Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 13, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohár 3

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Filip Malaník
Vestby BK
8 (5/3) 55 (31/24)
56%
550
2 Jaroslav Kern
9 (6/3) 53 (31/22)
58%
480
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (5/2) 44 (24/20)
55%
420
3 Miroslav Cekan
8 (5/3) 42 (26/16)
62%
420
5 Zoltán Lukács
7 (4/3) 39 (23/16)
59%
370
5 Ladislav Vojs
6 (2/4) 35 (16/19)
46%
370
5 Ján Furjész
6 (3/3) 35 (15/20)
43%
370
5 Tomáš Dikoš
7 (5/2) 41 (26/15)
63%
370
9 Štefan Hudák
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
330
9 Fero Malanik
6 (3/3) 35 (19/16)
54%
330
11 Andrea Gencová
6 (1/5) 25 (5/20)
20%
330
11 Kubinko Jamriška
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
330
13 Stanislav Peržeľ
6 (0/6) 26 (2/24)
8%
330
Entry deadline Apr 13, 2019, 9:00 AM (local time)
Starts Apr 13, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar STONEL
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomáš Dikoš 6 5 0 1 23 10 13 0 0 0 0.697 5
2 Zoltán Lukács 6 4 0 2 20 11 9 0 0 0 0.645 4
3 Miroslav Cekan 6 4 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 4
4 Jaroslav Kern 6 4 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 4
5 Fero Malanik 6 3 0 3 19 16 3 0 0 0 0.543 3
6 Andrea Gencová 6 1 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 1
7 Stanislav Peržeľ 6 0 0 6 2 24 -22 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 4
2 Ján Furjész 5 3 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 3
3 Filip Malaník 5 2 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 2
4 Ladislav Vojs 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
5 Štefan Hudák 5 2 0 3 12 14 -2 0 0 0 0.462 2
6 Kubinko Jamriška 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 0 0.433 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 10:37  Table 2
2-A   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 09:47  Table 2
3-A   
Slovakia
Tomas Dikos
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 09:47  Table 3
4-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 09:47  Table 4
5-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:08  Table 1
6-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:41  Table 3

Round 2

Race to 4
7-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:18  Table 2
8-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 11:21  Table 3
9-A   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Sat 10:57  Table 1
10-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:57  Table 4
11-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:23  Table 4
12-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Fiji
Filip Malaník
Sat 11:24  Table 1

Round 3

Race to 4
13-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 13:12  Table 2
14-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Sat 13:30  Table 1
15-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Tomas Dikos
Sat 14:12  Table 3
16-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:51  Table 4
17-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Fiji
Filip Malaník
Sat 12:00  Table 1
18-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:13  Table 2

Round 4

Race to 4
19-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Sat 14:57  Table 4
20-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Tomas Dikos
Sat 15:09  Table 3
21-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 14:58  Table 1
22-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Fiji
Filip Malaník
Sat 12:32  Table 3
23-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:41  Table 2
24-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 13:03  Table 3

Round 5

Race to 4
25-A   
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Slovakia
Tomas Dikos
Sat 15:34  Table 3
26-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 14:09  Table 4
27-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:44  Table 3
28-B   
Philippines
Kubinko Jamriška
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:45  Table 2
29-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 14:19  Table 2
30-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:23  Table 1

Round 6

Race to 4
31-A   
Slovakia
Tomas Dikos
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 13:25  Table 4
32-A   
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:06  Table 1
33-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Fero Malanik
Sat 15:35  Table 1

Round 7

Race to 4
34-A   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 12:03  Table 3
35-A   
Slovakia
Tomas Dikos
Slovakia
Fero Malanik
Sat 12:22  Table 4
36-A   
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:23  Table 1

Quarter final

Race to 5
37   
Slovakia
Tomas Dikos
Fiji
Filip Malaník
Sat 16:10  Table 1
38   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 16:10  Table 2
39   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 16:10  Table 3
40   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 16:10  Table 4

Semi final

Race to 5
41   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 17:10  Table 1
42   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:10  Table 2

Final

Race to 5
43   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 18:02  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment