Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 14, 2021

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 02

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Oriňák
8 (8/0) 47 (35/12)
74%
250
2 Zoltán Lukács
8 (5/3) 47 (26/21)
55%
220
3 Peter Baran
7 (5/2) 43 (27/16)
63%
200
3 Michal Frank ml.
7 (5/2) 41 (25/16)
61%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 35 (21/14)
60%
180
5 Ján Furjész
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
180
5 Jaroslav Kern
6 (3/3) 36 (20/16)
56%
180
5 Peter Mikuška
6 (4/2) 34 (19/15)
56%
180
9 Juraj Talian
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
160
Show more
10 Andrea Gencová
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
160
10 Fero Malanik
5 (2/3) 26 (10/16)
38%
160
10 Michal Šoltis
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
160
13 Ladislav Vojs
5 (1/4) 26 (10/16)
38%
140
13 Miloš Benďo Bendík
5 (2/3) 28 (11/17)
39%
140
13 Ladislav Šmigelský
5 (1/4) 25 (8/17)
32%
140
16 Vladimír Tomečko
5 (0/5) 28 (8/20)
29%
140
16 Adam Škulec
5 (0/5) 31 (11/20)
35%
140
16 Alexander Škulec
5 (0/5) 21 (1/20)
5%
140
Starts Aug 14, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 4
2 Michal Frank ml. 5 4 0 1 16 7 9 0 0 0 0.696 4
3 Jaroslav Kern 5 3 0 2 16 11 5 1 0 0 0.593 3
4 Michal Šoltis 5 3 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 3
5 Ladislav Vojs 5 1 0 4 10 16 -6 0 0 0 0.385 1
6 Alexander Škulec 5 0 0 5 1 20 -19 0 0 0 0.048 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 5 5 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 5
2 Peter Mikuška 5 4 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 4
3 Zoltán Lukács 5 3 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 3
4 Fero Malanik 5 2 0 3 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
5 Ladislav Šmigelský 5 1 0 4 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
6 Vladimír Tomečko 5 0 0 5 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 5 4 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 4
2 Peter Baran 5 4 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 4
3 Juraj Talian 5 3 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 3
4 Andrea Gencová 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 2
5 Miloš Benďo Bendík 5 2 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
6 Adam Škulec 5 0 0 5 11 20 -9 0 0 0 0.355 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 09:51  Table 2
2-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 09:16  Table 1
3-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Italy
Michal Šoltis
Sat 09:16  Table 2
4-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 09:16  Table 3
5-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:39  Table 3
6-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Peter Mikuška
Sat 09:48  Table 1
7-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:30  Table 1
8-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 09:54  Table 3
9-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Juraj Talian
Sat 10:13  Table 1

Round 2

Race to 4
10-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 10:24  Table 2
11-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Italy
Michal Šoltis
Sat 10:46  Table 2
12-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 10:48  Table 3
13-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:07  Table 3
14-B   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Peter Mikuška
Sat 11:08  Table 1
15-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Fero Malanik
Sat 11:18  Table 2
16-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 12:57  Table 1
17-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Juraj Talian
Sat 11:45  Table 3
18-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Adam Škulec
Sat 12:01  Table 1

Round 3

Race to 4
19-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Italy
Michal Šoltis
Sat 12:06  Table 2
20-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:24  Table 3
21-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:36  Table 2
22-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Peter Mikuška
Sat 12:45  Table 3
23-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:10  Table 2
24-B   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 13:20  Table 3
25-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Juraj Talian
Sat 13:30  Table 1
26-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Adam Škulec
Sat 13:52  Table 2
27-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Peter Baran
Sat 13:54  Table 3

Round 4

Race to 4
28-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:02  Table 1
29-A   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:25  Table 3
30-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:36  Table 1
31-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:59  Table 2
32-B   
Slovakia
Peter Mikuška
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 14:59  Table 1
33-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 15:00  Table 3
34-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Adam Škulec
Sat 15:22  Table 2
35-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:27  Table 3
36-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 15:45  Table 1

Round 5

Race to 4
37-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
R1
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:59  Table 2
38-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 16:06  Table 3
39-A   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 16:19  Table 1
40-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 16:26  Table 2
41-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 16:28  Table 3
42-B   
Slovakia
Peter Mikuška
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:40  Table 1
43-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:55  Table 2
44-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 17:07  Table 3
45-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 17:14  Table 1

Quarter final

Race to 5
46   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Peter Mikuška
Sat 17:45  Table 1
47   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 17:45  Table 2
48   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 17:53  Table 3
49   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:11  Table 1

Semi final

Race to 5
50   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:46  Table 2
51   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sat 19:09  Table 1

Final

Race to 5
52   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:10  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants