Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 12, 2021

VIIKKOKISAT 10-PALLO 12.10.2021 (SYKSY21) 9/16

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jukka Tarvainen
3 (3/0) 18 (12/6)
67%
10
2 Mika Pakarinen
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
8
3 Riku Romppanen
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
6
3 jarmo malmivuori
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
6
5 janne Ikävalko
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
3
5 Petri Hakolampi
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
3
Entry deadline Oct 12, 2021, 5:40 PM (local time)
Starts Oct 12, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (6 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Syyskausi 2021
Organizer Tuusulan Keilahalli
Contact Antti Silvennoinen
More info
Tervetuloa Tuusulan Keilahallille pelaamaan viikkokisoja.

Pelimuoto: 9-pallo/10-pallo, vuoroviikoin, vuoroaloituksin, aloittaja arvotaan
Voittomäärä: 3-5 voittoon tasoituksilla
Pöydät: 8 kpl Dynamic III
Kaavio: Tuplaeliminaatio + 4-16 cup
Osallistujamäärä: minimissään 8 pelaajaa
Osallistumismaksu: 10 €, josta 1 € viikkokisojen jaksofinaaliin
Palkinnot: Jaetaan 2-4 parhaalle

Ilmoittautuminen: Cuescoren kautta tai 0504330606.

HUOM!!!
Turnaus alkaa tiistaisin klo 18.00
Ilmoittautuminen cuescoreen päättyy klo 17.00
Viikkokisojen jaksofinaalit 3-4 kuukauden välein
- Jaksofinaaleihin osallistumisoikeus on vähintään 3 viikkokisaan jakson aikana osallistuneilla

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Finland
jarmo malmivuori
Walk Over
 
2   
Finland
Riku Romppanen
Finland
Mika Pakarinen
Tue 17:59  Table 6
3   
Finland
janne Ikävalko
Finland
Petri Hakolampi
Tue 18:00  Table 1
4   
Walk Over
Finland
Jukka Tarvainen
 

Winners qualification

Race to 4
5   
Finland
jarmo malmivuori
Finland
Riku Romppanen
Tue 18:33  Table 6
6   
Finland
Petri Hakolampi
Finland
Jukka Tarvainen
Tue 18:30  Table 1

Loser round 1

Race to 4
7   
Walk Over
Finland
Mika Pakarinen
 
8   
Finland
janne Ikävalko
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
9   
Finland
Mika Pakarinen
Finland
Petri Hakolampi
Tue 19:15  Table 1
10   
Finland
janne Ikävalko
Finland
jarmo malmivuori
Tue 18:56  Table 6

Semi final

Race to 4
11   
Finland
Riku Romppanen
Finland
Mika Pakarinen
Tue 19:43  Table 1
12   
Finland
Jukka Tarvainen
Finland
jarmo malmivuori
Tue 19:43  Table 6

Final

Race to 4
13   
Finland
Mika Pakarinen
Finland
Jukka Tarvainen
Tue 20:37  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants