Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 17, 2021

Хендикап Лига - Май - 2 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
5 (5/0) 57 (35/22)
61%
550
2 Yordan Kirkov
4 (3/1) 42 (25/17)
60%
480
3 Lyudmil Luchezarov Georgiev
4 (3/1) 44 (24/20)
55%
420
3 Dinko Kotsev
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
420
5 Ivaylo Cherkezov
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
370
5 Vasil Pezis
3 (2/1) 35 (18/17)
51%
370
5 Dilian Tiklev
3 (2/1) 36 (19/17)
53%
370
5 Valentin Ivanov
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
370
9 Tsvetan Tsvetanov
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
330
Show more
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Martina Draganova
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Viktor Gaidov
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
330
9 Stanislav Milev
2 (1/1) 22 (12/10)
55%
330
9 Павел Стойнов
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
330
9 Ivaylo Gyokov
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Stelian Kukuchev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Tsveti Minkova
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Borislav Cholakov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Georgi Chomovski
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
300
17 Petyr Yordanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Desislava Bozhilova
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Stenli Slavchev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
999 Ghost 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ghost 4
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts May 17, 2021, 10:00 PM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Хендикап Лига - Май
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 10лв за всички категории
- Директна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Mon 18:59  Table 1
2   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Russia
Andrei Izrantcev
B
Mon 19:51  Table 8
3   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Viktor Gaidov
Mon 19:52  Table 4
4   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 18:59  Table 8
5   
Afghanistan
Radostin Gerchev
B
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Mon 19:01  Table 3
6   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 19:02  Table 4
7   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Desislava Bozhilova
D
Mon 19:54  Table 9
8   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
A+
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
B
Mon 19:01  Table 2
9   
Bulgaria
Ghost 4
Bulgaria
Ivan Velinov
B
 
10   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Borislav Cholakov
B
Mon 19:02  Table 5
11   
Bulgaria
Nikola Kolev
B
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Mon 19:54  Table 5
12   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
 
13   
Bulgaria
Petyr Yordanov
C
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Mon 19:03  Table 6
14   
Bulgaria
Stenli Slavchev
D
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 19:03  Table 9
15   
Bulgaria
Ghost 2
Bulgaria
Martina Draganova
D
 
16   
Bulgaria
Tsveti Minkova
D
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 20:07  Table 6

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Mon 21:08  Table 8
18   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 20:48  Table 4
19   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Mon 20:22  Table 3
20   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
B
Mon 21:09  Table 9
21   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Mon 20:14  Table 1
22   
Bulgaria
Павел Стойнов
C
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 21:10  Table 5
23   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
B
Mon 20:19  Table 2
24   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 21:01  Table 6

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Mon 22:20  Table 8
26   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Mon 22:07  Table 9
27   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Mon 21:58  Table 2
28   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 21:58  Table 1

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Tue 19:19  Table 1
30   
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Mon 23:16  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Yordan Kirkov
C
Tue 19:19  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants