Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

March 18, 2018

Zesde DistelCup 2017/2018

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 William Gelens
6 (5/1) 52 (31/21)
60%
250
2 Quinten Pongers
6 (5/1) 55 (35/20)
64%
180
3 Tim De Ruyter
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
140
3 J.P. Rens
De Distel
4 (3/1) 39 (21/18)
54%
140
5 Tom Penrose
6 (4/2) 53 (33/20)
62%
100
5 Yannick Pongers
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
100
7 Gino De Ruyter
De Distel
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
80
7 Paul Buijs
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
80
9 Ruud Schilders
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
60
Show more
9 Wesley van der Weide
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
60
9 Alan Terng
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Michiel van Rijn
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
60
13 Edt Oosterlaak
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
55
13 Hylco van Oers
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
55
13 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
55
13 Arek Pach
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
55
17 Monica Huizing
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
17 Paul Verbruggen
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
Entry deadline Mar 18, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 18, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 24-4 (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings DistelCup Ranking 2017/2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 10-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:03  Table 8   
2
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
    
3
Walk Over
Netherlands
William Gelens
    
4
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
    
5
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
    
6
Netherlands
Edt Oosterlaak
Walk Over
    
7
Walk Over
Netherlands
Tim De Ruyter
    
8
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Monica Huizing
Sun 13:16  Table 9   

Winner round 1

Race to 6
9
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:12  Table 15   
10
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 13:03  Table 16   
11
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
William Gelens
Sun 13:03  Table 15   
12
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Arek Pach
Sun 13:03  Table 14   
13
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:03  Table 13   
14
Netherlands
Edt Oosterlaak
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:03  Table 12   
15
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:03  Table 10   
16
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Paul Buijs
Sun 14:17  Table 14   

Loser round 1

Race to 6
17
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 15:34  Table 12   
18
Walk Over
Netherlands
Wesley van der Weide
    
19
Walk Over
Netherlands
Edt Oosterlaak
    
20
Walk Over
Netherlands
Alan Terng
    
21
Walk Over
Poland
Arek Pach
    
22
Walk Over
Netherlands
Michiel van Rijn
    
23
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
    
24
Netherlands
Monica Huizing
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 15:37  Table 14   

Loser round 2

Race to 6
25
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:01  Table 13   
26
Netherlands
Edt Oosterlaak
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:15  Table 16   
27
Poland
Arek Pach
Netherlands
Michiel van Rijn
Sun 14:16  Table 10   
28
Netherlands
Mika van Berkel
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 16:28  Table 10   

Winner round 2

Race to 6
29
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:36  Table 16   
30
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 15:24  Table 10   
31
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
J.P. Rens
Sun 15:24  Table 13   
32
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Paul Buijs
Sun 15:33  Table 9   

Loser round 3

Race to 6
33
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:55  Table 16   
34
Netherlands
Alan Terng
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 16:45  Table 14   
35
Netherlands
Michiel van Rijn
Netherlands
Paul Buijs
Sun 16:45  Table 16   
36
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 17:02  Table 15   

Loser round 4

Race to 6
37
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 18:29  Table 16   
38
Netherlands
Paul Buijs
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 17:57  Table 10   

Winners qualification

Race to 6
39
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 17:56  Table 13   
40
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:54  Table 8   

Losers qualification

Race to 6
41
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:04  Table 16   
42
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
William Gelens
Sun 18:59  Table 15   

Semi final

Race to 6
43
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:56  Table 13   
44
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
William Gelens
Sun 19:56  Table 16   

Final

Race to 6
45
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 21:18  Table 16   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment