Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 18, 2018

Zesde DistelCup 2017/2018

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 William Gelens
6 (5/1) 52 (31/21)
60%
250
2 Quinten Pongers
6 (5/1) 55 (35/20)
64%
180
3 Tim De Ruyter
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
140
3 J.P. Rens
De Distel
4 (3/1) 39 (21/18)
54%
140
5 Tom Penrose
6 (4/2) 53 (33/20)
62%
100
5 Yannick Pongers
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
100
7 Gino De Ruyter
De Distel
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
80
7 Paul Buijs
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
80
9 Ruud Schilders
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
60
Show more
9 Wesley van der Weide
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
60
9 Alan Terng
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Michiel van Rijn
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
60
13 Hylco van Oers
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
55
13 Edt Oosterlaak
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
55
13 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
55
13 Arek Pach
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
55
17 Monica Huizing
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
17 Paul Verbruggen
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
Entry deadline Mar 18, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 18, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 10-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:03  Table 8
2   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
William Gelens
 
4   
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
6   
Netherlands
Edt Oosterlaak
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Tim De Ruyter
 
8   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Monica Huizing
Sun 13:16  Table 9

Winner round 1

Race to 6
9   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:12  Table 15
10   
Belgium
Gino De Ruyter
Isle of Man
Mika van Berkel
Sun 13:03  Table 16
11   
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
William Gelens
Sun 13:03  Table 15
12   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Arek Pach
Sun 13:03  Table 14
13   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:03  Table 13
14   
Netherlands
Edt Oosterlaak
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:03  Table 12
15   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:03  Table 10
16   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Paul Buijs
Sun 14:17  Table 14

Loser round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 15:34  Table 12
18   
Walk Over
Netherlands
Wesley van der Weide
 
19   
Walk Over
Netherlands
Edt Oosterlaak
 
20   
Walk Over
Netherlands
Alan Terng
 
21   
Walk Over
Poland
Arek Pach
 
22   
Walk Over
Netherlands
Michiel van Rijn
 
23   
Walk Over
Isle of Man
Mika van Berkel
 
24   
Netherlands
Monica Huizing
Netherlands
Tom Penrose
Sun 15:37  Table 14

Loser round 2

Race to 6
25   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:01  Table 13
26   
Netherlands
Edt Oosterlaak
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:15  Table 16
27   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 14:16  Table 10
28   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Tom Penrose
Sun 16:28  Table 10

Winner round 2

Race to 6
29   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:36  Table 16
30   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 15:24  Table 10
31   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
J.P. Rens
Sun 15:24  Table 13
32   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Paul Buijs
Sun 15:33  Table 9

Loser round 3

Race to 6
33   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:55  Table 16
34   
Netherlands
Alan Terng
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 16:45  Table 14
35   
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
Paul Buijs
Sun 16:45  Table 16
36   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 17:02  Table 15

Loser round 4

Race to 6
37   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 18:29  Table 16
38   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:57  Table 10

Winners qualification

Race to 6
39   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 17:56  Table 13
40   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:54  Table 8

Losers qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:04  Table 16
42   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
William Gelens
Sun 18:59  Table 15

Semi final

Race to 6
43   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:56  Table 13
44   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
William Gelens
Sun 19:56  Table 16

Final

Race to 6
45   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 21:18  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment