Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 20, 2021

War of The Titans - 2 кръг

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Georgi Georgiev
4 (4/0) 40 (28/12)
70%
550
2 Dilian Tiklev
4 (3/1) 40 (26/14)
65%
480
3 Gabriel Syarov
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
420
3 Georgi Chomovski
3 (2/1) 37 (18/19)
49%
420
5 Martin Savov
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
370
5 Valentin Ivanov
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
370
5 Kalin Varbanov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
370
9 Nikolai Hristov
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
330
9 Yoan Papazov
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
330
Show more
9 Tsvetan Tsvetanov
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
330
9 Radostin Gerchev
2 (1/1) 20 (8/12)
40%
330
9 Spasian Spasov
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
330
9 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
9 Darin Dimov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
300
9993 Daniel Todorov
1 (1/0) 11 (7/4)
64%
0
Starts Sep 20, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (19 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings War of The Titans
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Информация за верига турнири War of the Titans:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
8. Линкове към другите турнири на „Академията“ - Дианабад
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказани български състезатели на най-високо
ниво (ранг А).
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на топ състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс.
Да изпрати победителят от плейофа на голям международен форум.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията.
*Отделните кръгове нямат награден фонд
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще допълни необходимите средства.
4. Основни правила за всеки кръг
Всеки понеделник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та
Рейс: до 6 спечелени игри, финал до 7
Дрескод: свободно облекло
5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.
6. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите:
картотекирани – 12 лв.
некартотекирани – 15 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 8 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
R1
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 19:10  Table 2
3   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Darin Dimov
 
5   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
7   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
9   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Georgi Chomovski
Mon 19:10  Table 1
11   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Todorov
 
13   
Bulgaria
Martin Savov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
15   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Stanislav Milev
Mon 19:10  Table 3
16   
Walk Over
Bulgaria
Dilian Tiklev
 

Round 2

Race to 7
17   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Hristov
Mon 21:12  Table 4
18   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Darin Dimov
Mon 19:11  Table 4
19   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Valentin Ivanov
Mon 20:06  Table 4
20   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Mon 20:23  Table 5
21   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Mon 21:07  Table 1
22   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Daniel Todorov
Mon 20:40  Table 2
23   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Yoan Papazov
Mon 19:11  Table 5
24   
Afghanistan
Radostin Gerchev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 21:12  Table 3

Quarter final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kalin Varbanov
Mon 22:30  Table 5
26   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Gabriel Syarov
Mon 21:30  Table 5
27   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Daniel Todorov
 
28   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 22:30  Table 3

Semi final

Race to 7
29   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Gabriel Syarov
Mon 23:36  Table 5
30   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Dilian Tiklev
Mon 23:36  Table 1

Final

Race to 7
31   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Tue 01:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants