Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 11, 2021

War of The Titans - 5 кръг

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
4 (4/0) 35 (28/7)
80%
550
2 Dilian Tiklev
4 (3/1) 37 (22/15)
59%
480
3 Daniel Todorov
3 (2/1) 26 (16/10)
62%
420
3 Spasian Spasov
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
420
5 Tsvetan Tsvetanov
2 (1/1) 9 (2/7)
22%
370
5 Radostin Gerchev
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
370
5 Kalin Varbanov
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
370
5 Yoan Salambashev
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
370
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Kristina Zlateva
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Kristiyan Spasov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Ghost 2
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
330
Starts Oct 11, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings War of The Titans
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Информация за верига турнири War of the Titans:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
8. Линкове към другите турнири на „Академията“ - Дианабад
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказани български състезатели на най-високо
ниво (ранг А).
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на топ състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс.
Да изпрати победителят от плейофа на голям международен форум.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията.
*Отделните кръгове нямат награден фонд
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще допълни необходимите средства.
4. Основни правила за всеки кръг
Всеки понеделник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та
Рейс: до 6 спечелени игри, финал до 7
Дрескод: свободно облекло
5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.
6. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите:
картотекирани – 12 лв.
некартотекирани – 15 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 8 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 19:14  Table 2
2   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Mon 19:14  Table 3
3   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Ghost 2
Mon 20:16 
4   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 20:11  Table 1
5   
Bulgaria
Spasian Spasov
Russia
Andrei Izrantcev
Mon 19:48  Table 5
6   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Mon 19:14  Table 4
7   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Mon 19:14  Table 6
8   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
R1
Mon 20:39  Table 2

Quarter final

Race to 7
9   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kalin Varbanov
Mon 20:42  Table 3
10   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 21:16  Table 1
11   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Mon 20:42  Table 4
12   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 21:35  Table 2

Semi final

Race to 7
13   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 22:06  Table 1
14   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Dilian Tiklev
R1
Mon 22:20  Table 2

Final

Race to 7
15   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 23:10  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants