Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25, 2021

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 04

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Oriňák
9 (9/0) 44 (36/8)
82%
250
2 Michal Frank ml.
9 (8/1) 44 (33/11)
75%
220
3 Peter Baran
9 (7/2) 47 (31/16)
66%
200
4 Jaroslav Kern
9 (5/4) 53 (29/24)
55%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
9 (5/4) 49 (24/25)
49%
180
6 Ján Furjész
9 (5/4) 50 (24/26)
48%
180
7 Miloš Benďo Bendík
9 (3/6) 43 (17/26)
40%
180
8 Zoltán Lukács
9 (2/7) 51 (22/29)
43%
180
9 Ladislav Vojs
9 (1/8) 45 (12/33)
27%
160
10 Ladislav Šmigelský
9 (0/9) 42 (6/36)
14%
160
Starts Sep 25, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Jaroslav Kern (jaro.kern@gmail.com, +421915668636)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 9 9 0 0 36 8 28 0 0 0 0.818 9
2 Michal Frank ml. 9 8 0 1 33 11 22 0 0 0 0.75 8
3 Peter Baran 9 7 0 2 31 16 15 0 0 0 0.66 7
4 Jaroslav Kern 9 5 0 4 29 24 5 0 0 0 0.547 5
5 Zdenko Zizi Zavadinka 9 5 0 4 24 25 -1 1 0 0 0.49 5
6 Ján Furjész 9 5 0 4 24 26 -2 0 0 0 0.48 5
7 Miloš Benďo Bendík 9 3 0 6 17 26 -9 0 0 0 0.395 3
8 Zoltán Lukács 9 2 0 7 22 29 -7 0 0 0 0.431 2
9 Ladislav Vojs 9 1 0 8 12 33 -21 0 0 0 0.267 1
10 Ladislav Šmigelský 9 0 0 9 6 36 -30 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Ján Furjész
Sat 09:34  Table 1
2   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 09:34  Table 2
3   
Slovakia
Michal Frank ml.
Wales
Martin Oriňák
Sat 09:35  Table 3
4   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Baran
Sat 09:35  Table 4
5   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 10:41  Table 2

Round 2

Race to 4
6   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 11:01  Table 1
7   
Slovakia
Ján Furjész
Wales
Martin Oriňák
Sat 11:02  Table 3
8   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 11:10  Table 4
9   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:28  Table 2
10   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 11:33  Table 3

Round 3

Race to 4
11   
Slovakia
Ladislav Vojs
Wales
Martin Oriňák
Sat 12:09  Table 1
12   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:09  Table 2
13   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:59  Table 4
14   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 12:05  Table 3
15   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 12:32  Table 1

Round 4

Race to 4
16   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:51  Table 4
17   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 12:50  Table 3
18   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 12:53  Table 2
19   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 13:23  Table 1
20   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:37  Table 2

Round 5

Race to 4
21   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:43  Table 3
22   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 13:43  Table 3
23   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 14:18  Table 1
24   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:18  Table 2
25   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:25  Table 4

Round 6

Race to 4
26   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 14:54  Table 1
27   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 14:54  Table 2
28   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:54  Table 3
29   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:17  Table 4
30   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Ján Furjész
Sat 15:45  Table 1

Round 7

Race to 4
31   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 16:07  Table 2
32   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 15:56  Table 4
33   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:07  Table 3
34   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ján Furjész
Sat 16:17  Table 1
35   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 16:28  Table 4

Round 8

Race to 4
36   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 17:01  Table 1
37   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:01  Table 2
38   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Ján Furjész
Sat 17:01  Table 3
39   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 17:20  Table 4
40   
Slovakia
Peter Baran
Wales
Martin Oriňák
Sat 17:34  Table 1

Round 9

Race to 4
41   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
R1
Sat 17:47  Table 2
42   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Ján Furjész
Sat 18:00  Table 3
43   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 17:47  Table 4
44   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Wales
Martin Oriňák
Sat 18:10  Table 1
45   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:25  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants