Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 29, 2019

"King of the Table" Jackpot MASTERS Side-Event - Crown Hunter Series 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mario Pušić
5 (5/0) 5 (5/0)
100%
2 Sander Tetelepta
5 (4/1) 5 (4/1)
80%
3 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
3 Wiresh La
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
5 Patrick Lie-kiauw
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
5 Ronald van Adrichem
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
5 Mervin Saib
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
5 Alvin Stevens
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Bob Worku
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
Show more
9 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Jiwan Chaturi
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Lynn Pijpers
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Jeroen van Uffelen
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 E a Costa
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Jeffrey Johannis
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
17 Jok Tang
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Hoa Nguyen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Mario Martokarijo
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Theo Schutte
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Stein Posthuma
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Sigfried Janga
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Zumfer Benquku
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Alex Van galen
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
17 Dennis Andrade
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
Entry deadline Dec 29, 2019, 10:45 AM (local time)
Starts Dec 29, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Single elimination (28 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
Zaal open: 10:30
Meldtijd: 10:45
Start: 11.00

Er is op de 29 december ook een Jackpot SIDE-EVENT, naast de MASTERS.

Omdat de jackpot maar 1x is gevallen in 20 edities , is er een mega-jackpot die op de 29e gegarandeerd uit gaat! Alle spelers die tenminste 5 keer hebben meegedaan in de rankingcyclus zijn hiervoor uitgenodigd. Aanmelden kan via dit event. Inschrijven is gratis.

We spelen dan SKO met random loting, spelsoort: 9-ball, 9-ball op de spot, magic rack, race-to-1. De top-4 krijgt prijzengeld:
#1: €200
#2: €100
#3: €50 (2x)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Indonesia
Alvin Stevens
Walk Over
 
2   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 11:05  Table 7
3   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Alex Van galen
Sun 11:05  Table 8
4   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Hugo Leung
Sun 11:12  Table 9
5   
Netherlands
Sigfried Janga
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 11:30  Table 7
6   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 11:05  Table 10
7   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 11:05  Table 9
8   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
9   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Walk Over
 
10   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 11:16  Table 8
11   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Peter Bron
Sun 11:16  Table 7
12   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 11:19  Table 10
13   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:24  Table 9
14   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Jok Tang
Sun 11:27  Table 8
15   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Bob Worku
Sun 11:30  Table 10
16   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 

Round 2

Race to 1
17   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 11:42  Table 7
18   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Hugo Leung
Sun 11:37  Table 8
19   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 11:49  Table 7
20   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 11:36  Table 9
21   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Portugal
E a Costa
Sun 11:38  Table 10
22   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 11:45  Table 9
23   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Mervin Saib
Sun 11:46  Table 10
24   
Netherlands
Bob Worku
Suriname
Wiresh La
Sun 11:45  Table 8

Quarter final

Race to 1
25   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 11:51  Table 9
26   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 11:57  Table 7
27   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Croatia
Mario Pušić
Sun 11:53  Table 10
28   
Netherlands
Mervin Saib
Suriname
Wiresh La
Sun 11:56  Table 8

Semi final

Race to 1
29   
Netherlands
Awin Sewgobind
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:06  Table 7
30   
Croatia
Mario Pušić
Suriname
Wiresh La
Sun 12:03  Table 8

Final

Race to 1
31   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:17  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment