Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 29, 2019

"King of the Table" MASTERS - Crown Hunter Series 2019

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (5/1) 63 (39/24)
62%
2 Hoa Nguyen
6 (5/1) 56 (35/21)
63%
3 Wiresh La
5 (4/1) 46 (25/21)
54%
3 Stein Posthuma
5 (3/2) 41 (26/15)
63%
5 Patrick Lie-kiauw
4 (3/1) 37 (23/14)
62%
5 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
5 Mervin Saib
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
5 Bob Worku
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
9 Ronald van Adrichem
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
9 Sander Tetelepta
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
9 Mario Martokarijo
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
9 Zumfer Benquku
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
13 Jok Tang
3 (0/3) 23 (5/18)
22%
13 Sigfried Janga
3 (0/3) 23 (5/18)
22%
13 Alvin Stevens
3 (0/3) 23 (5/18)
22%
13 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 28 (10/18)
36%
Entry deadline Dec 25, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Dec 29, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Meldtijd: 12.00 uur.
Starttijd: ca 12.15 uur.
De start is direct na het Jackpot side-event.

MASTERS REGELS
De regels voor de Masters zijn door de organisatie als volgt vastgesteld:
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de Masters-dag. Jullie krijgen allen ook nog een email.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, 2 spelers per poule gaan door naar de SKO-fase.
Poule A: #1, #8, #9, #16
Poule B: #4, #5, #12, #13
Poule C: #3, #6, #11, #14
Poule D: #2, #7, #10, #15
SKO: (W1) A1 vs B2, (W2) C1 vs D2, (W3) C2 vs D1 en (W4) A2 vs B1, daarna W1 vs W2 en W3 vs W4 en tenslotte de finale.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, daarna 2 racks 9-ball, daarna 2 racks 10-ball, daarna 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase) en race naar 8 (finale).
* Er wordt geen inschrijfgeld gevraagd.
* Alle spelers krijgen prijzengeld:
#1: €750
#2: €350
#3: €200
#5: €100
#9: €75
#13: €50

De spelers die (ovb) hebben bevestigd voor de Masters inclusief hun seeding op basis van het Ranking:
1. Ronald van Adrichem
2. Patrick Lie-kiauw
3. Niels van Adrichem
4. Stein Posthuma
5. Mario Martokarijo
6. Hoa Nguyen
7. Zumfer Benquku
8. Peter Bron
9. Wiresh La
10. Mervin Saib
11. Wim Terlingen
12. Bob Worku
13. Jok Tang
14. Sander Tetelepta
15. Sigfried Janga
16. Alvin Stevens

De reserves die bevestigd hebben zijn (op volgorde):
17 Satoru Sakai
18. Theo Schutte
** Zodra er 1 afmelding is van de bovenstaande 16 spelers, wordt deze speler direct benaderd.
*** Zodra er een 2e afmelding is, dan wordt deze speler direct benaderd.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 3 3 0 0 18 10 8 0 0 0 0.643 3
2 Peter Bron 3 2 0 1 15 12 3 0 0 0 0.556 2
3 Ronald van Adrichem 3 1 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 3 2 0 1 16 8 8 0 0 0 0.667 2
2 Bob Worku 3 2 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 2
3 Mario Martokarijo 3 2 0 1 14 13 1 0 0 0 0.519 2
4 Jok Tang 3 0 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 3 3 0 0 18 11 7 0 0 0 0.621 3
2 Niels van Adrichem 3 2 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 2
3 Sander Tetelepta 3 1 0 2 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
4 Wim Terlingen 3 0 0 3 10 18 -8 0 0 0 0.357 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie-kiauw 3 3 0 0 18 7 11 0 0 0 0.72 3
2 Mervin Saib 3 2 0 1 16 12 4 1 0 0 0.571 2
3 Zumfer Benquku 3 1 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
4 Sigfried Janga 3 0 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:31  Table 7
2-A   
Netherlands
Peter Bron
Suriname
Wiresh La
Sun 12:31  Table 8
3-B   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:31  Table 9
4-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:31  Table 10
5-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:31  Table 15
6-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:31  Table 16
7-D   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:31  Table 17
8-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:31  Table 18

Round 2

Race to 6
9-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Suriname
Wiresh La
Sun 13:32  Table 17
10-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:35  Table 9
11-B   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:38  Table 8
12-B   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:36  Table 7
13-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:56  Table 16
14-C   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:57  Table 18
15-D   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:39  Table 10
16-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:40  Table 15

Round 3

Race to 6
17-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:37  Table 9
18-A   
Suriname
Wiresh La
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:39  Table 15
19-B   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:07  Table 10
20-B   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:08  Table 8
21-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:25  Table 18
22-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:24  Table 16
23-D   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:51  Table 17
24-D   
Netherlands
Mervin Saib
R1
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:52  Table 7

Quarter final

Race to 7
25   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:02  Table 8
26   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:02  Table 9
27   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
R1
Sun 17:02  Table 7
28   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:02  Table 10

Semi final

Race to 7
29   
Suriname
Wiresh La
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:37  Table 7
30   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:37  Table 8

Final

Race to 8
31   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 20:06  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment