Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 18, 2021

War of The Titans - 6 кръг

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stanimir Ruslanov
4 (4/0) 38 (26/12)
68%
550
2 Dilian Tiklev
4 (3/1) 37 (23/14)
62%
480
3 Kristiyan Spasov
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
420
3 Teodor Chomovski
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
420
5 Daniel Todorov
2 (1/1) 14 (8/6)
57%
370
5 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
370
5 Spasian Spasov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
370
5 Kalin Varbanov
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
370
9 Martin Savov
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 6 (0/6)
0%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
Starts Oct 18, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings War of The Titans
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Информация за верига турнири War of the Titans:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
8. Линкове към другите турнири на „Академията“ - Дианабад
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказани български състезатели на най-високо
ниво (ранг А).
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на топ състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс.
Да изпрати победителят от плейофа на голям международен форум.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията.
*Отделните кръгове нямат награден фонд
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще допълни необходимите средства.
4. Основни правила за всеки кръг
Всеки понеделник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та
Рейс: до 6 спечелени игри, финал до 7
Дрескод: свободно облекло
5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.
6. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите:
картотекирани – 12 лв.
некартотекирани – 15 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 8 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Mon 19:04  Table 1
2   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Valentin Ivanov
Mon 19:06  Table 6
3   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:07  Table 3
4   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 19:07  Table 5
5   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Teodor Chomovski
Mon 19:07  Table 4
6   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Mon 19:59  Table 4
7   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Martin Savov
Mon 20:10  Table 6
8   
Russia
Andrei Izrantcev
R1
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 19:07  Table 2

Quarter final

Race to 6
9   
Bulgaria
Dilian Tiklev
R1
Bulgaria
Kalin Varbanov
R1
Mon 20:19  Table 2
10   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 21:13  Table 3
11   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Mon 21:09  Table 4
12   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Spasian Spasov
Mon 21:03  Table 6

Semi final

Race to 7
13   
Bulgaria
Dilian Tiklev
R2
Bulgaria
Kristiyan Spasov
R2
Mon 22:17  Table 2
14   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 23:23  Table 4

Final

Race to 7
15   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Mon 23:24  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants