Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 18, 2021

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 03

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Oriňák
8 (8/0) 44 (32/12)
73%
250
2 Attila Halasz
8 (5/3) 48 (24/24)
50%
220
3 Peter Baran
8 (6/2) 43 (29/14)
67%
200
3 Andrea Gencová
7 (6/1) 40 (26/14)
65%
200
5 Zoltán Lukács
7 (5/2) 40 (22/18)
55%
180
5 Jaroslav Kern
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
180
5 Adam Škulec
6 (3/3) 36 (19/17)
53%
180
5 Samuel Szunyog
6 (3/3) 33 (18/15)
55%
180
9 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 35 (17/18)
49%
160
Show more
10 Štefan Hudák
5 (1/4) 28 (11/17)
39%
160
10 Monika Palencarova
5 (2/3) 29 (15/14)
52%
160
10 Ján Furjész
6 (3/3) 37 (19/18)
51%
160
13 Johny Kovalčik
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
140
13 Janči Palenčár
6 (2/4) 34 (17/17)
50%
140
13 Alexander Škulec
5 (1/4) 29 (11/18)
38%
140
16 Ladislav Vojs
5 (1/4) 28 (9/19)
32%
140
16 Vladimír Tomečko
6 (1/5) 32 (11/21)
34%
140
16 Samuel JR Szunyog
5 (1/4) 23 (6/17)
26%
140
19 Juraj Talian
6 (1/5) 35 (12/23)
34%
130
Starts Sep 18, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 6 5 0 1 23 8 15 0 0 0 0.742 5
2 Zoltán Lukács 6 5 0 1 20 14 6 1 0 0 0.588 5
3 Zdenko Zizi Zavadinka 6 4 0 2 17 18 -1 0 0 0 0.486 4
4 Ján Furjész 6 3 0 3 19 18 1 0 0 0 0.514 3
5 Janči Palenčár 6 2 0 4 17 17 0 0 0 0 0.5 2
6 Vladimír Tomečko 6 1 0 5 11 21 -10 0 0 0 0.344 1
7 Juraj Talian 6 1 0 5 12 23 -11 0 0 0 0.343 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Jaroslav Kern 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
3 Samuel Szunyog 5 3 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 3
4 Štefan Hudák 5 1 0 4 11 17 -6 0 0 0 0.393 1
5 Johny Kovalčik 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 0 0.37 1
6 Samuel JR Szunyog 5 1 0 4 6 17 -11 0 0 0 0.261 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrea Gencová 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Adam Škulec 5 3 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 3
3 Attila Halasz 5 3 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 3
4 Monika Palencarova 5 2 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 2
5 Alexander Škulec 5 1 0 4 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
6 Ladislav Vojs 5 1 0 4 9 19 -10 0 0 0 0.321 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Juraj Talian
Sat 09:36  Table 1
2-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 09:36  Table 2
3-A   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:36  Table 3
4-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 10:17  Table 3
5-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 10:24  Table 2
6-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 10:24  Table 1
7-C   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 11:00  Table 2
8-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Adam Škulec
Sat 10:44  Table 3
9-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 11:01  Table 1

Round 2

Race to 4
10-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 11:40  Table 3
11-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 12:00  Table 2
12-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ján Furjész
Sat 12:10  Table 1
13-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 12:13  Table 3
14-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 12:48  Table 1
15-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 12:56  Table 2
16-C   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Adam Škulec
Sat 13:17  Table 1
17-C   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 13:22  Table 2
18-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 13:35  Table 3

Round 3

Race to 4
19-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Zoltán Lukács
R1
Sat 14:00  Table 1
20-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Ján Furjész
Sat 14:10  Table 2
21-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 14:10  Table 3
22-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 14:30  Table 1
23-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 14:50  Table 2
24-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Wales
Martin Oriňák
Sat 15:19  Table 1
25-C   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 15:40  Table 2
26-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 15:41  Table 3
27-C   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 16:04  Table 1

Round 4

Race to 4
28-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ján Furjész
Sat 16:20  Table 3
29-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 16:48  Table 2
30-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:57  Table 1
31-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 16:57  Table 3
32-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Wales
Martin Oriňák
Sat 17:30  Table 2
33-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 17:44  Table 1
34-C   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 17:53  Table 3
35-C   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 18:17  Table 1
36-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 18:38  Table 3

Round 5

Race to 4
37-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 18:38  Table 2
38-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 18:58  Table 1
39-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Peter Baran
Sat 19:21  Table 3
40-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Wales
Martin Oriňák
Sat 19:22  Table 2
41-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 19:29  Table 1
42-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 19:54  Table 2
43-C   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 19:55  Table 3
44-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 19:56  Table 1
45-C   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Adam Škulec
Sat 20:21  Table 2

Round 6

Race to 4
46-A   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:58  Table 3
47-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Peter Baran
Sat 14:57  Table 3
48-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Juraj Talian
Sat 17:59  Table 2

Round 7

Race to 4
49-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:41  Table 3
50-A   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Juraj Talian
Sat 20:44  Table 1
51-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 20:57  Table 2

Quarter final

Race to 4
52   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 22:32  Table 1
53   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 21:37  Table 2
54   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Adam Škulec
Sat 21:37  Table 3
55   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Attila Halasz
Sat 21:37  Table 1

Semi final

Race to 4
56   
Slovakia
Peter Baran
Wales
Martin Oriňák
Sat 23:23  Table 1
57   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Attila Halasz
Sat 22:51  Table 3

Final

Race to 4
58   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Attila Halasz
Sun 00:04  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants