Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 13, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 3

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
10 (7/3) 72 (40/32)
56%
250
2 Zdenko Zizi Zavadinka
10 (8/2) 68 (43/25)
63%
220
3 Peter Baran
8 (4/4) 61 (31/30)
51%
200
3 Jan Furjesz
9 (5/4) 64 (35/29)
55%
200
5 Zoltán Lukács
7 (5/2) 51 (32/19)
63%
180
5 Filip Malaník
Vestby BK
8 (4/4) 61 (34/27)
56%
180
5 Jaroslav Kern
7 (5/2) 52 (31/21)
60%
180
5 Ľudovít Gubiš
7 (3/4) 49 (23/26)
47%
180
9 Marek Jakubik
6 (2/4) 46 (21/25)
46%
160
9 Maroš Šeminský
7 (3/4) 53 (26/27)
49%
160
11 Andrea Gencová
7 (3/4) 49 (22/27)
45%
160
11 Fero Malanik
6 (2/4) 51 (23/28)
45%
160
13 Ladislav Vojs
7 (3/4) 51 (20/31)
39%
140
13 Miloš Servátka
6 (1/5) 42 (13/29)
31%
140
15 Štefan Hudák
7 (1/6) 44 (13/31)
30%
140
Starts Jun 13, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 10€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované a na ďalšom turnaji, ktorého sa zúčastní, zaplatí dvojnásobné štartovné. Za účasť dostane 30 bodov.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) zoradený hráči z miesta 1-4 postupne vylosujú hráčom 5-8 postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a následne postupne vylosujú hráčom z miesta 3-4 postupové miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a následne postupne vylosujú hráčom z 2.miesta postupové miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po 30.novembri 2020:
a) ak hráč odohrá všetkých 9 kôl, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá 1 kolo (2-8 kôl), tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 6 5 0 1 28 14 14 0 0 0 0.667 5
2 Jaroslav Kern 6 5 0 1 28 16 12 1 0 0 0.636 5
3 Peter Baran 6 3 0 3 22 21 1 0 0 0 0.512 3
4 Ľudovít Gubiš 6 3 0 3 19 21 -2 1 0 0 0.475 3
5 Marek Jakubik 6 2 0 4 21 25 -4 0 0 0 0.457 2
6 Fero Malanik 6 2 0 4 23 28 -5 0 0 0 0.451 2
7 Miloš Servátka 6 1 0 5 13 29 -16 0 0 0 0.31 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 7 6 0 1 33 14 19 0 0 0 0.702 6
2 Filip Malaník 7 4 0 3 30 22 8 0 0 0 0.577 4
3 Jan Furjesz 7 4 0 3 28 21 7 0 0 0 0.571 4
4 Michal Frank ml. 7 4 0 3 25 24 1 0 0 0 0.51 4
5 Maroš Šeminský 7 3 0 4 26 27 -1 0 0 0 0.491 3
6 Andrea Gencová 7 3 0 4 22 27 -5 0 0 0 0.449 3
7 Ladislav Vojs 7 3 0 4 20 31 -11 0 0 0 0.392 3
8 Štefan Hudák 7 1 0 6 13 31 -18 0 0 0 0.295 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 09:26  Table 1
2-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 09:58  Table 3
3-A   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:26  Table 2
4-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Maroš Šeminský
Sat 10:12  Table 4
5-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 09:26  Table 3
6-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 09:26  Table 4
7-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Fiji
Filip Malaník
Sat 10:17  Table 2

Round 2

Race to 5
8-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 10:38  Table 1
9-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 10:59  Table 2
10-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Slovakia
Fero Malanik
Sat 10:30  Table 3
11-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 11:23  Table 1
12-B   
Maroš Šeminský
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:02  Table 4
13-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:49  Table 2
14-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:49  Table 1

Round 3

Race to 5
15-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:53  Table 4
16-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Fero Malanik
Sat 11:53  Table 3
17-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sat 12:32  Table 2
18-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:41  Table 1
19-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Fiji
Filip Malaník
Sat 12:41  Table 4
20-B   
Maroš Šeminský
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:56  Table 3
21-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:13  Table 2

Round 4

Race to 5
22-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:18  Table 4
23-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
R1
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sat 13:26  Table 1
24-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 13:45  Table 2
25-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Fiji
Filip Malaník
Sat 13:54  Table 1
26-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:08  Table 3
27-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:36  Table 4
28-B   
Maroš Šeminský
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:41  Table 1

Round 5

Race to 5
29-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Ľudovít Gubiš
R1
Sat 14:55  Table 2
30-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 14:57  Table 3
31-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:17  Table 4
32-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 15:23  Table 1
33-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 15:42  Table 3
34-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:42  Table 2
35-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Maroš Šeminský
Sat 16:04  Table 4

Round 6

Race to 5
36-A   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 16:09  Table 3
37-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:10  Table 2
38-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 16:31  Table 1
39-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 16:44  Table 4
40-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:07  Table 1
41-B   
Fiji
Filip Malaník
Maroš Šeminský
Sat 17:19  Table 2
42-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 17:32  Table 4

Round 7

Race to 5
43-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Slovakia
Peter Baran
Sat 17:42  Table 3
44-A   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 17:57  Table 1
45-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 18:08  Table 2
46-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 18:20  Table 3
47-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Maroš Šeminský
Sat 18:13  Table 4
48-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 18:45  Table 1
49-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 18:58  Table 2

Quarter final

Race to 5
50   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 19:50  Table 1
51   
Slovakia
Peter Baran
Fiji
Filip Malaník
Sat 19:50  Table 2
52   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 19:50  Table 3
53   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 19:50  Table 4

Semi final

Race to 5
54   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sat 21:03  Table 2
55   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 20:56  Table 3

Final

Race to 5
56   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 22:25  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment