Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohar 9

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pavol Šoltis
7 (7/0) 39 (28/11)
72%
550
2 Kubinko Jamriška
7 (5/2) 36 (23/13)
64%
480
3 Zoltán Lukács
6 (4/2) 36 (19/17)
53%
420
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 36 (22/14)
61%
420
5 Ján Furjész
5 (4/1) 27 (18/9)
67%
370
5 Miroslav Cekan
5 (3/2) 30 (18/12)
60%
370
5 Tomáš Dikoš
5 (3/2) 27 (16/11)
59%
370
5 Maciej Mróz
5 (4/1) 26 (19/7)
73%
370
9 Marek Jakubik
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
330
Show more
9 Michal Šoltis
4 (3/1) 26 (14/12)
54%
330
11 Balázs Sinka
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
330
11 Ladislav Vojs
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
330
11 Vladimír Tomečko
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
330
11 Monika Palenčárová
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
330
11 Adorjan Roka Robert
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
330
16 Andrea Gencová
4 (2/2) 22 (9/13)
41%
330
16 Štefan Hudák
4 (1/3) 22 (10/12)
45%
330
16 Janči Palenčár
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
330
16 Fero Malanik
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
330
16 Miloš Servátka
4 (1/3) 19 (6/13)
32%
330
21 Peter Baran
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
300
21 František Sýkora
4 (0/4) 24 (8/16)
33%
300
21 Samuel Palko
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
300
21 Adorjan Matyi Matyas
4 (1/3) 20 (5/15)
25%
300
21 Juraj Muráň
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
Starts Nov 23, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar STONEL 2019
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Mróz 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Tomáš Dikoš 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Vladimír Tomečko 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
4 Miloš Servátka 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
5 Adorjan Matyi Matyas 4 1 0 3 5 15 -10 0 0 0 0.25 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 3 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 3
2 Kubinko Jamriška 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 3
3 Monika Palenčárová 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Andrea Gencová 4 2 0 2 9 13 -4 0 0 0 0.409 2
5 František Sýkora 4 0 0 4 8 16 -8 0 0 0 0.333 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Miroslav Cekan 4 3 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 3
2 Michal Šoltis 4 3 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 3
3 Balázs Sinka 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Štefan Hudák 4 1 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 1
5 Peter Baran 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pavol Šoltis 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Ladislav Vojs 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
4 Fero Malanik 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
5 Juraj Muráň 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Marek Jakubik 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Adorjan Roka Robert 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
4 Janči Palenčár 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
5 Samuel Palko 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 09:54  Table 2
2-A   
Poland
Maciej Mróz
Slovakia
Tomáš Dikoš
Sat 10:12  Table 1
3-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 10:50  Table 2
4-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:55  Table 1
5-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 09:20  Table 3
6-C   
Czech Republic
Michal Šoltis
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:50  Table 3
7-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Fero Malanik
Sat 09:21  Table 1
8-D   
Juraj Muráň
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 11:20  Table 2
9-E   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 09:21  Table 2
10-E   
Samuel Palko
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 11:32  Table 1

Round 2

Race to 4
11-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Tomáš Dikoš
Sat 11:54  Table 2
12-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Adorjan Matyi Matyas
Sat 12:14  Table 1
13-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:34  Table 3
14-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 12:52  Table 2
15-C   
Slovakia
Miroslav Cekan
Hungary
Balázs Sinka
Sat 13:00  Table 3
16-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Peter Baran
Sat 09:56  Table 3
17-D   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 13:17  Table 1
18-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:29  Table 2
19-E   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 13:36  Table 3
20-E   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 13:40  Table 1

Round 3

Race to 4
21-A   
Slovakia
Tomáš Dikoš
Adorjan Matyi Matyas
Sat 14:01  Table 3
22-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Poland
Maciej Mróz
Sat 14:28  Table 2
23-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 14:31  Table 1
24-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
František Sýkora
Sat 14:33  Table 3
25-C   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 14:55  Table 1
26-C   
Slovakia
Miroslav Cekan
Czech Republic
Michal Šoltis
Sat 15:02  Table 3
27-D   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:44  Table 3
28-D   
Slovakia
Fero Malanik
Juraj Muráň
Sat 14:56  Table 2
29-E   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 15:52  Table 1
30-E   
Slovakia
Jan Furjesz
Samuel Palko
Sat 15:57  Table 2

Round 4

Race to 4
31-A   
Adorjan Matyi Matyas
Poland
Maciej Mróz
Sat 16:28  Table 1
32-A   
Slovakia
Tomáš Dikoš
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 16:30  Table 2
33-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
František Sýkora
Sat 16:34  Table 3
34-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencova
Sat 16:55  Table 1
35-C   
Slovakia
Peter Baran
Czech Republic
Michal Šoltis
Sat 17:14  Table 2
36-C   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:33  Table 3
37-D   
Slovakia
Zoltán Lukács
Juraj Muráň
Sat 17:20  Table 3
38-D   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 17:43  Table 1
39-E   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Samuel Palko
Sat 17:55  Table 3
40-E   
Slovakia
Marek Jakubik
Adorjan Roka Robert
Sat 18:12  Table 1

Round 5

Race to 4
41-A   
Poland
Maciej Mróz
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 18:12  Table 2
42-A   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 18:45  Table 3
43-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Andrea Gencova
Sat 18:47  Table 2
44-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 18:52  Table 1
45-C   
Czech Republic
Michal Šoltis
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:12  Table 3
46-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 19:18  Table 1
47-D   
Juraj Muráň
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 19:25  Table 2
48-D   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 19:46  Table 3
49-E   
Samuel Palko
Adorjan Roka Robert
Sat 19:49  Table 1
50-E   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 20:13  Table 2

Quarter final

Race to 4
51   
Poland
Maciej Mróz
Philippines
Kubinko Jamriška
Sat 21:04  Table 1
52   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 21:04  Table 2
53   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 21:04  Table 3
54   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Tomáš Dikoš
Sat 21:36  Table 3

Semi final

Race to 4
55   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 22:03  Table 2
56   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 22:30  Table 3

Final

Race to 4
57   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 23:05  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants