Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 3, 2022

XXVIII Mistrzostwa Polski Energetyków w Pool-Bilardzie - gry indywidualne (SILVER CLUB MIKOŁÓW)

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Bartłomiej Pondo
10 (8/2) 58 (42/16)
72%
2 Paweł Grzanka
10 (8/2) 66 (42/24)
64%
3 Jan Wierzchowski
9 (7/2) 53 (35/18)
66%
3 Mariusz Śmigielski
9 (7/2) 58 (33/25)
57%
5 Filip Kraupe
8 (6/2) 49 (30/19)
61%
5 Tomasz Kalinowski
8 (7/1) 41 (27/14)
66%
5 Daniel Więcek
8 (5/3) 41 (22/19)
54%
5 Krzysztof Delinowski
8 (6/2) 46 (28/18)
61%
9 Mateusz Jeziorski
6 (4/2) 29 (14/15)
48%
Show more
9 Mariusz Gołdyn
6 (5/1) 35 (21/14)
60%
9 Gabriel Muzolf
7 (4/3) 39 (19/20)
49%
9 Tomasz Pietras
7 (5/2) 38 (23/15)
61%
9 Osoroo Enkhbayar
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
9 Krzysztof Kandora
7 (5/2) 32 (18/14)
56%
9 Jarosław Siębor
7 (3/4) 37 (15/22)
41%
9 Arkadiusz Macioł
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
17 Pavol Šamaj
6 (3/3) 25 (13/12)
52%
17 Jacek Flasza
5 (2/3) 24 (9/15)
38%
17 Jarosław Bernaś
6 (3/3) 24 (11/13)
46%
17 Stanisław Wisełka
5 (2/3) 24 (10/14)
42%
17 Michał Halski
6 (3/3) 30 (15/15)
50%
17 Krzysztof Nagiel
6 (3/3) 30 (14/16)
47%
17 Krzysztof Mikłasz
6 (2/4) 24 (9/15)
38%
17 Eugeniusz Kopiec
6 (2/4) 25 (10/15)
40%
17 Piotr Sikorski
5 (1/4) 25 (9/16)
36%
17 Piotr Tomiczek
5 (1/4) 23 (9/14)
39%
17 Daniel Koman
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
17 Andrzej Dziobkowski
6 (4/2) 28 (18/10)
64%
17 Tomasz Delinowski
6 (3/3) 30 (16/14)
53%
17 Adam van der Coghen
6 (3/3) 26 (14/12)
54%
17 Wiesław Brzozowski
6 (2/4) 27 (11/16)
41%
17 Mateusz Tomiczek
6 (2/4) 27 (12/15)
44%
33 Kamil Kapołka
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
33 Krzysztof Koźmiński
5 (1/4) 20 (8/12)
40%
33 Grzegorz Szymela
5 (2/3) 19 (7/12)
37%
33 Krzysztof Górnioczek
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
33 Rafał Ablewski
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
33 Sebastian Miśniakiewicz
5 (1/4) 19 (6/13)
32%
33 KRYSTIAN WNĘK
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
33 Tomasz Wawrzyniak
5 (2/3) 19 (7/12)
37%
41 Dariusz Sołoniewicz
5 (0/5) 18 (3/15)
17%
41 Janusz Stryjak
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
41 Ireneusz Głowala
5 (0/5) 18 (3/15)
17%
41 Piotr Dziadul
5 (0/5) 16 (1/15)
6%
41 Olek Balcer
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
41 Roman Tajak
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
Entry deadline Dec 3, 2022, 11:59 PM (local time)
Starts Dec 3, 2022, 8:30 AM (local time)
Format Round robin (46 Participants)
Handicap No handicap
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
Wszystkie szczegółowe informacje nt. Mistrzostw: https://ssk-elektro.pl/moj-kalendarz/?mc_id=324

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Arkadiusz Macioł 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Jacek Flasza 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Piotr Sikorski 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
5 KRYSTIAN WNĘK 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Delinowski 5 4 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 4
2 Paweł Grzanka 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
3 Jarosław Bernaś 5 3 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 3
4 Krzysztof Mikłasz 5 2 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
5 Tomasz Wawrzyniak 5 2 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 2
6 Roman Tajak 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 5 5 0 0 15 6 9 0 0 0 0.714 5
2 Tomasz Pietras 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
3 Mateusz Tomiczek 5 2 0 3 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Eugeniusz Kopiec 5 2 0 3 10 10 0 0 0 0 0.5 2
5 Grzegorz Szymela 5 2 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 2
6 Piotr Dziadul 5 0 0 5 1 15 -14 0 0 0 0.063 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Wierzchowski 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
2 Krzysztof Kandora 5 4 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 4
3 Tomasz Delinowski 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
4 Wiesław Brzozowski 5 2 0 3 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
5 Kamil Kapołka 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
6 Dariusz Sołoniewicz 5 0 0 5 3 15 -12 0 0 0 0.167 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrzej Dziobkowski 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
2 Mariusz Śmigielski 5 4 0 1 12 6 6 0 0 0 0.667 4
3 Adam van der Coghen 5 3 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 3
4 Gabriel Muzolf 5 3 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 3
5 Krzysztof Koźmiński 5 1 0 4 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
6 Ireneusz Głowala 5 0 0 5 3 15 -12 0 0 0 0.167 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Koman 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
2 Filip Kraupe 5 4 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 4
3 Pavol Šamaj 5 3 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 3
4 Jarosław Siębor 5 2 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 2
5 Sebastian Miśniakiewicz 5 1 0 4 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
6 Olek Balcer 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartłomiej Pondo 5 3 0 2 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Daniel Więcek 5 3 0 2 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Michał Halski 5 3 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 3
4 Krzysztof Nagiel 5 3 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 3
5 Rafał Ablewski 5 2 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
6 Janusz Stryjak 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Gołdyn 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Mateusz Jeziorski 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Stanisław Wisełka 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Piotr Tomiczek 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
5 Krzysztof Górnioczek 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Arkadiusz Macioł
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sat 09:50  Table 10
2-A   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
KRYSTIAN WNĘK
Sat 09:23  Table 1
3-B   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Krzysztof Mikłasz
Sat 09:23  Table 2
4-B   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sat 09:24  Table 3
5-B   
Poland
Jarosław Bernaś
Roman Tajak
Sat 09:24  Table 4
6-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sat 09:53  Table 6
7-C   
Poland
Piotr Dziadul
Japan
Mateusz Tomiczek
Sat 09:24  Table 5
8-C   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Grzegorz Szymela
Sat 09:24  Table 6
9-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 09:25  Table 7
10-D   
Poland
Wiesław Brzozowski
Poland
Krzysztof Kandora
Sat 09:25  Table 8
11-D   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sat 09:25  Table 9
12-E   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Adam van der Coghen
Sat 09:25  Table 10
13-E   
Poland
Ireneusz Głowala
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 09:26  Table 11
14-E   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sat 09:26  Table 12
15-F   
Austria
Daniel Koman
Slovakia
Pavol Šamaj
Sat 09:26  Table 13
16-F   
Poland
Jarosław Siębor
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 09:50  Table 13
17-F   
Poland
Olek Balcer
Brazil
Filip Kraupe
Sat 09:54  Table 11
18-G   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Daniel Więcek
Sat 09:56  Table 5
19-G   
Poland
Janusz Stryjak
Poland
Rafał Ablewski
Sat 09:57  Table 8
20-G   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Michał Halski
Sat 09:57  Table 1
21-H   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Mateusz Jeziorski
Sat 09:57  Table 2
22-H   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Krzysztof Górnioczek
Sat 10:03  Table 4

Round 2

23-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
KRYSTIAN WNĘK
Sat 10:10  Table 10
24-A   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Jacek Flasza
Sat 10:12  Table 7
25-B   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sat 10:07  Table 3
26-B   
Poland
Krzysztof Mikłasz
Roman Tajak
Sat 10:07  Table 12
27-B   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Jarosław Bernaś
Sat 10:20  Table 8
28-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Japan
Mateusz Tomiczek
Sat 11:01  Table 6
29-C   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Grzegorz Szymela
Sat 11:01  Table 8
30-C   
Poland
Piotr Dziadul
Poland
Tomasz Pietras
Sat 10:20  Table 1
31-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Krzysztof Kandora
Sat 10:21  Table 9
32-D   
Poland
Jan Wierzchowski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sat 10:25  Table 5
33-D   
Poland
Wiesław Brzozowski
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 10:28  Table 10
34-E   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 10:30  Table 13
35-E   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sat 10:33  Table 3
36-E   
Poland
Ireneusz Głowala
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sat 10:38  Table 12
37-F   
Austria
Daniel Koman
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 10:40  Table 7
38-F   
Slovakia
Pavol Šamaj
Brazil
Filip Kraupe
Sat 10:48  Table 11
39-F   
Poland
Jarosław Siębor
Poland
Olek Balcer
Sat 10:51  Table 4
40-G   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Rafał Ablewski
Sat 10:42  Table 8
41-G   
Poland
Daniel Więcek
Poland
Michał Halski
Sat 10:44  Table 2
42-G   
Poland
Janusz Stryjak
Poland
Krzysztof Nagiel
Sat 10:52  Table 13
43-H   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Krzysztof Górnioczek
Sat 10:56  Table 1
44-H   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 10:57  Table 10

Round 3

45-A   
Poland
KRYSTIAN WNĘK
Poland
Jacek Flasza
Sat 10:59  Table 3
46-A   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Piotr Sikorski
Sat 10:59  Table 5
47-B   
Poland
Krzysztof Delinowski
Roman Tajak
Sat 11:02  Table 9
48-B   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Jarosław Bernaś
Sat 11:07  Table 7
49-B   
Poland
Krzysztof Mikłasz
Poland
Paweł Grzanka
Sat 11:09  Table 12
50-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Grzegorz Szymela
Sat 11:46  Table 6
51-C   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Tomasz Pietras
Sat 11:53  Table 5
52-C   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Piotr Dziadul
Sat 11:45  Table 8
53-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sat 11:11  Table 2
54-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 11:18  Table 5
55-D   
Poland
Jan Wierzchowski
Poland
Wiesław Brzozowski
Sat 11:22  Table 11
56-E   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sat 11:24  Table 1
57-E   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sat 11:27  Table 9
58-E   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Ireneusz Głowala
Sat 11:28  Table 4
59-F   
Austria
Daniel Koman
Brazil
Filip Kraupe
Sat 11:29  Table 13
60-F   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Olek Balcer
Sat 11:30  Table 10
61-F   
Slovakia
Pavol Šamaj
Poland
Jarosław Siębor
Sat 11:32  Table 2
62-G   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Michał Halski
Sat 11:34  Table 12
63-G   
Poland
Rafał Ablewski
Poland
Krzysztof Nagiel
Sat 11:36  Table 11
64-G   
Poland
Daniel Więcek
Poland
Janusz Stryjak
Sat 11:37  Table 7
65-H   
Poland
Krzysztof Górnioczek
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 11:42  Table 3
66-H   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Stanisław Wisełka
Sat 11:53  Table 2

Round 4

67-A   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Piotr Sikorski
Sat 12:00  Table 10
68-A   
Poland
KRYSTIAN WNĘK
Poland
Arkadiusz Macioł
Sat 12:01  Table 9
69-B   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Jarosław Bernaś
Sat 12:03  Table 4
70-B   
Roman Tajak
Poland
Paweł Grzanka
Sat 12:07  Table 7
71-B   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Krzysztof Mikłasz
Sat 12:09  Table 3
72-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Tomasz Pietras
Sat 12:32  Table 7
73-C   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Piotr Dziadul
Sat 12:24  Table 6
74-C   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sat 12:18  Table 8
75-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 12:08  Table 13
76-D   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Wiesław Brzozowski
Sat 12:10  Table 1
77-D   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 12:11  Table 12
78-E   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sat 12:12  Table 2
79-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Ireneusz Głowala
Sat 12:16  Table 11
80-E   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Adam van der Coghen
Sat 12:17  Table 5
81-F   
Austria
Daniel Koman
Poland
Olek Balcer
Sat 12:21  Table 4
82-F   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Jarosław Siębor
Sat 12:38  Table 10
83-F   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Slovakia
Pavol Šamaj
Sat 12:19  Table 9
84-G   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Krzysztof Nagiel
Sat 12:41  Table 2
85-G   
Poland
Michał Halski
Poland
Janusz Stryjak
Sat 12:41  Table 12
86-G   
Poland
Rafał Ablewski
Poland
Daniel Więcek
Sat 12:43  Table 8
87-H   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Stanisław Wisełka
Sat 12:44  Table 11
88-H   
Poland
Krzysztof Górnioczek
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sat 12:44  Table 1

Round 5

89-A   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
Arkadiusz Macioł
Sat 12:45  Table 4
90-A   
Poland
Jacek Flasza
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sat 12:46  Table 5
91-B   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Paweł Grzanka
Sat 12:47  Table 9
92-B   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Krzysztof Mikłasz
Sat 12:48  Table 3
93-B   
Roman Tajak
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sat 12:50  Table 13
94-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Piotr Dziadul
Sat 13:44  Table 7
95-C   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sat 13:44  Table 6
96-C   
Poland
Grzegorz Szymela
Japan
Mateusz Tomiczek
Sat 13:17  Table 11
97-D   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Wiesław Brzozowski
Sat 13:11  Table 2
98-D   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 13:11  Table 10
99-D   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Krzysztof Kandora
Sat 13:11  Table 3
100-E   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Ireneusz Głowala
Sat 13:11  Table 1
101-E   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Adam van der Coghen
Sat 13:12  Table 8
102-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 13:13  Table 6
103-F   
Austria
Daniel Koman
Poland
Jarosław Siębor
Sat 13:19  Table 9
104-F   
Poland
Olek Balcer
Slovakia
Pavol Šamaj
Sat 13:23  Table 4
105-F   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 13:26  Table 12
106-G   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Janusz Stryjak
Sat 13:26  Table 5
107-G   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Daniel Więcek
Sat 13:30  Table 8
108-G   
Poland
Michał Halski
Poland
Rafał Ablewski
Sat 13:32  Table 10
109-H   
Poland
Stanisław Wisełka
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sat 13:38  Table 3
110-H   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Mateusz Jeziorski
Sat 13:41  Table 9

Last thirtytwo

111   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Krzysztof Mikłasz
Sat 14:26  Table 1
112   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Paweł Grzanka
Sat 14:26  Table 2
113   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Jarosław Bernaś
Sat 14:26  Table 4
114   
Poland
Piotr Sikorski
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 14:26  Table 3
115   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Wiesław Brzozowski
Sat 14:55  Table 4
116   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Krzysztof Kandora
Sat 14:27  Table 5
117   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Tomasz Delinowski
Sat 14:27  Table 6
118   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 14:27  Table 7
119   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jarosław Siębor
Sat 14:27  Table 8
120   
Poland
Adam van der Coghen
Brazil
Filip Kraupe
Sat 14:27  Table 9
121   
Poland
Mariusz Śmigielski
Slovakia
Pavol Šamaj
Sat 14:28  Table 10
122   
Scotland
Gabriel Muzolf
Austria
Daniel Koman
Sat 14:28  Table 11
123   
Poland
Bartłomiej Pondo
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sat 14:28  Table 12
124   
Poland
Michał Halski
Poland
Mateusz Jeziorski
Sat 14:28  Table 13
125   
Poland
Daniel Więcek
Poland
Stanisław Wisełka
Sat 14:52  Table 3
126   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 14:57  Table 7

Last sixteen

127   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Paweł Grzanka
Sat 15:18  Table 11
128   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 15:06  Table 5
129   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Krzysztof Kandora
Sat 15:50  Table 7
130   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 15:50  Table 6
131   
Poland
Jarosław Siębor
Brazil
Filip Kraupe
Sat 15:43  Table 9
132   
Poland
Mariusz Śmigielski
Scotland
Gabriel Muzolf
Sat 15:42  Table 10
133   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Mateusz Jeziorski
Sat 15:31  Table 12
134   
Poland
Daniel Więcek
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 16:04  Table 4

Quarter final

135   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 16:13  Table 5
136   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 17:06  Table 7
137   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 17:07  Table 10
138   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Daniel Więcek
Sat 17:09  Table 6

Semi final

139   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Jan Wierzchowski
Sat 18:15  Table 7
140   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Bartłomiej Pondo
Sat 18:38  Table 10

Final

141   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Bartłomiej Pondo
Sat 19:49  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants