Penrose
Belgium
Geert Verheyen
Sat 14:50  Table 5
51   
Belgium
Ziad Jwad
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 15:18  Table 1
52   
Belgium
Axel Maes
Morocco
Aziz Moussati
Sat 14:58  Table 8
53   
Greece
Nassos Drouvis
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sat 13:55  Table 2
54   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 15:40  Table 4
55   
Netherlands
Quinten Pongers
R2
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Sat 15:53  Table 6
56   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 15:53  Table 2

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Jan van Lierop
Luxembourg
Louis Van der Weken
Sat 16:24  Table 7
58   
Belgium
Marc Heremans
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 15:33  Table 3
59   
Cape Verde
Hasan Shono
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 16:32  Table 2
60   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Frederic Reul
Sat 15:50  Table 8
61   
Philippines
John Roels
Belgium
julien Livens
Sat 15:32  Table 5
62   
Portugal
Germano Lobo
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 16:09  Table 1
63   
Romania
Mihai Szabo
Syria
Mo_ Alobaid
Sat 15:34  Table 7
64   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Netherlands
Ivar Saris
Sat 16:33  Table 3

Loser round 3

Race to 5
65   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Axel Maes
Sat 17:14  Table 3
66   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Belgium
Ziad Jwad
Sat 16:42  Table 6
67   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Geert Verheyen
Sat 18:12  Table 3
68   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Gregory Rosseel
Sat 17:38  Table 5
69   
Philippines
John Roels
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 17:01  Table 7
70   
Portugal
Germano Lobo
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 18:08  Table 6
71   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 16:35  Table 5
72   
Netherlands
Ivar Saris
Greece
Nassos Drouvis
Sat 17:39  Table 1

Winners qualification

Race to 5
73   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tom Penrose
Sat 16:02  Table 5
74   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Aziz Moussati
Sat 16:23  Table 4
75   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sudan
Hassan Osman
Sat 17:28  Table 4
76   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 18:04  Table 2

Loser round 4

Race to 5
77   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 18:19  Table 4
78   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Frederic Reul
Sat 19:09  Table 4
79   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 19:25  Table 6
80   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Ivar Saris
Sat 18:34  Table 5

Losers qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sat 19:10  Table 7
82   
Belgium
Frederic Reul
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 20:35  Table 4
83   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Tom Penrose
Sat 20:05  Table 6
84   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 20:05  Table 5

Quarter final

Race to 6
85   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 21:19  Table 4
86   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 21:01  Table 6
87   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 21:07  Table 5
88   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 21:23  Table 1

Semi final

Race to 7
89   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 22:48  Table 4
90   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 22:51  Table 6

Final

Race to 7
91   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 00:22  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants