Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 29, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 6

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
8 (8/0) 54 (43/11)
80%
250
2 Peter Baran
7 (6/1) 50 (35/15)
70%
220
3 Zoltán Lukács
7 (4/3) 55 (32/23)
58%
200
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 39 (24/15)
62%
200
5 Fero Malanik
6 (2/4) 44 (17/27)
39%
180
5 Jan Furjesz
6 (3/3) 41 (21/20)
51%
180
5 Miroslav Cekan
5 (2/3) 36 (16/20)
44%
180
5 Lukas Sabovik
5 (1/4) 31 (8/23)
26%
180
9 Štefan Hudák
5 (2/3) 31 (10/21)
32%
160
9 Adam Škulec
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
160
11 Ladislav Vojs
5 (0/5) 34 (9/25)
26%
160
Starts Aug 29, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 4 4 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 4
2 Zdenko Zizi Zavadinka 4 3 0 1 17 8 9 0 0 0 0.68 3
3 Miroslav Cekan 4 2 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 2
4 Lukas Sabovik 4 1 0 3 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
5 Adam Škulec 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 5 5 0 0 25 7 18 0 0 0 0.781 5
2 Zoltán Lukács 5 3 0 2 22 14 8 0 0 0 0.611 3
3 Jan Furjesz 5 3 0 2 20 14 6 0 0 0 0.588 3
4 Fero Malanik 5 2 0 3 16 21 -5 0 0 0 0.432 2
5 Štefan Hudák 5 2 0 3 10 21 -11 0 0 0 0.323 2
6 Ladislav Vojs 5 0 0 5 9 25 -16 0 0 0 0.265 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Peter Baran
Sat 09:21  Table 1
2-A   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Adam Škulec
Sat 09:21  Table 2
3-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 09:21  Table 3
4-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 09:55  Table 3
5-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Fero Malanik
Sat 10:05  Table 2

Round 2

Race to 5
6-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Adam Škulec
Sat 10:19  Table 1
7-A   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:32  Table 3
8-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:56  Table 2
9-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Fero Malanik
Sat 11:23  Table 3
10-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:26  Table 1

Round 3

Race to 5
11-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:33  Table 2
12-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 12:11  Table 3
13-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:18  Table 1
14-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:11  Table 1
15-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 14:55  Table 3

Round 4

Race to 5
16-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 12:52  Table 3
17-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Lukas Sabovik
Sat 12:29  Table 2
18-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:47  Table 1
19-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 13:37  Table 1
20-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:42  Table 3

Round 5

Race to 5
21-A   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Lukas Sabovik
Sat 14:51  Table 2
22-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 13:51  Table 2
23-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 15:47  Table 3
24-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 15:59  Table 2
25-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 15:48  Table 1

Quarter final

Race to 6
26   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 16:52  Table 1
27   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:52  Table 2
28   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Fero Malanik
Sat 16:52  Table 3
29   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 17:45  Table 3

Semi final

Race to 6
30   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 18:24  Table 1
31   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:27  Table 3

Final

Race to 6
32   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 20:05  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment