Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 8, 2018

Vych.Bil Pohar MY 7 - BK14 LucasArt, Dom športu Kľušov

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Filip Malaník
Vestby BK
9 (8/1) 65 (44/21)
68%
550
2 Peter Baran
9 (7/2) 65 (41/24)
63%
480
3 Balázs Sinka
8 (4/4) 56 (26/30)
46%
420
3 Ján Furjész
8 (4/4) 59 (29/30)
49%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (3/3) 46 (25/21)
54%
370
5 Andrea Gencová
6 (2/4) 39 (17/22)
44%
370
5 Štefan Hudák
6 (3/3) 42 (21/21)
50%
370
5 Michal Frank ml.
6 (5/1) 42 (27/15)
64%
370
9 Zoltán Lukács
5 (2/3) 35 (17/18)
49%
330
9 Marek Jakubik
6 (3/3) 43 (24/19)
56%
330
11 Fero Malanik
6 (2/4) 44 (17/27)
39%
330
11 Michal Frank
5 (0/5) 28 (3/25)
11%
330
13 Ladislav Vojs
6 (0/6) 42 (12/30)
29%
330
Starts Sep 8, 2018, 9:30 AM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar MY 2018
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
Turnaj č.7 - hra č.9, 8.9.2018 začiatok 9:30 h, štartovné 7 €
Všeobecné :
Východoslovenský biliardový pohár (VBP) sa odohrá ako 9 samostatných turnajov počas roka 2018. Turnaje sa budú odohrávať v biliardových kluboch BK PKO Prešov, BK 14 LUCAS ART Kľušov a BiliArt Club Moldava n.Bodvou. V každom klube sa odohrá hra č.8 , 9 a 10. Záverečný turnaj sa odohrá v decembri v BK PKO Prešov, po ktorom prebehne vyhodnotenie. Turnaje VBP sú otvorené a riadia sa platnými pravidlami SBiZ.

Štartovné a registrácia :
Štartovné do každého turnaja bude 7 € za hráča (1 € z každého turnaja za hráča sa odloží na trofeje pre celkových víťazov). Hráč získa body v turnaji až odohraním najmenej 1.zápasu do konca.
Registrácia hráčov do turnaja bude možná minimálne 7 dní vopred prostredníctvom www.cuescore.com, alebo telefonicky. Registračný formulár a tel.kontakt bude zverejnený na FB www.facebook.com/VBPMY/ a biliardových klubov.

Herný systém turnaja :
Organizátor turnaja vyžrebuje poradie hráčov ( dvojité KO , alebo skupiny ). Organizátor určí, na koľko víťazných hier sa bude daný turnaj VBP hrať (najmenší počet víťazných hier v pavúku musí byť 4).
Organizátor si vyhradzuje právo zvoliť systém turnaja.
Nastúpenie hráča na zápas je 5 minút, ak hráč nenastúpi, zápas bude zapísaný ako keby ho prehral.
V prípade skupín postupuje do SINGLE KO 8 najlepších hráčov zo skupín,(1-8. 4-5, 3-6, 2-7 v prípade že sa hráči nestretli v skupine - vzostupne)
Zápis turnaja, poradie v turnaji a celkové poradie v pohári bude zaznamenané a zverejnené v športovom online systéme www.cuescore.com

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 6 5 0 1 27 17 10 0 0 0 0.614 5
2 Filip Malaník 6 5 0 1 29 13 16 0 0 0 0.69 5
3 Balázs Sinka 6 3 0 3 21 22 -1 0 0 0 0.488 3
4 Ján Furjész 6 3 0 3 21 23 -2 0 0 0 0.477 3
5 Marek Jakubik 6 3 0 3 24 19 5 0 0 0 0.558 3
6 Fero Malanik 6 2 0 4 17 27 -10 0 0 0 0.386 2
7 Ladislav Vojs 6 0 0 6 12 30 -18 0 0 0 0.286 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 5 5 0 0 25 10 15 0 0 0 0.714 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 22 16 6 0 0 0 0.579 3
3 Štefan Hudák 5 3 0 2 20 16 4 0 0 0 0.556 3
4 Andrea Gencová 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
5 Zoltán Lukács 5 2 0 3 17 18 -1 0 0 0 0.486 2
6 Michal Frank 5 0 0 5 3 25 -22 0 0 0 0.107 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 10:02  Table 1
2-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:02  Table 2
3-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Fiji
Filip Malaník
Sat 10:02  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:02 
5-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 10:43  Table 3
6-B   
Slovakia
Michal Frank
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 10:45 

Round 2

Race to 5
7-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:47  Table 1
8-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:17  Table 3
9-A   
Slovakia
Fero Malanik
Hungary
Balázs Sinka
Sat 10:46  Table 2
10-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:17 
11-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:34  Table 1
12-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Michal Frank
Sat 11:54  Table 3

Round 3

Race to 5
13-A   
Slovakia
Peter Baran
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:57  Table 2
14-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:59 
15-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:24  Table 3
16-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:06  Table 1
17-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank
Sat 12:42  Table 1
18-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:43  Table 1

Round 4

Race to 5
19-A   
Fiji
Filip Malaník
Hungary
Balázs Sinka
Sat 12:48 
20-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:56  Table 3
21-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:20  Table 2
22-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank
Sat 13:25  Table 1
23-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 13:48  Table 3
24-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 13:26 

Round 5

Race to 5
25-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:50  Table 1
26-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:57  Table 2
27-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 14:18  Table 3
28-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 14:29  Table 1
29-B   
Slovakia
Michal Frank
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:22 
30-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 14:35  Table 2

Round 6

Race to 5
31-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:57  Table 3
32-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 15:06 
33-A   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 15:16  Table 2

Round 7

Race to 5
34-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Marek Jakubik
  Table 2
35-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 16:02  Table 2
36-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:02 

Quarter final

Race to 5
37   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 16:57  Table 1
38   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:58  Table 2
39   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:58  Table 3
40   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 16:58 

Semi final

Race to 5
41   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Balázs Sinka
Sat 18:25 
42   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 18:26 

Final

Race to 5
43   
Slovakia
Peter Baran
Fiji
Filip Malaník
Sat 18:26  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants