Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 27, 2020

Лига по билярд "Академията" - Дианабад - 1 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
7 (7/0) 78 (52/26)
67%
2 Spasian Spasov
8 (6/2) 93 (52/41)
56%
3 Nikolai Hristov
6 (4/2) 59 (37/22)
63%
3 Diliyan Tiklev
6 (5/1) 65 (41/24)
63%
5 Daniel Todorov
5 (3/2) 51 (31/20)
61%
5 Денис Маздрашки
5 (3/2) 49 (27/22)
55%
5 Mario Valchev
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Stoyan Tsankov
4 (3/1) 40 (24/16)
60%
9 Antoniy Kosev
4 (3/1) 41 (26/15)
63%
Show more
9 Ivaylo Simeonov
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
9 Stelian Kukuchev
5 (3/2) 50 (30/20)
60%
9 Rumen Mutov
6 (4/2) 59 (36/23)
61%
9 Milko Ivanov
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
9 Kristiyan Spasov
4 (3/1) 40 (27/13)
68%
9 Petyr Gramchev
3 (2/1) 34 (16/18)
47%
9 Stanislav Delchev
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
17 Ralitsa Karaminkova
5 (3/2) 51 (25/26)
49%
17 Borislav Rizov
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
17 Sashko Dimitrov
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
17 Dani Chavanski
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
17 David Penkov
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
17 Stanislav Milev
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
17 Gabriel Syarov
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
17 Valentin Alagenov
2 (1/1) 19 (8/11)
42%
25 Fred van der Sluis
3 (1/2) 30 (10/20)
33%
25 Ivaylo Cherkezov
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
25 Borislav Bosev
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
25 Ivan Velinov
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
25 Niki Iliev
4 (2/2) 41 (18/23)
44%
25 Martina Draganova
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
25 Radostina Lyubomirova
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
25 Yordan Kirkov
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
33 Viktor Shishov
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Martin Savov
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
33 Andrei Izrantcev
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Radostin Gerchev
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
33 Georgi Ivanov
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
33 Todor Zlatanov
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Ivan Gladnev
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
33 Kiril Gladnev
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
33 Niki Ivanov
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
33 Mario Kucarov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
33 Yordan Jelqzkov
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
33 Vilian Bozhkov
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
33 Vasil Pezis
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
33 Ognyan Kolev
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
33 Martin Cachev
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
33 Ivaylo Gyokov
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
Starts Jun 27, 2020, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Лига по Билярд - брой участия
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Имаме удоволствието да ви поканим в нашата билярдна лига, която ще се състои в новия спортен бар „Академията“ – Дианабад. Разполагаме на място със седем билярдни маси BRUNSWICK METRO.

Искаме да поканим всички билярд играчи от цяла България на верига турнири в следващата една година. Ще имаме добавен награден фонд от 300 лв + 100% от всички входни такси на участниците.

Веригата турнири ще се състои от 11 турнира през следващите 12 месеца (без август месец). След това през месец юни 2021 ще има финален турнир, на който ще могат да участват само играчите, които са взели участие на минимум 8 от 11-те турнира през цялата лига.

От всеки турнир ще се отделя парична сума, която ще бъде добавена към бюджета на финалния турнир от лигата през юни 2021.

Правила:
- Дисциплина: 9-та топка; 1-ца на точката + правилото за 3 топки; Меджик рака е позволен
- Формат: до 7; 1/2 финали до 8; Финал до 9
- Смесена схема - двойна елиминация и след това директна елининация в зависимост от броя на участниците.
- Входна такса - 20лв за професионалисти (Топ 32 в ранглистата на БНБФ) и 10лв за всички останали

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 10:50  Table 1
2   
Bulgaria
Vilian Bozhkov
Bulgaria
Давид Пенков
Sat 10:50  Table 2
3   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 11:37  Table 5
4   
Bulgaria
Niki Iliev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 10:51  Table 4
5   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 10:51  Table 5
6   
Bulgaria
Ivan Gladnev
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Sat 10:51  Table 6
7   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 10:51  Table 7
8   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Martin Savov
Sat 10:51  Table 3
9   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 11:30  Table 2
10   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 11:30  Table 7
11   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Sat 11:51  Table 1
12   
Bulgaria
Yordan Jelqzkov
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 11:54  Table 3
13   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 11:57  Table 4
14   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 11:57  Table 6
15   
Bulgaria
Niki Ivanov
Bulgaria
Stanislav Delchev
Sat 12:09  Table 7
16   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Georgi Ivanov
Sat 12:18  Table 2

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 12:47  Table 1
18   
Bulgaria
Давид Пенков
Bulgaria
Borislav Bosev
Sat 12:57  Table 7
19   
Bulgaria
Milko Ivanov
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Sat 13:00  Table 5
20   
Bulgaria
Niki Iliev
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 13:01  Table 6
21   
Bulgaria
Petyr Gramchev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 13:25  Table 3
22   
Bulgaria
Ivan Gladnev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 13:31  Table 4
23   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 13:34  Table 1
24   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 13:45  Table 2
25   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 13:47  Table 6
26   
Bulgaria
Spasian Spasov
Netherlands
Fred van der Sluis
Sat 14:04  Table 3
27   
Bulgaria
Kiril Gladnev
Bulgaria
Antoniy Kosev
Sat 14:05  Table 4
28   
Bulgaria
Todor Zlatanov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 14:06  Table 7
29   
Bulgaria
Valentin Alagenov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 14:12  Table 5
30   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Sat 14:18  Table 1
31   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Stanislav Delchev
Sat 14:42  Table 6
32   
Bulgaria
Borislav Rizov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 14:54  Table 3

Loser round 1

Race to 7
33   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 15:45  Table 3
34   
Bulgaria
Vilian Bozhkov
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 16:10  Table 4
35   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Sat 16:01  Table 5
36   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 16:14  Table 1
37   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Todor Zlatanov
Sat 16:44  Table 2
38   
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Bulgaria
Kiril Gladnev
Sat 16:46  Table 6
39   
Bulgaria
Viktor Shishov
Netherlands
Fred van der Sluis
Sat 15:31  Table 6
40   
Bulgaria
Martin Cachev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 15:22  Table 5
41   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 16:57  Table 7
42   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 16:17  Table 7
43   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Ivan Gladnev
Sat 15:04  Table 4
44   
Bulgaria
Yordan Jelqzkov
Bulgaria
Petyr Gramchev
Sat 15:01  Table 1
45   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Niki Iliev
Sat 15:47  Table 2
46   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Sat 17:02  Table 3
47   
Bulgaria
Niki Ivanov
Bulgaria
Borislav Bosev
Sat 17:03  Table 4
48   
Bulgaria
Georgi Ivanov
Bulgaria
Gabriel Syarov
Sat 14:55  Table 2

Winners qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Давид Пенков
Sat 17:44  Table 3
50   
Bulgaria
Milko Ivanov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 17:51  Table 7
51   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 18:07  Table 6
52   
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 18:24  Table 3
53   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 18:27  Table 2
54   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 18:29  Table 4
55   
Bulgaria
Valentin Alagenov
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 18:40  Table 1
56   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Bulgaria
Borislav Rizov
Sat 17:43  Table 2

Loser round 2

Race to 7
57   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 17:37  Table 1
58   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Sat 18:24  Table 5
59   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Radostina Lyubomirova
Sat 18:45  Table 7
60   
Netherlands
Fred van der Sluis
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 17:09  Table 1
61   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 19:01  Table 6
62   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Petyr Gramchev
Sat 17:11  Table 5
63   
Bulgaria
Niki Iliev
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 19:09  Table 1
64   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Gabriel Syarov
Sat 17:48  Table 4

Losers qualification

Race to 7
65   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 19:31  Table 3
66   
Bulgaria
Ralica Karaminkova
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 19:32  Table 5
67   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 19:27 
68   
Bulgaria
Rumen Mutov
Bulgaria
Давид Пенков
Sat 19:28  Table 7
69   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Borislav Rizov
Sat 19:51  Table 6
70   
Bulgaria
Petyr Gramchev
Bulgaria
Valentin Alagenov
Sat 19:09 
71   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 19:55  Table 1
72   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 19:30  Table 2

Last sixteen

Race to 7
73   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Rumen Mutov
Sat 20:51  Table 1
74   
Bulgaria
Milko Ivanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 20:51  Table 2
75   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Sat 20:51  Table 3
76   
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Bulgaria
Petyr Gramchev
 
77   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Sat 20:51  Table 4
78   
Bulgaria
Antoniy Kosev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 20:51  Table 5
79   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 20:51  Table 6
80   
Bulgaria
Stanislav Delchev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 20:51  Table 7

Quarter final

Race to 7
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 21:48  Table 2
82   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 21:48  Table 1
83   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 22:20  Table 4
84   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 22:20  Table 3

Semi final

Race to 7
85   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 23:14  Table 2
86   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 23:14  Table 1

Final

Race to 7
87   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 00:46  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants